תופעות לואי קשות של ויאגרה

אני בן 50 וסובל מזיקפה חלשה וקצרה והאורולוג רשם לי ויאגרה 50 מ"ג . תרופה אמנם משפרת מאד את הזיקפה אבל פוגמת מאד בהנאה . תופעות לוואי של חום בפנים וחולשה קלה חולפות ואינן מהוות בעיה כלל. הבעיה הקשה היא, שלמרות הזיקפה הטובה, הגירוי חלש, בעת המשגל יש לי דפיקות לב מהירות וחום בכל הגוף. למרות שהזיקפה טובה,התענוג חלש . קשה לי מאד לגמור וכמות הזרע מעטה מאד. במשך יום לאחר מכן יש לי כאבי שרירים בכל הגוף ובמיוחד בגב וברגליים. כל התופעות הללו לא קיימות ללא הויאגרה. בקיום יחסים ללא ויאגרה, עוצמת התענוג וכמות הזרע גדולים בהרבה, אלא שזה כרוך בהרבה קשיים להגיע לזיקפה. אני מטופל בכדור ליתר לחץ דם בשם ווסקייס 5 מ"ג ו- 100 מ"ג מיקרופרין. האורולוג לא רואה את הבעיה בתרופות הנ"ל, ותשובתו היא, שזאת הויאגרה ואין מה לעשות. הוא הציע לי לטפל בהזרקה, אבל אני שולל זאת לחלוטין. ניסיתי 25 מ"ג, אמנם תופעות הלואי היו פחותות, אבל גם הזיקפה לא היתה טובה. בגלל בעיות אלו אני לוקח את הויאגרה רק פעם בשבוע למרות שלאשתי ולי יש חשק לקיים יחסים הרבה יותר. כיצד ניתן לעזור? האם ניתן לשלב תרופה קלה עם הויאגרה כדי למנוע תופעות אלו? אודה לך מאד אם תוכל לעזור. .האם יש דרך למנוע תופעות אלו? למשל ע"י תרופה קלה נוגדת יחד עם הויאגרה? אודה לך מאד אם תוכל לעזור.
Anonymous

תופעות הלואי לויאגרה

שלום רב, רק 2% מהמטופלים מפסיקים את הטיפול בויאגרה בגלל תופעות לואי. לא ברורה לי התנגדותך לטיפול בזריקות. ניראה לי ש הנושא לא מוכר לך מספיק. אילו הטיפול בזריקות היה רע היית רואה ב- 1998 ( כשהויאגרה הגיעה ) מעבר של מטופלי הזריקות לטיפול " ידידותי " בויאגרה. זה לא קרה. חשבת פעם למה ?
Anonymous

תופעות לואי של ויאגרה- המשך שאלה למומחים

לד"ר צבי ולד"ר בן ציון! בעצם, לא קיבלתי תשובה לשאלתי. לא. זריקה לא באה בחשבון בכלל. את הויאגרה אני לוקח לפי ההוראות וכן לוקח את הויאגרה בהפרש של 12 שעות לפחות משעת נטילת הכדור ליתר לחץ דם . האם התופעות כפי שתיארתי אותם במכתבי הקודם מוכרות? מה ניתן לעשות ? האם יש תרופה נוגדת תופעות אלו? בכלל מפליא שהויאגרה מעכבת אורגזמה ומפחיתה מעצמת ההנאה. ולמה זה עושה כאבי שרירים? אודה לכל מי שיכול לעזור.
Anonymous

ד"ר צבי, הפעם נראה לי שאתה טועה...

למיטב ידיעתי רוב אלו שטופלו בזריקות עד עידן הויאגרה - נטשו לטובת הויאגרה. רק אלו שאצלם הויאגרה לא פעל (ומן הסתם היו כאלו) נשארו עם זריקות. יש לך איזה מקור מידע מהימן לפנותני אליו, כשאתה אומר ההיפך? איך אתה מסביר את הירידה החדה במכירות של קברג'קט עם חדירת הויאגרה לשוק?
Anonymous
15:41 05-06-2001|%%posterlink.0%%

תופעות לואי של ויאגרה- המשך שאלה למומחים

לד"ר צבי ולד"ר בן ציון! בעצם, לא קיבלתי תשובה לשאלתי. לא. זריקה לא באה בחשבון בכלל. את הויאגרה אני לוקח לפי ההוראות וכן לוקח את הויאגרה בהפרש של 12 שעות לפחות משעת נטילת הכדור ליתר לחץ דם . האם התופעות כפי שתיארתי אותם במכתבי הקודם מוכרות? מה ניתן לעשות ? האם יש תרופה נוגדת תופעות אלו? בכלל מפליא שהויאגרה מעכבת אורגזמה ומפחיתה מעצמת ההנאה. ולמה זה עושה כאבי שרירים? אודה לכל מי שיכול לעזור.

זה לא מהויאגרה

ויאגרה לא מפחית מעצמת האורגזמה, לא גורם כאבי שרירים (ואולי הם נגרמים מהאקט הפיזי עצמו?), ולא גורם לשאר התופעות שתיארת. ויאגרה עשוי לגרום כאב ראש - ואת זה תוכל למנוע עם אקמול. ויאגרה עשוי לגרום צרבת - ואת זה אתה עשוי למנוע אם מאג'ל. ויאגרה גם עשוי לגרום ראיה צבעונית - יותר כחול - אבל זה דווקא כיף... ויאגרה עשוי לגרום סומק והרגשת חום בפנים - וזה נגרם גם מהתרגשות בשל הצפוי לבוא :)
Anonymous
22:44 05-06-2001|%%posterlink.0%%

ד"ר צבי, הפעם נראה לי שאתה טועה...

למיטב ידיעתי רוב אלו שטופלו בזריקות עד עידן הויאגרה - נטשו לטובת הויאגרה. רק אלו שאצלם הויאגרה לא פעל (ומן הסתם היו כאלו) נשארו עם זריקות. יש לך איזה מקור מידע מהימן לפנותני אליו, כשאתה אומר ההיפך? איך אתה מסביר את הירידה החדה במכירות של קברג'קט עם חדירת הויאגרה לשוק?

כולנו טועים לפעמים....אבל לא הפעם

אידי שלום, אין להשוות את עוצמת הזריקות לויאגרה. גם לא צריך להמתין שעה. והקאוורג'קט מעולם לא המריא בגלל מחירו הבנוי על פרוסטגלנדין נקי ויקר, מחירו + הצורך לערבב את התמיסה , יצרו לו תדמית לא ידידותית. הזריקות חזקות וזולות. ב- 1998 איש ממטופלי לא עבר לויאגרה. היו ששילבו פעם דרך אחת ופעם דרך אחרת, על פי ה"נסיבות"...
Anonymous

ד"ר צבי - הזרקת לעצמך פעם?

Anonymous

תופעות לואי קשות של ויאגרה

אני בן 50 וסובל מזיקפה חלשה וקצרה והאורולוג רשם לי ויאגרה 50 מ"ג . תרופה אמנם משפרת מאד את הזיקפה אבל פוגמת מאד בהנאה . תופעות לוואי של חום בפנים וחולשה קלה חולפות ואינן מהוות בעיה כלל. הבעיה הקשה היא, שלמרות הזיקפה הטובה, הגירוי חלש, בעת המשגל יש לי דפיקות לב מהירות וחום בכל הגוף. למרות שהזיקפה טובה,התענוג חלש . קשה לי מאד לגמור וכמות הזרע מעטה מאד. במשך יום לאחר מכן יש לי כאבי שרירים בכל הגוף ובמיוחד בגב וברגליים. כל התופעות הללו לא קיימות ללא הויאגרה. בקיום יחסים ללא ויאגרה, עוצמת התענוג וכמות הזרע גדולים בהרבה, אלא שזה כרוך בהרבה קשיים להגיע לזיקפה. אני מטופל בכדור ליתר לחץ דם בשם ווסקייס 5 מ"ג ו- 100 מ"ג מיקרופרין. האורולוג לא רואה את הבעיה בתרופות הנ"ל, ותשובתו היא, שזאת הויאגרה ואין מה לעשות. הוא הציע לי לטפל בהזרקה, אבל אני שולל זאת לחלוטין. ניסיתי 25 מ"ג, אמנם תופעות הלואי היו פחותות, אבל גם הזיקפה לא היתה טובה. בגלל בעיות אלו אני לוקח את הויאגרה רק פעם בשבוע למרות שלאשתי ולי יש חשק לקיים יחסים הרבה יותר. כיצד ניתן לעזור? האם ניתן לשלב תרופה קלה עם הויאגרה כדי למנוע תופעות אלו? אודה לך מאד אם תוכל לעזור. .האם יש דרך למנוע תופעות אלו? למשל ע"י תרופה קלה נוגדת יחד עם הויאגרה? אודה לך מאד אם תוכל לעזור.

הי כל מה שאתה מתאר אכן הוא בגדר תופעות לואי שמכירים מויאגרה. ובאמת - לא אמרת האם מעבר ללחץ הדם אתה עשית בדיקות אחרות לבביות - ואם אתה לקח עוד תרופות שזה נורא חשוב לדעת. בכל מקרה - צריך לזכור שלא לכל אחד מתאים כל תרופה וייתכן - שבאמת אתה לא צריך לקחת את כמות התרופה שלקחת עד כה. מה גם שניתן להבין שבסך הכל זקפה קיימת אצלך - וכדאי להחליט - מה תמורת מה. אישית -הייתי ממליץ שתעשה לך רשימה של דברים חיוביים ושליליים - ותראה האם בשכלול - מה העדפות שלך - מתי וכיצד. לא בטוח שכדאי לבצע הזרקות בתדירות גבוהה - כי זה גם עם סיבוכים בצידו. אבל ניסית?
Anonymous
01:12 06-06-2001|%%posterlink.0%%

ד"ר צבי - הזרקת לעצמך פעם?

כמובן. איזו שאלה

Anonymous

הרשה לי לפקפק

ברור שבהזרקה ניתן להגיע לזקפה טובה יותר ללא קשר למה את מרגיש למעלה. אבל ברור יותר שהשימוש בויאגרה יותר נח, פשוט וטבעי - ולכן זוהי תרופת הבחירה בהפרעה זקפתית. ד"ר צבי - באמת?! הרשה לי לפקפק בכנות תשובתך לגבי העובדה שהזרקת לאיברך האישי. הזרקה נעימה.
Anonymous
08:08 06-06-2001|%%posterlink.0%%

הי כל מה שאתה מתאר אכן הוא בגדר תופעות לואי שמכירים מויאגרה. ובאמת - לא אמרת האם מעבר ללחץ הדם אתה עשית בדיקות אחרות לבביות - ואם אתה לקח עוד תרופות שזה נורא חשוב לדעת. בכל מקרה - צריך לזכור שלא לכל אחד מתאים כל תרופה וייתכן - שבאמת אתה לא צריך לקחת את כמות התרופה שלקחת עד כה. מה גם שניתן להבין שבסך הכל זקפה קיימת אצלך - וכדאי להחליט - מה תמורת מה. אישית -הייתי ממליץ שתעשה לך רשימה של דברים חיוביים ושליליים - ותראה האם בשכלול - מה העדפות שלך - מתי וכיצד. לא בטוח שכדאי לבצע הזרקות בתדירות גבוהה - כי זה גם עם סיבוכים בצידו. אבל ניסית?

רני. התופעות העיקריות אותן הוא מתאר אינן מהויאגרה

Anonymous
19:12 06-06-2001|%%posterlink.0%%

הרשה לי לפקפק

ברור שבהזרקה ניתן להגיע לזקפה טובה יותר ללא קשר למה את מרגיש למעלה. אבל ברור יותר שהשימוש בויאגרה יותר נח, פשוט וטבעי - ולכן זוהי תרופת הבחירה בהפרעה זקפתית. ד"ר צבי - באמת?! הרשה לי לפקפק בכנות תשובתך לגבי העובדה שהזרקת לאיברך האישי. הזרקה נעימה.

פיקפוקים

אידי היקר, זכותך כמובן לפקפק. שאלת - עניתי. הויאגרה היא תרופת הבחירה, כמובן. מזכיר לך שהגענו לנושע עקב דיון על תוצאה לא אופטימאלית שהושגה ע"י אחד הפונים , שהיתה מלווה גם בתופעות לואי. גם על פי היצרן אחוז ההצלחה של הויאגרה איננו 100%. מה בדעתך להציע לו ? לצאת לפנסיה רק בגלל שלא ניתן לו הסבר מפורט, אמיתי ומלא על האלטרנטיבות ? לא ניראה לי
Anonymous

ויאגרה בדר"כ לא עוזרת כשבאמת יש בעייה...

לאלה שויאגרה עוזרת להם, כנראה באמת אין מה לדאוג. עליי הויאגרה בקושי משפיעה, ועיקר ההשפעה שלה היא כאב ראש וחום, כאב הראש נמשך לפעמים יום שלם וגם בלילה, מה שהופך את הויאגרה לסיוט. חוץ מזה, האפקטיביות של הויאגרה יורדת באופן משמעותי תוך זמן קצת, והגדלת מינון לא עוזרת. אל תשכח שלהרבה אנשים הויאגרה משפיעה בערך כמו כל הכמוסות הטבעיות המפוקפקות, וברור שהרעש הגדול שעשו בעולם מויאגרה נועד לגרות אנשים שאין להם בעיות להשתמש בה, ולא כי באמת מצאו את התשובה האולטימטיבית להפרעות בזיקפה. יש הרבה מקרים של תרופות שכשהן יוצאות לשוק מגזימים בשבחן, עד שמתברר שזה היה בעיקר תעלול שיווקי. כך היה עם הפרוזאק למשל (שכבר מזמן אנשים מודים שהוא רחוק מלהיות פלאי כל כך, לפחות לחלק גדול מהפציאנטים), וכך גם קורה עם הויאגרה. אז... על סמך מה אתה משבח את התרופה הזו?
Anonymous

ויאגרה עוזרת בכשני שליש מהמקרים

וזה שלך ביא לא עוזרת זה לא פוסל אותה ולא מכניס אותה בשום אופן לשאר הבלופים הטבעיים שמנסים למכור בעבור ממון רב. שיעור תופעות הלוואי מהזרקות אינו גדול ואין לפחד מזה - יש הרבה יותר פחד בכניעה להפרעה הזיקפתית.
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר