אי-אורגזמה אצל גבר

אני סובל מבעיה שלא מצאתי לה תיעוד אצלכם, וגם לא הבנה מרופאים: אני בן 30, ומקיים חיי מין כנשוי כבר חמש שנים. לעולם לא חשתי אורגזמה!! כלומר, זיקפה בלי שום בעיה, חדירה, הנאה מהאינטימיות, אבל שום הנאה מהגמירה. סיום האקט המיני הוא מין טפטוף של ברז ישן, כואב למדי, עם הרגשה שהרבה נשאר בפנים, ובשום מקרה לא התפרצות מהנה.
Anonymous

גם לי בעיה דומה

אני בן 32 ואני מצטרף לשאלה הנ"ל. לרוב כאשר אני גומר זאת גמירה חלקית - כלומר ללא אורגזמה , ללא סיפוק ואם רצון לגמור שוב . אם אני ממתין מעט ומאונן אני עשוי להגיע לתחושת סיפוק בפעם השניה. יש עצה?
Anonymous

נשמע לי כי מצאת חלק מהפתרון

גרוי חזק ואוננות מטרימה (לפני חדירה) או לאחר החדירה, עשויות לסייע. ניתן גם להשתמש בתרופות ובשיטות להגברת מיקוד חושי, כפי הנלמד בטיפול סקסולוגי.
Anonymous

תודה על התשובה. קצת הרחבה אם אפשר...

כשאתה כותב "גרוי חזק", האם אתה מתכוון ששורש הבעיה היא בליבידו חלש או משהו מעין זה? פרט נוסף שיכול להועיל אולי לאבחון, הוא שמגעה של אשתי בפין הזקוף אינו גורם לי כמעט הנאה, ולעתים אפילו חוסר נעימות. לעומת זאת, מגע באיזורים אחרים במפשעה או אפילו בשאר הגוף גורם לי עונג רב.
Anonymous

אוננות היא לא פתרון

אם אני מאונן כבר אז למה אני צריך בחורה? אני לא מזכיר כבר את תחושת ההשפלה של לאונן ליד בחורה במקום לזיין אותה. די מקביל לאימפוטנטיות בעצם. חוץ מזה, זה מאוד מעציב לחשוב (וכנראה זו ההנחה של הדוקטור) שאורגזמה מאוננות היא שווה לזו של יחסי מין. אם זה ככה (ואני לא יודע מנסיוני כי גם לי יש בעיית אי אורגזמה) אז כל העניין של יחסי מין לשם הנאה שבשפיכה צריך להיבחן מחדש.
Anonymous

מה בין "זיון" ליחסי מין

אין ביחסי מין משהו שהוא "נכון" או "לא נכון". חדירה אינה מרכיב "חיובי" בהשוואה לאוננות שהיא לפי המשתמע מדבריך - "שלילית" או מעוררת בושה. הסכוי לשמר יחסי מין מספקים (בנגוד לאיזה "סטוץ") הוא בגוון והעשרה. אוננות היא חלק מקובל במשחקי אהבה. אני יכולה להבין שמי שיש לו קשיים בצורה מסויימת של הפעילות המינית, יראה בה משהו נכסף, אבל במקרה זה כדאי לגשת לטיפול מתאים.
Anonymous

גם אצלי אותה בעיה לצערי. הייתי אצל רופאים מומחים ומבחינתם אני תקין. ניסיתם את מעיין נווה נהר ? היא כותבת שמטפלת בבעיות כאלה.. אורגזמה, שינויי בתחושהוכאבים במערכת המינית. האמת אני לא כל כך סומך עליה, וגם "הטיפול הידני " מביך.. יש פה מישהו שהתנסה?

אינני ממליץ על הגברת ששאלת עליה. 

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

לא הלכתי ל "מעיין נווה נהר" . אני שומע עוד ועוד מקרים כמוני בפורומים שפשוט לא מרגישים את האורגזמה ומבינים משהו לא תקין ולא מצליחים לפתור. זה מתסכל. ואצלי אחרי כמה שנים 7 שנים שאני לא מרגיש אורזמה. אז התחילו הכאבים בדיוק כמו שתיאר הכותב הראשון בשרשור הנ"ל.  כמו ברז ישן . טפטוף וכואב רצח אחרי הגמירה באיזור של האביר מין והאשכים וכו'. זה פשוט מגיע למצב שלא כדאי לי לקיים יחסי מין בגלל שאני סובל אח"כ. מה הטעם. (וזה משפיע על זוגיות ועל החיים שלי) וכמובן שהלכתי לכמה אורולוגים בזמנו. אורלוג שלח לבדיקות הסדנדרטיות לפי התלונות. יצא תקין. אומר שזה בעיה פסיכאטרית. כמובן שהלכתי לסקסולוגית שלא הבינה מה אני עושה אצלה. וגם היא מרחה. אל תדאג זה יעבור. תחזור להרגיש אורגזמה. מריחות.. וכמובן שלא עבר ואחרי כמה שנים התחילו כאבים נוראים כפי שתיארתי אחרי קיום יחסין מין. ועברתי לעיר אחרת. הלכתי לאורולוג אחר. ושוב כדור לשחרור השתן שלא עוזר ותןפעת לוואי מקטין את הזרע ואז החליט אחרי בדיקה שיש לי דלקת כרונית בערמונית. למרות שלפי בדיקות אין דלקת חיידקית. אז נותנים 3 חודשים אנטיביוטיקה חזקה לדלקת כרונית חיידקית, על סמך אולי זה יפגע ויעזור. כמובן שלא עזר. ואז בכנות אמר לי, אין לי מושג. גש לרפואה סינית או משלימה. זורקים אותי לזרוק כסף. אח"כ הלכתי שוב לאורולוג אחר. והוא בכלל ביטל את האבחנה של הדלקת כרונית בערמונית. אתה גבר צעיר יחסית. לא יכול להיות. ובשיא חוצפתו אמר. "אם תתלונן שוב ושוב על משהו שמפריע לך וכואב אז תקבל עוד ועוד בדיקות וגם בדיקות חודרניות. כי אם תתלונן יצטרכו לשלוח עוד ועוד בדיקות. לא התייחס ברצינות. הרי למה אני מגיע לאורולוג ? כי כואב לי ויש לי בעיה. המסקנה לא באמת אכפת לרפואה מאיכות חיים ולפתור בעיות שאנשים באים וכואב להם. ואני לא היחד. אז בשביל מה לומד'ים רפואה ? לא כדי לעזור לאנשים ? 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר