חסר כל ניסיון זוגי ומיני

היי,

אני בן 26 בקרוב, סובל מחרדה חברתית ודיכאון כבר כמה שנים טובות, מה שגרם לי להסתגר ולא ליצור קשרים חברתיים בכלל. עכשיו כשאני מנסה לאט לאט להחזיר אליי את החיים שלי בחזרה אני נמצא בבעיה. הניסיון הזוגי והמיני שלי הוא אפסי וזה מפריע לי מאוד. אני לא מרגיש פחד חזק רק מהמחשבה על יצירת קשר אינטימי. אני לא בטוח איך אני יכול לפתור את זה... שמעתי על טיפול בסרוגייט, אבל אני לא בטוח אם זו הדרך שבה כדאי לפתור את הבעיה... הבנתי שהטיפול די יקר, אבל אם נשים את זה בצד, זה בעצם מן מערכת יחסים שקרית ומזויפת בתשלום עם כמעט בלי השלכות (כלומר סיכוי גדול שהסרוגייט לא תסרב להמשיך לפגישה הבאה), אז אני לא בטוח שזו דרך טובה לפתרון. זה עלול רק לחזק את תחושת הכישלון שלי, כי זה בעצם להכיר בו. אני גם לא בטוח אם זה באמת יעזור לי להשיג קשר אמיתי אחר כך...

יש פה מישהו שעבר טיפול כזה ויכול לספר על כמה זה עזר לו, אם בכלל? אם טיפול כזה יתאים למצב שלי? אם יש פתרונות אחרים למצב שלי?

אשמח לכל עצה, תודה.

טיפול מקצועי משולב בסרוגייט הוא אכן הפתרון למצבך.

הטיפול יקר אך אני קורא לו מציל חיים במובן הרגשי לא הפיזי. הטיפול איננו שיקרי כפי שכתבת אך הוא אכן שונה מקשר טבעי ואסביר. מטרת הטיפול עם הסרוגייט היא שאתה כמטופל תלמד לנהל קשר זוגי מלא. כלומר אתה תדע לנהל עם כל אישה אחרת שתבחר קשר כמו שלמדת עם הסרוגייט. זה נכון שהסרוגייט לא תסרב לפגישה הבאה (אלא במקרים אולטרא קיצוניים) אפילו לא בשלבים הראשונים של התהליך אך זה לא חיסרון כמו שאתה חושב כרגע אלא להיפך, זה היתרון הגדול של התהליך המיוחד הזה. הסרוגייט וכל הצוות המטפל עושים כמיטב יכולתם על מנת שאתה תצליח. 

רבים עברו את התהליך הזה ובזכותו הצליחו בסיומו ליצור זוגיות בחייהם, הקימו משפחות, נהיו הורים וכו'.

הקליניקה היחידה בישראל שהינה מקצועית בתחום המיוחד הזה זו ד"ר רונית אלוני

שיהיה בהצלחה  

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

טיפול מקצועי משולב בסרוגייט הוא אכן הפתרון למצבך.

הטיפול יקר אך אני קורא לו מציל חיים במובן הרגשי לא הפיזי. הטיפול איננו שיקרי כפי שכתבת אך הוא אכן שונה מקשר טבעי ואסביר. מטרת הטיפול עם הסרוגייט היא שאתה כמטופל תלמד לנהל קשר זוגי מלא. כלומר אתה תדע לנהל עם כל אישה אחרת שתבחר קשר כמו שלמדת עם הסרוגייט. זה נכון שהסרוגייט לא תסרב לפגישה הבאה (אלא במקרים אולטרא קיצוניים) אפילו לא בשלבים הראשונים של התהליך אך זה לא חיסרון כמו שאתה חושב כרגע אלא להיפך, זה היתרון הגדול של התהליך המיוחד הזה. הסרוגייט וכל הצוות המטפל עושים כמיטב יכולתם על מנת שאתה תצליח. 

רבים עברו את התהליך הזה ובזכותו הצליחו בסיומו ליצור זוגיות בחייהם, הקימו משפחות, נהיו הורים וכו'.

הקליניקה היחידה בישראל שהינה מקצועית בתחום המיוחד הזה זו ד"ר רונית אלוני

שיהיה בהצלחה  

אוקי, תודה רבה על התגובה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר