אוננות מגיל קטן

שלום,

רציתי להתייעץ כי אני כבר אובדת עצות...

אני מאוננת מאז שאני זוכרת את עצמי (גיל 3, 4) תמיד בשכיבה על הבטן וחיכוך עם המיטה, מעל התחתונים

כילדה זה עזר לי להירדם (ממש הרגשתי שפיתחתי שיטה ואפילו לימדתי את אחותי חח)

רק כבגיל ההתבגרות כשנחשפתי לתכנים מיניים הבנתי שמה שתמיד עשיתי היה לאונן ושההרגשה הנעימה שמרדימה אותי בעצם זאת גמירה. מאז האוננות הפכה למשהו מיני.

היו לי מספר קשרים אך מעולם לא הרגשתי את ההרגשה שאני מכירה, אפילו לא בתחילת האוננות, של החרמנות שרק מתחילה..

תמיד היה חסר לי השכיבה על הבטן והחיכוך עם המיטה... משהו שאי אפשר להגיע איתו עם בן זוג.

ניסיתי כמה פעמים לאונן על הגב אבל היד שלי מאוד התעייפה ולקח לי המון זמן להיכנס לזה, פעם אחת רק הצלחתי לגמור על הגב- זה היה עם פורנו והגמירה היתה יחסית חלשה.

אני בת 27 ומאוננת בצורה מאוד מסווימת שלא מאפשרת לי לעשות את זה עם עוד בן אדם אחר\ שמישהו אחר יעשה לי.

אני לא יודעת כבר איך אפשר לשנות את התנוחות ולהגיע למצב אחר כדי שאוכל לעבור את החוויה הזאת בזמן סקס.

אשמח לייעוץ והדרכה 

ולדעת בכלל כמה נפוצה הבעיה הזאת ואם בכלל יש דרכים להתמודד איתה?

את מתארת מצב די נפוץ גם אצל נשים וגם אצל גברים בו הרגל אוננות באופן שלא ניתן לשחזר אותו עם בן/ת זוג מקשה על היכולת להגיע לאורגזמה. יש לכך פתרונות, לפעמים נחוץ טיפול מיני לשם הפתרון.

בכל מקרה שלב ראשון זה לחדול לחלוטין מדרך האוננות אליה את רגילה גם אם זה אומר שאת "תטפסי על הקירות" מרוב תסכול.

אני אתן לך דימוי שיעזור להבין, בלילה רואים הרבה כוכבים, ביום כשהשמש זורחת לא רואים את הכוכבים כי אור השמש חזק. חשבי לעצמך שכל כוכב שאת רואה בלילה זה דלת לאורגזמה משובחת (אולי יותר משובחת ממה שאת רגילה אליה) אך כדי לראות את הכוכבים קודם כל השמש צריכה לשקוע..... אז שלב ראשון לחדול לחלוטין לאונן בדרך שאת רגילה אליה.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום ותודה ענקית על העזרה! 

עברתי את השלב הראשון בו אני מצליחה לאונן גם על הגב (באופן קבוע!!)

העניין הוא שעדיין יש לי הרגלים שצריך להיפטר מהם כדי להתקדם ואני לא יודעת כל כך איך לגשת לזה..

על הגב אני מאוננת עם פורנו, ניסיתי לבד ולא הצלחתי עדיין... 

ובנוסף, האם יש תנוחות אוננות נוספות לתרגול שאוכל ליישם ביחסי מין?

אשמח לעצות ודרכים להתקדם מכאן הלאה

שוב תודה :)

זה שהצלחת אוננות על הגב זו התקדמות מצוינת ובהחלט ניתן לשלב אותה בתוך הזוגיות.

כנ"ל פורנו ניתן לשלב בתוך הזוגיות.

חשוב שלא תחזרי לאוננות על הבטן אף פעם.

השלב הבא הוא יצירת זוגיות עם פארטנר קשוב שיהיה מוכן להמשיך את התהליך איתך ואז יהיה כדאי לכם ללכת יחד לטיפול מיני על מנת להמשיך לשדרג את היכולות שלך כולל אורגזמה בזוגיות וללא פורנו. 

בהצלחה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר