חוסר חשק מיני

שלום,

אני בת 27 ולפני שנה הכרתי את זה בן זוגי, הקשר שלנו מצויין והוא אכפתי, מקסים ואני מאוד אוהבת אותו..

לפניו היו לי מערכות יחסים קצרות של חודש חודשיים (עד שנמאס לי)

בתחילת הקשר הסקס היה טוב אבל אחרי חודש נכנסנו לתקופות מבחנים והראש שלי היה במקום אחר, ירד לי החשק..

מאז כל פעם יש משהו אחר שגורם לי לא לרצות ותכלס- לא באמת בא לי.. 

הוא ממש מתחשב ומנסה להבין וגם אני לא רוצה שהוא יתבאס עליי ויוצא שתמיד הוא יוזם, לפעמים אני אומרת לו לא (כי אני עייפה, בא לי שנתקלח לפני, לחוצה ממשהו או סתם לא בא לי...) ולפעמים אני זורמת, מנהלת סוג של ספירה פנימית כדי לעשות לפחות את המינימום... 

עוד לפני שהתחלתי את הקשר איתו תהיתי איך זה עובד בזוגיות כי תמיד נהניתי בסקס בעיקר מעצם המפגש והריגוש ותמיד סיימתי קשרים קלילים אחרי כמה חודשים בהרגשה שמיציתי.

לפני כמה חודשים החלטנו ללכת לסקסולוגית, ביקרנו אצלה בערך 4 פעמים אבל הרגשנו שזה לא מתקדם- עלו כל מיני דברים מהעבר שקשורים אבל לא עוזרים לפתרון הבעיה, היא נתנה לנו כל מיני תרגילים של מגע אבל הבעיה היא שכל היום יש ביננו מגע ואני לא מפרשת את זה למשהו מיני, וכשאנחנו שוכבים אני לא אוהבת מגע יותר מידי אלא חותרת לסקס עצמו (אחרת אני ממש משתעממת)

הפסקנו ללכת אליה כי לא הרגשנו התקדמות ואני לא הרגשתי שדרכה אצליח לעורר את עצמי מינית ושפתאום יבוא לא לעשות ססקס, כרגע אני רואה את זה כמטלה.

אנחנו מאוד מתוסכלים מהמצב, לא יודעים לאן ולמי לפנות.

אני קוראת פה שאלות של זוגות אחרי לידה שנמצאים באותו מצב ולא מצליחה לדמיין בכלל מה יהיה אצלנו אחרי לידה.

האם יש אפשרות להעלות חשק מיני בדרך כלשהי? 
האם שווה לנו להמשיך ללכת לסקסולוגית או להחליף סקסולוג?

יש מישהו בפורום שהיתה במצב כזה והצליחה להתגבר?

מה מומלץ לעשות במקרה כזה?

בואי תנסי את הדברים הבאים:

1. תתני לבן זוגך לקרוא את מה שכתבת כאן זה ייתן לו מידע לגביי מה את מרגישה.

2. לתקופה מסוימת, נניח שבועיים חדל מגע לחלוטין, תחליטו שאתם מנתקים מגע לגמריי כולל ליטופים וכו' כולל בשינה (מצידי תישנו במיטות נפרדות). כדאי שהוסת שלך תהיה חלק מהשבועיים הללו 

3. לאחר פרק הזמן של שבועיים בו אין מגע כלל רק לך מותר ליזום מגע. כלומר אתם ממשיכים כמו קודם, ללא מגע אך לך כן מותר ליזום מגע אם בא לך סקס. אם לא בא לך סקס אין מגע. כלומר זה לא שמותר לך ליזום ליטוף כדי שיהיה ליטוף.... 

נסו וחזרו הנה עם התוצאות ואז נמשיך הלאה

לתשומת לבך, אנשים שומריי מצוות מה ששומר להם את הגחלת לאורך עשרות שנים זה אי הנגיעה בזמן שהאישה בוסת ולאחריה כך שכשבועיים בחודש הזוג לא מקיים יחסים. זה משמר את התשוקה לאורך שנים רבות

בהצלחה 

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר