קרירות מינית וגירושים

אני בן 37 עם 2 ילדים ונשוי 12 שנה ושואל כי באמת ניסיתי את כל העצות האפשריות, התמדתי יותר משבועיים, וכלום, אין שום חשק למין מצד אשתי. יש מין רק כאשר אני ממש "דורש" וגם אז אני עושה מין, היא שוכבת על הגב. יש דחייה שהולכת ומחמירה עם השנים לכל סוג של מגע, היא מבחינתה שאני אחדור ואגמור כמה שיותר מהר. היא לא מוכנה שאני אגע בה עם האצבעות ומסרבת למגע אורלי והלוואי והייתה מסכימה לאפשר לי לענג אותה. לפני כשנתיים עברתי ניתוח קשה ולא היה סקס כשלושה חודשים ולא נראה היה כאילו זה היה לה חסר בכלל. היא הלכה ליעוץ מיני ואחרי מפגש אחד היא יצאה בהצהרה שהיועצת מדבר שטויות ואין מה להקשיב לה.

אני מיואש ומוכן כבר לעזוב את הבית, אני יודע שאני לא דון ז'ואן ויהיה לי אולי קשה למצוא סקס בחוץ אבל כאשר אמצא זה יהיה סקס עם בת זוג ולא עם גוף ששוכב ומחכה שאגמור. אני כבר לא נרדם לידה במיטה כי אני חרמן ברמות קשות ולא יכול להרדם עם זקפה כל לילה אני מאונן כמעט כל יום וזה לא מספיק לי.

תודה על ההתיחסות כי אני ממש מיואש כבר מהמצב

תשמע, אהיה אמיתי ולא אחרבש לך סתם תשובה אופטימית.

אתה מתאר חרא של אינטימיות וללא רצון אמיתי מצד בת זוגך לשיפור המצב הוא לא ישתפר וגם אם רצון מצד בת זוגך לשיפור המצב אינני בטוח שהוא מספיק ישתפר על מנת שתהיה מרוצה. 

לגביי מה לעשות, מציע לך לשאול את אישתך מה היא ממליצה לך לעשות במצב בו האינטימיות איתה איננה מספיקה לך כמותית ואיכותית? נראה מה תהיה תשובתה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: almog570
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר