אוהב אותי אך כבר לא נמשך

אני בת 20, יש לי חבר שנה ו- 9 חודשים. הוא החבר הראשון שלי והנשיקה הראשונה שלי.
לאט לאט התקדמנו מבחינה מינית אבל נעצרנו לפני חדירה. בכל פעם שניסינו נכנסתי ללחץ, עצרתי אותו ולפעמים דחפתי אותו ממני.
אני מאוד רוצה את זה ואני מבקשת ממנו להתנגד אלי ולנסות למרות שאני עוצרת אותו אבל זה לא מצליח, אני לא מצליחה להרגע ונכנסת ללחץ בכל פעם מחדש.
לאחר כמה פעמים פשוט הפסקנו לנסות, הוא כבר לא מעוניין במין איתי, אין לו חשק והוא משוכנע שגם לעולם לא יהיה לו.
כבר מעל לחצי שנה שאנחנו לא מנסים בכלל, וגם לפני זה אחת לכמה חודשים. סך כל הפעמים שניסינו לא עולה על 10.
מבחינתי יש עוד טעם להמשיך ולנסות אבל הוא לא מעוניין. 
הצעתי שנפרד כי בעיניי מערכת יחסית ללא סקס היא לא ריאלית, למרות שכרגע זה לא מפריע לנו, אני מאמינה שבשלב מסויים זה כבר יהיה אחרת.
הוא לא מוכן שנפרד כי הוא אוהב אותי והוא אומר שהוא מוכן לוותר על סקס. 
אני חושבת שאנחנו מבזבזים את הזמן שלנו ושמערכת יחסים כזאת לא תחזיק הרבה זמן.
אני לא מסוגלת להשלים עם העובדה שלא ננסה יותר לעולם, אך אנחנו לא מוכנים להפרד כי אנחנו מאוד אוהבים אחד את השנייה וחוץ מזה הכל מושלם.
איך אפשר לגרום לו להמשך אלי שוב ולהתגבר על ה"טראומה"? איך אני יכולה להתגבר על הלחץ ועל הרפלקס הבלתי נשלט שלי לעצור אותו בכל פעם?
תודה רבה.

זה שחדלתם לנסות חדירה זה דווקא טוב מאוד.

מה שאת מתארת מחייב אבחון מקיף שלך ורק לפי תוצאות האבחון אפשר יהיה להתוות לך דרך איך להתגבר על העניין.

הלחץ ומה שאת מכנה רפלקס לעצור יכול לנבוע מכמה סיבות שהפתרונות אליהם שונים לכן מה שאני מציע לך לעשות זה ככה

- קודם כל מבחינת המיניות עכשיו אני מציע שתאמרי לו שאת מבקשת שלא תעשו עוד ניסיונות חדירה עד שתלכי לאבחון על מנת למצוא את סיבת הקושי שלך. אם את תאמרי לו ככה זה יוריד את הלחץ ממנו ואז יש לכם מרחב גדול של דברים מענגים שאתם כן יכולים לעשות יחד. בכל מקרה בשום אופן לא לנסות שוב חדירה לפניי אבחון מקיף 

- גשי למטפל/ת מיני מוסמך לאבחון מקיף, האבחון צריך לכלול את כל האספקטים הרגשיים והפיזיים. יש מטפלים מיניים שיש להם מומחיות בתחום הזה ויש רופאי נשים שיש להם מומחיות בתחום הזה. 

שיהיה בהצלחה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר