שפיכה מהירה ורגישות יתר באיבר המין

יש לי בעיה רצינית שנמשכת כבר די הרבה זמן שמכניסה אותי לדכאון (לא דכאון של ממש אבל אחד הדברים שמצליחים לבאס אותי בכל פעם מחדש) פעם הכח היה עומד ומתפקד כמו שצריך וכבר די הרבה זמן האיבר יכול לא לעמוד ואני רק מגירוי מסויים שיכול לכלול גם מגע/חיכוך מסויים אני מגיע לגמירה (זה יכול לקרות בתוך פחות מדקה!) ככה זה גם כשאני עם עצמי (אוננות) וגם כשאני עם פרטנרית ואז זה עוד יותר מתסכל. ופעם זה לא היה ככה ואני באמת לא יודע מה לעשות, מפחד לקחת כדורים כמו ויאגרה וכו׳ תמיד אני בעד תחליפם טבעיים אבל השאלה היא מה בכלל הבעיה איך זה נגרם ומה באמת אפשר לעשות בשביל לחזור למצב המקורי והטבעי. 

מרגיש אבוד...

תודה מראש על העזרה,

מעריך מאוד ומקווה לחזור לתפקד בעניין הזה מהר ככל האפשר. 

יש לי בעיה רצינית שנמשכת כבר די הרבה זמן שמכניסה אותי לדכאון (לא דכאון של ממש אבל אחד הדברים שמצליחים לבאס אותי בכל פעם מחדש) פעם הכח היה עומד ומתפקד כמו שצריך וכבר די הרבה זמן האיבר יכול לא לעמוד ואני רק מגירוי מסויים שיכול לכלול גם מגע/חיכוך מסויים אני מגיע לגמירה (זה יכול לקרות בתוך פחות מדקה!) ככה זה גם כשאני עם עצמי (אוננות) וגם כשאני עם פרטנרית ואז זה עוד יותר מתסכל. ופעם זה לא היה ככה ואני באמת לא יודע מה לעשות, מפחד לקחת כדורים כמו ויאגרה וכו׳ תמיד אני בעד תחליפם טבעיים אבל השאלה היא מה בכלל הבעיה איך זה נגרם ומה באמת אפשר לעשות בשביל לחזור למצב המקורי והטבעי. 

מרגיש אבוד...

תודה מראש על העזרה,

מעריך מאוד ומקווה לחזור לתפקד בעניין הזה מהר ככל האפשר. 

אני בן 21 אגב, אם זה חשוב...

אז ככה, ראשית זה שבעבר לא הייתה לך שפיכה מהירה זה כבר נתון מעודד שיכול להקל את ההתגברות על העניין.

כמו כן היות שאתה יודע בדיוק איזה סוג מגע גורם לך את השפיכה המהירה האם יש דרך להמנע מסוג המגע הספציפי הזה בתחילת היחסים כך שהם ימשכו יותר?

ענה לשאלתי ונמשיך משם

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אז ככה, ראשית זה שבעבר לא הייתה לך שפיכה מהירה זה כבר נתון מעודד שיכול להקל את ההתגברות על העניין.

כמו כן היות שאתה יודע בדיוק איזה סוג מגע גורם לך את השפיכה המהירה האם יש דרך להמנע מסוג המגע הספציפי הזה בתחילת היחסים כך שהם ימשכו יותר?

ענה לשאלתי ונמשיך משם

זה כל מגע או אפילו חיכוך (רגישות רצינית)... יכול להגיע למצב שתוך כדי המשחק המקדים כבר הגעתי לשפיכה

הפתרון עבורך הוא ללכת למטפל מיני לאבחון מלא, לאתר מה גרם לשפיכה המהירה שלא הייתה מצב ראשוני אצלך ולטפל בזה. יש שיטות יעילות ללא תרופות! לא טבעיות ולא כימיות

שיהיה בהצלחה

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

הפתרון עבורך הוא ללכת למטפל מיני לאבחון מלא, לאתר מה גרם לשפיכה המהירה שלא הייתה מצב ראשוני אצלך ולטפל בזה. יש שיטות יעילות ללא תרופות! לא טבעיות ולא כימיות

שיהיה בהצלחה

מה הכוונה מטפל מיני? רופא מין ועור? או שיש כאלו שמתמחים ספציפית?

ומדובר בשנים הראשונות של גילאי העשרה ממש בשנים הראשונות עמד כמו שצריך והשפיכה לא היתה מהירה כמו שהיום.

לגבי השיטות, מדובר בשיטות לחיזוק?  אשמח להבין למה התכוונת ולכמה דוגמאות.

*תודה רבה! על העזרה וההכוונה 

מטפל מיני יכול להיות רופא אך לא חייב שיהיה רופא.

אתה יכול לראות את רשימת המטפלים המיניים המקצועיים בישראל באתר איט"מ האגודה הישראלית לטיפול מיני.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

מטפל מיני יכול להיות רופא אך לא חייב שיהיה רופא.

אתה יכול לראות את רשימת המטפלים המיניים המקצועיים בישראל באתר איט"מ האגודה הישראלית לטיפול מיני.

אוקיי, תודה!

ומה לגבי שאר הדברים ששאלתי בהקשר למה שהצעת?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר