חשש בלתי נסבל מאיידס

אני בן 28 עם תסמונת אספרגר ( אוטיזם בתפקוד גבוה, צרכים מיוחדים, הפרעת תקשורת ) ובשבוע שעבר קיימתי יחסי מין בתשלום פעמיים עם שתי נשים בהפרש של יומיים : פעם אחת עם קונדום ( תמורת 250 ש"ח ) ופעם שנייה בלי קונדום ( תמורת 150 ש"ח ). הבחורה השנייה אמרה לי 100 פעם שאין לה מחלות. מאז התחלתי לעבור בדיקות לגילוי מחלות מין בכלל ואיידס בפרט. יכול להיות שהתוצאות לגבי איידס מגיעות רק בעוד 3 חודשים, ועד אז אני יודע לי שמצפה לי תקופת חוסר וודאות מטורפת ופסיכית לקבלת התוצאות, לי ולמשפחתי. משפחתי חוששת מהנורא מכל, אמא שלי הרביצה לי בגלל זה. אני יושן בלילה ושותה ואוכל ( אומנם לפעמים, בלית ברירה, מאכלים שאני לא מעוניין בהם ) אבל גם קשה לי להתרכז כמו בן אדם נורמלי בעבודה גם. מה הייתם ממליצים לעשות ? מאז גם הפכתי לאחד שרק רוצה מין ושום דבר אחר לא.

בוא נתחיל מזה שמין עם מישהי שלא מכירים ולא בתוך מערכת יחסים קבועה ומונוגמית עושים רק בצורה מוגנת עם קנדום!! 

מעבר לזה אולי כדאי שתהיה במסגרת מקצועית שנותנת הדרכה זוגית כך שתוכל בעתיד תוגל להיות בזוגיות מלאה עם מישהי שתאהב אותה והיא תאהב אותך. המרפאה של ד"ר רונית אלוני יכולה להתאים מאוד עבורך, ממליץ לך להתקשר לשם ולקבל פרטים.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר