הגבר שלי לא רוצה סקס

אני יוצאת עם גבר מקסים שמוכן לעשות מעל ומעבר עד שזה מגיע לסקס.

אנחנו יוצאים כבר כמעט שנה ו 6 חודשיים וגרים יחד שנה וקצת..

בתחילת הקשר הוא אפילו לא ניסה לשכב איתי בהתחלה זה היה נראה לי מדהים כי הבנתי שהוא באמת רוצה להכיר את מי שאני ולא רוצה אותי סתם בשביל עוד בחורה לסקס...

הסקס הראשון שלנו היה אחרי כמעט שלושה חודשיים והוא היה מדהים חוויתי משהו בלתי נשכח!!!

היינו גרים במרחק של כמעט שעתיים אחד מהשני, אז התראנו אחת לשבוע.

בהתחלה הוא היה מגיע אליי כמעט כל שבוע היה נשאר לישון היינו יוצאים ומבלים ביחד.

ואז התחלתי גם לנסוע אליו..אומנם לא באותה תכיפות שהוא הגיע אליי..

ואז עברנו לגור יחד, בהתחלה היה מלחיץ פעם ראשונה הסקס ירד בהדרגה..

היינו שוכבים אחת לחודש..והכי ארוך בלי היה שישה חודשים!

לא הוא לא בוגד לפחות זה מה שאני מאמינה ויודעת (עד כמה שאני יכולה)

הוא אוהב ואני יודעת את זה במחוות הקטנות שהוא עושה.

הוא פשוט לא רוצה סקס והוא לא מוכן להגיד לי למה!!

הייתה לנו שיחה לפני כמה ימים שהובילה לפיצוץ מאוד גדול שכמעט נגמר בפרידה.

הוא סיפר לי בעבר שהייתה לו בעיה כזאת..ממה שאני ידעתי עליו זה שהייתה לו אקסית אחת שבגדה ושהוא רווק כבר 7 שנים לפני שהכיר אותי.

נחזור לאותה שיחה, בשיחה גליתי שהיו לו 3 אקסיות..פשוט מעולם לא באמת דיברנו על זה אז זה לא עלה (ככה הוא טוען למרות שאני זוכרת אחרת!) מעולם לא הייתה לו בעיה כזאת עם האקסיות שלו..הסקס היה חלק בלתי נפרד ממערכת היחסים שלהם..

אז למה איתי זה שונה? איפה כל התשוקה? איך אפשר בלי סקס? 

הוא פשוט לא מוכן לדבר על זה! 

הסקס שלנו לאחרונה זה נטו סקס של מרגיש צורך להגיד לך הינה קחי שנגמר אחרי 5 דק! שגם לפני זה היה ויכוח ובכי! אז כדי שלא תבכי כדי שלא תכעסי תקבלי סקס!

למה!??

הוא אמר שהוא אוהב ולא מוכן להיפרד שאנחנו נעבור את התקופה הזאת (שנמשכת כמעט שנה וחודש.. אבל מי סופר..)

מה עושים במצב כשזה? אני אוהבת אותו מאוד ומאוד רוצה שזה יעבוד! אבל לא יודעת עוד כמה כוחות וסבלנות יש לי להתמודד מול בעיה שאפילו אין לי מושג מהי!

מה שאת מתארת בהחלט ניתן לפתרון במידה ושניי הצדדים יהיו מעוניינים בכך. ניכר שאת רוצה אך ללא שיתוף פעולה מצידו זה יהיה אתגרי. 

המשפט שלו: "נעבור את התקופה הזאת" איננו תקף עובדה שהיא מתארכת כבר יותר משנה, זה המוןןןןןן זמן.

לפעמים צריך להציב אולטימטום, או שהמיניות שלנו משתפרת באופן מידי, או שהולכים לטיפול מיני זוגי באופן מידי, או שנפרדים מידית.

אם שמת לב ההדגשה היא על "מידי" אחרת אפשר להסחב ולסבול ימבה זמן

שיהיה בהצלחה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר