פוסטינור, גלולות ומחזור

היי , לפני כ8 ימים לקחתי פוסטינור, הקונדום נקרע והוא גמר בחוץ אבל בכל זאת רציתי לא לקחת סיכונים (חשוב לציין שזו הפעם הראשונה ובתקווה האחרונה שאקח אותה) ואתמול קיבלתי מחזור, אני לא זוכרת מתי קיבלתי חודש שעבר אבל לפי מה שהבנתי הגלולה משבשת קצת את הזמנים

לפני חודשיים הפסקתי לקחת גלולות ואני מעוניינת לחזור אליהם, אני יודעת שצריך להתחיל לקחת גלולות ביום הראשון של המחזור. השאלה שלי אם להתחיל לקחת אותן באמת עכשיו או שיכול להיות שמה שקיבלתי זה סתם דימום (למרות שזה ממש לא מרגיש ככה, גם לפי התסמינים שתמיד באים לי לפני מחזור)

תתחילי לקחת גלולות מהיום. אם את רוצה להיות מאוד זהירה השתמשי במהלך החפיסה הראשונה באמצעי מניעה נוסף כמו קנדום ליתר ביטחון

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

תתחילי לקחת גלולות מהיום. אם את רוצה להיות מאוד זהירה השתמשי במהלך החפיסה הראשונה באמצעי מניעה נוסף כמו קנדום ליתר ביטחון

תודה רבה! עוד שאלה לגבי הפוסטינור, אם קיבלתי וזה לא הזמן שהייתי אמורה לקבל בו זה לא איזו תופעת לוואי או משהו הסגנון זה המחזור כן? בקטע שאין סיכוי להריון 

פוסטינור זו ארטילריה הורמונאלית שמיועדת למנוע השרשת ביצית מופרית ברחם כך שלא נוצר הריון. שינויי בזמן הוסת לאחר פוסטינור זה לגמריי סביר שיקרה.  

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר