בת זוגתי אמרה שהיא "לא אוהבת סקס"

שלום

אני אנסה להיות כנה עד כמה שאני יכול...
בת זוגתי הצהירה כי היא לא אוהבת סקס, התחלתי לדבר איתה ולנסות להבין מאיפה זה נובע (אנחנו זוג צעיר 26-27 ואני אף שוקל להינשא לה בקרוב).

קצת מידע ברקע:

אנחנו יוצאים שנתיים וחצי ובשנה הראשונה של הקשר נהגתי בצורה שגויה.
כשרציתי שנשכב והיא לא רצתה נעלבתי וניסיתי לשאול אותה "מה אני עושה לא בסדר" ולפעמים אפילו רב איתה על זה.

לאחר כשנה היא הושיבה אותי לשיחה והסבירה לי שזה רק מוציא לה את החשק ושאני מחייב אותה לשכב איתי ושזה לא יכול להימשך ככה.

מאז הפסקתי עם זה וכשהיא לא רוצה אני מקסימום מנסה עוד פעם פעמיים במהלך הערב ואז עוזב את זה.

נחזור לסיפור בימינו אלו:

כששאלתי אותה למה היא אמרה שהיא לא אוהבת סקס (עכשיו שנתיים וחצי אל תוך מערכת היחסים) היא אמרה שאותה שנה בתחילת הקשר השפיעה עליה קשה וגרמה לה להרגיש כאילו סקס זאת מטלה שהיא צריכה לבצע.

העובדה שאני גם מעוניין בסקס יותר ממנה (אולי זה בגלל שאני גבר.. והיא אישה.. לא יודע..) גם לא עוזרת..

אני לא יודע מה לעשות.
אני חושב שחיי המין במערכת יחסים הם מאוד מאוד מאוד חשובים ואני רוצה לפתור את הבעיה הזאת אחת ולתמיד כדי שיהיו לנו חיים מאושרים יחד.

ואם אני גרמתי לבעיה הזאת, אני אעשה הכל כדי לפתור אותה.

כשכבר כן היה סקס בינכם האם הוא היה באיכות טובה? 

ענה לשאלתי ונמשיך משם.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום,

אז זהו שלא תמיד...
יש מקרים שבהם היא עושה את זה כי אני ממש רוצה ואז היא לא ממש נהנת..
כשהיא עושה את זה מרצון מלא אז היא ממש נהנת אבל זה קורה פעם בחודש בערך.

הסקס שלנו לא כולל אביזרים או משהו כזה, כן משנים תנוחות אבל לא יותר מידי נועזים.
היא גם לא אוהבת לקבל אוראלי וזה לא בגלל שאני לא טוב בזה (לפחות זה מה שהיא אומרת).

אתה מתאר קשר שיש בו אי התאמה מינית. האם בגלל זה לסיים את הקשר? זו שאלה שאינני יכול לענות עליה היות שאינני המנהל של החיים שלך. אתן לך כמה נקודות שיוכלו לעזור לך להחליט

האם היא מוכנה לתהליך טיפולי זוגי שיצמצם את הפער בינכם?

האם אתה מוכן להיות חלק מתהליך טיפולי כזה?

האם אתה מצידך מוכן ללכת לקראתה ולצמצם את רצונותיך המיניים על מנת לצמצם את הפער בינכם?

מתוך נקודת הנחה שהמצב ישאר כפי שהוא עכשיו, האם אתה רואה אפשרות שתחיה איתה באושר לאורך זמן?

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

אני חושב שלא הבנת אותי...
אני מאוד אוהב אותה, והכל מצויין בנינו.

גם סקס לא חסר, בגלל שכמו שאמרתי, הרבה מאוד פעמים היא זורמת איתי אבל בשבילי ואז הסקס הוא לא הכי להיט.
אני מוכן לעשות הכל בשביל הקשר שלנו ואני בטוח שגם היא.
אבל לא היינו רוצים להפוך את ה"בעיה" הזאת לרשמית בכך שנלך כבר לטיפול זוגי.

אני מנסה פחות "לקפוץ עליה" ולתת לה את הזמן שלה.
כמו שאמרתי, דיברנו עם הדברים וסך הכל קשה עם זה שהיא "צריכה" למלא את הצורך שלי, הסברתי לה שאני מאוד נמשך אליה וזה בגלל המשיכה והאהבה שלי אליה.
אבל אני יודע שאצלה (וכנראה אצל רוב הנשים) חשק לסקס זה משהו שמורכב מהרבה גורמים, לא כמו אצלנו הגברים.

אז אני חושב שנכון לעכשיו אני אנסה למתן את עצמי ולתת לה להתבטא ולקוות שכמה וכמה פעמים שבהם הסקס יהיה מספק יגרום לה להבין שהכל בסדר.

אגב, אחרי שנגיד אנחנו לא שוכבים 4 ימים.. שבוע.. מאוד קשה לי להחזיק הרבה זמן וגם אז היא קצת מתבאסה (להגיע לפורקן עם עצמי לפני לא באמת עוזר).

יש לי הפתעה בשבילך, "הבעיה" אצלכם היא ממזמן כבר רישמית.

יש כאלה שחושבים שמוצא האדם הוא מהקוף (זו טעות כמובן) ויש כאלה שאצלהם זה נראה שאולי מוצא האדם הוא מבת יענה (גם זו טעות כמובן). נראה לך שאם אתם "מכניסים את הראש לחול" הבעיה נעלמת???

בכל מקרה אם הכל בינכם מצוין אז זה מצוין. ואני מאחל לכם המשך חיים מאושרים יחד.

עדיין ממליץ לכם בחום ללכת יחד לתהליך שישדרג את המיניות שלכם. אם אתם רוצים את זה ביותר קליל אז יש מקומות שיכולים לתת לכם כלים לשדרוג המיניות והם לא בטיפול מיני. כתוב לי למייל, ציין את אזור מגורכם ואפנה אותכם.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

כמה עצוב...

גבר צעיר מאוהב באישה קרה.

ברכותיי, זה ילך ויתקרר לה, מתכון בטוח לסיפורים אחרים.

כל עניין טראומת השנה הראשונה נשמע לי כל סיפור שהיא מנסה לשכנע בעיקר את עצמה.

אישה לוהטת היא אישה לוהטת בכל מצב!

לדעתי יש צורך בטיפול זוגי דחוף.

גם אני חושבת שיש צורך בטיפול כלשהו, אסור להתעלם בעיניי..

יחיס מין זה חלק מאוד חשוב מהזוגיות, ובאיזשהו שלב לך יימאס מהמצב הזה

לא להתעלם מהבעיה, במיוחד עכשיו בגיל הזה לפני שהתחתנתם

בהצלחה.

אולי בעבר עם הגברים שהיא הייתה איתם היא הרגישה כך או אחרת שבסקס זה הסתכם, היא הרגישה מנוצלת אולי? אני לא יודע, אני רק מנחש. אולי זה סוג של מנגנון הגנה?

נשמע נורא! אם אתה אוהב הרבה חום סקס ומגע זה בעיה.. כי באמת המצב רק ילך ויחמיר במיוחד אחרי חתונה.. ילדים.. 

חבל..

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר