מוגנת או לא?

מוגנת או לא?

היי

ביום רביעי האחרון 7.10 התחלתי חפיסה חדשה של גלולות מינס, היום לקחתי לפי הסדר את גלולה מספר 4 ולאחר כשעה היו לי כאבי בטן (כנראה מאוכל לא טוב) ושילשלתי. 

האם זה אומר שהשפעת הגלולה לא עובדת? וכאילו שלא לקחתי אותה? 

האם אני צריכה להשתמש בקונדום עד המחזור הבא?

הקאה שעה לאחר לקיחת גלולה יכולה לפגוע בספיגתה בגוף.

אם לא עברו 12 שעות מזמן לקיחת הגלולה קחי עוד אחת ואז ההגנה תשמר. הקפידי כל יום לקחת גלולה בשעה הקבועה שלקחת לפניי ההקאה, את תסיימי את החפיסה יום קודם ממה שהיה מתוכנן (כי לקחת שתיי גלולות באותו יום) עשי הפסקה של שבוע כרגיל והתחילי חפיסה חדשה. 

אם עברו 12 שעות מאז שלקחת את הגלולה אז אכן שימוש באמצעי מניעה נוסף עד לתחילת החפיסה הבאה.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

היי! תודה!

הספקתי לקחת גלולה לפני שעברו 12 שעות וכמובן שאמשיך לקחת כרגיל באותה השעה. 

מזכירה לך שזה גלולות מינס- זאת אומרת שאין הפסקה בין החפיסות.. אז אני מתחילה את החפיסה החדשה כשאני מסיימת את החפיסה הנוכחית? למרות שאני מסיימת יום קודם?

את צודקת. וכפי שאמרת את מתחילה את החפיסה החדשה כשאת מסיימת את הנוכחית למרות שאת מסיימת אותה יום קודם

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

למרות שהספקתי לקחת גלולה לפני שעברו 12 שעות, לא הייתי שקטה אז קיימתי יחסי מין עם קונדום.. באחת מהפעמים הוא גמר בתוכי (זאת אומרת בתוכי אבל בתוך הקונדום).. האם בכל זאת יש איזושהי סיבה לדאגה מהריון? כמובן שהקונדום לא היה קרוע או משהו כזה..  תמיד יש את הפחד ש״נזל״ מחוץ לקונדום.. אודה לתשובתך..

אין לך מה להיות בחשש. גם ההגנה של הגלולות מלאה וגם השתמשת בקנדום כאמצעי ביטחון נוסף. הסיכוי שלך להרוויח בפרס הראשון בלוטו הרבה יותר גבוה מזה שתיכנסי להריון במצב הזה.

ניכר שאת אישה אחראית ורצינית אז כדאי לך לשקול תחביב אחר מאשר דאגנות יתר emo_01.png

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר