מה לעשות בעניין אשתי

אז ככה אנחנו נשואים 14 שנה, יש לנו ילדים.

סך הכל אוהבים, אבל בקטע המיני יש משהו שמפריע לי מאז שהתחתננו.

וזה שאשתי נגעלת מלגעת באיבר שלי, קל וחומר לרדת לי וכדומה.

ואני מרגיש כאילו חלק ממני לא מקובל ואולי קצת "מגעיל". וזה מפריע לי, ולפני שנים וגם השנה כשאני אומר לה שזה מפריע לי, בואי נלך לטיפול, היא לא מוכנה ואומרת לי תלך אתה.

בנוסף אצלה כל נושא המין לא בראש מעייניה והיא בעיקר שנעשה ונגמור ואני יהנה.

היו זמנים שבאמצע שאני מנסה לענג אותה היא נרדמת והיא אומרת שזה לא בשליטתה להירדם. ואז רמזתי לה שאני צריך 2 נשים והיא נעלבה.

זה גורם לי לחפש סיפוקים מחוץ לנישואים. אני יודע שזה לא הפיתרון האידיאלי, אבל יש לי

ברירות אלו:

1) להשאר כך ואני לא יודע כמה זמן זה יפריע, ואולי יעבור לי

2) למצוא משהי שלא נגעלת ואז להשלים את החסר באמצעותה

תגיד, אתה מחפש מאיתנו אישור לבגוד????

או שאתה רוצה לשאול משהו? 

משהו אחר?

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אני מחפש פיתרון, להתקיף אותי או לחשוב במקומי לא נראה לי הפיתרון המתאים במיוחד לא ממנהל פורום

אינני עסוק בלתקוף אותך אך גם לא ב"ללטף לך את הקרחת".שמח לשמוע שאתה מחפש פיתרון. שווה לך לקרוא את שאלתך המקורית שוב כי היא לא נשמעת כשל מישהו שמחפש פתרון אלא כשל אדם נרגן שמחפש תירוצים.  

פתרון: במצב שאתה מתאר ולאחר שאישתך סרבה לבקשתך ללכת יחד איתך לטיפול השלב הבא בעיניי הוא להציב אולטימטום שאומר את הדבר הבא: אין בכוונתי להמשיך לחיות עם חיי מין גרועים. אז אנא תבחרי או שהמיניות ביננו תשתפר ואני מוכן להיות חלק מתהליך שיביא לשיפורה ושנלך יחד לטיפול מיני-זוגי או שאם את מסרבת הריני מודיע לך שאני מתכוון לקיים מיניות מחוץ לנישואין". 

מה שאני מציע לך לא לעשות זה דברים מאחוריי הגב של אישתך. 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

תודה על הדברים, האם נראה לך שהודעה אולטימטיבית כזו תביא לשמחה אושר ואושר בביתנו? או להמשך אי הסכמה, ובנוסף גם סכסוך ומעקב?

בינתיים אם אחליט לחפש משהו, אני לא במעקב, ואם אקח סיכון ואציב אולטימטום יש חשש לסכסוך בתוספת מעקב.

אולטימטום בהחלט יכול בסופו של דבר להביא לשמחה, אושר וסקס טוב. 

כדי לבגוד לא צריך להיות גאון אלא רק שפן-פחדן 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

אולטימטום בהחלט יכול בסופו של דבר להביא לשמחה, אושר וסקס טוב. 

כדי לבגוד לא צריך להיות גאון אלא רק שפן-פחדן 

לא גאון, לא שפן ולא פחדן

פשוט חרמן!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר