יש לי בעיה...

יש לי בעיה...

היי אני בן 37 נשוי 8 שנים

ולאחרונה התפתחה אצלי מין בעיה..

לאחר קיום יחסי מין עם אישתי (יחסית סבירים..)

אני מרגיש שכבר אין לי כח לסיבוב חוזר

פעם היינו מחכים קצת (אפילו חצי לילה וממשיכים) אבל היום כבר לא.. צריך הפסקה של כמעט יום

האם זה נורמלי??

יש לזה פתרון(ויאגרה??)

אני מתאר לעצמי שכשהיית בן 18 פרק הזמן לסיבוב נוסף היה קצר עוד יותר.

מה שאתה מתאר הוא טבעי אך טבעי זה לאו דווקא רצוי או טוב. 

אז אתה יכול להתייחס לדבר כאל אות לבדוק מצב גופני/כושר גופני/תזונה וכו' 

לגביי פתרון תרופתי. התרופה הכי טובה היא לויטרה והיא בהחלט יכולה לפתור את העניין אך זה מעקף מהעניין עצמו (תזונה/כושר וכו').

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

פעם היינו מחכים קצת (אפילו חצי לילה וממשיכים) אבל היום כבר לא.. צריך הפסקה של כמעט יום

האם זה נורמלי??

יש לזה פתרון(ויאגרה??)

אתה בא לצחוק כאן על מישהו??? שמונה שנים נשוי ומחכה לסיבוב חוזר. אתה לא צריך שום כדורים. כלום. אני מקווה שלא כואב לה שם למטה...

סיבוב שני עלק.

האם זה נורמלי??

יש לזה פתרון(ויאגרה??)

אתה בא לצחוק כאן על מישהו??? שמונה שנים נשוי ומחכה לסיבוב חוזר. אתה לא צריך שום כדורים. כלום. אני מקווה שלא כואב לה שם למטה...

סיבוב שני עלק.

אלינורה, למה הלעג?

מדוע נראה לך שאין זוגות שנשואים שמונה שנים ויותר ומקיימים בהנאה יותר מסיבוב אחד של סקס בלילה??  

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

האם זה נורמלי??

יש לזה פתרון(ויאגרה??)

סיבוב שני עלק.

אלינורה, למה הלעג?

מדוע נראה לך שאין זוגות שנשואים שמונה שנים ויותר ומקיימים בהנאה יותר מסיבוב אחד של סקס בלילה??  

הלעג לא בא ממני. ועוד הצעת לו כדור ...מה קורה איתך? במקום שתגיד לו שאין צורך בדבר והכל תקין אתה הולך בקו הטיפשי שלו. יש מצבים בהם האדם אינו זקוק לעזרה.

האם זה נורמלי??

יש לזה פתרון(ויאגרה??)

סיבוב שני עלק.

אלינורה, למה הלעג?

הלעג לא בא ממני. ועוד הצעת לו כדור ...מה קורה איתך? במקום שתגיד לו שאין צורך בדבר והכל תקין אתה הולך בקו הטיפשי שלו. יש מצבים בהם האדם אינו זקוק לעזרה.

אלינורה, אם כך למה התכוונת בתשובתך לשואל ביטויים הבאים:

- אתה בא כאן לצחוק על מישהו??

- שמונה שנים נשוי ומחכה לסיבוב חוזר (כבר שאלתי מדוע נראה לך שאין זוגות שנשואים שמונה שנים ונהנים ממיניות הכוללת יותר ממשגל אחד בלילה?)

- אני מקווה שלא כואב לה שם למטה (למה את חוששת שאישתו איננה נהנית מהמיניות עם בעלה?)

- סיבוב שני, עלק ( אם לא התכוונת ללעוג, למה כן התכוונת?)

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

אתה יודע מה...יכל להיות שאתה צודק. אולי יש כאלה שיכולים. כנראה שהלעג עלי. בכל אופן רק בריאות. 

לפעמים החריין מהדגים משפיע קצת יותר מידי..

קורה כשיש כל כך הרבה חגים ברצף...

יעבור עם הגשם.

מספר הפעמים לקיום יחסי מין בלילה תלוי במספר גורמים עייפות לחץ נפשי קושר לקוי ירדת חשק מבת הזוג (שיגרה) אני בן 55 בכושר טוב ועדיין נהנה עדיין מפעמיים בלילה (ללא תוספים וכדורים)

אלינורה , אני ובעלי בני 37 , נשואים 10 שנים, עם 4 ילידים  עדיין מקיימים יחסי מין כל יום , וכאשר זה בלילה בעלי יכול לגמור 3 פעמים....כמובן שאנחנו מגוונים , מכניסים אביזרי ומשחקי סקס, מספרים אחד לשני על הפנטזיות המיניות שלנו , משחקי תפקידים או מתגרים אחד בשני (TEASING). ואת יודעת מה, אני חושבת שזה הסוד... הגיוון השיתוף הפתיחות, עכשיו אני רושמת את זה וחושבת מה יהיה הלילה, ומרגישה את התחתונים שלי כבר לחים.....זה הסוד לחיי מין מעולים! כך אני לפחות חושבת, עובדה שזה עובד.

אלינורה , אני ובעלי בני 37 , נשואים 10 שנים, עם 4 ילידים  עדיין מקיימים יחסי מין כל יום , וכאשר זה בלילה בעלי יכול לגמור 3 פעמים....כמובן שאנחנו מגוונים , מכניסים אביזרי ומשחקי סקס, מספרים אחד לשני על הפנטזיות המיניות שלנו , משחקי תפקידים או מתגרים אחד בשני (TEASING). ואת יודעת מה, אני חושבת שזה הסוד... הגיוון השיתוף הפתיחות, עכשיו אני רושמת את זה וחושבת מה יהיה הלילה, ומרגישה את התחתונים שלי כבר לחים.....זה הסוד לחיי מין מעולים! כך אני לפחות חושבת, עובדה שזה עובד.

כל הכבוד אני מציע שתישארי כאו קבוע להדרכות יקירתי .

ואליאונורה אכן טעית ובגדול ממרומי שנות הארבעים פלוס  שלי פעמיים זה מספר מינימלי לא מסתפק בפחות.

כל הכבוד אני מציע שתישארי כאו קבוע להדרכות יקירתי .

ואליאונורה אכן טעית ובגדול ממרומי שנות הארבעים פלוס  שלי פעמיים זה מספר מינימלי לא מסתפק בפחות.

אם התכוונת אליי, אשמח להישאר כאן קבוע להדרכות ורעיונות ....תודה emo_01.pngemo_15.png

אני לא רוצה להיות חצוף!!!

אבל.. די לבהמיות!!

אני לא מצליח להבין בני אדם !! לא מספיק לך לחוות אורגזמה אחת ???

די להיות חזירים!!

יש אנשים שלא יכולים לחוות אפילו אורגזמה אחת !!

ובבקשה לי לכתוב תגובות כגון- צר עין, קנאי, וכ"ו!!!

אם נמצאים עם בני הזוג המתאימים לנו ביותר,אז מספר הפעמים לא משנה כלל,

לצערי,מניסיוני ובהתאם לכמות הגירושים ההיפרדויות והתפרקות הקשרים החברתיים בעולמנו,הסיכוי למצוא את בן/בת הזוג המתאימה לא ממש קיים,

לא צריך לספור

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר