ויתכן והיית במצב שהיית חייבת את זה לעצמך, סוג של התנסות .תלוי מתי, כמה ועם מי.... לדעתי לא שווה לאורך זמן, ענין אישי ופרטי רק שלך

כנראה שאת לא יכולה לחיות ללא ריגושים מיוחדים וזאת דרך אחת וטובה מיני רבים לעשות טוב לנפש שלך.

כל מה שבן אדם עושה בחיים שעושה לו טוב זה מקובל.השאלה עד מתי ואיך את רואה את עצמך בזוגיות לאחר מכן מפני שזה מוציא אדם מפוקוס של מחויבות בעתיד לבוא.

היי

קודם כל אני מסכימה עם forprize שהכי חשוב זה לעשות מה שמרגיש נכון ולא ללכת עם סטיגמות חברתיות, אחרת פשוט מתחילים לאבד חשיבה עצמאית, חיפוש אישור תמידי מהעולם לכך שאת בסדר ועומדת בסטנדרטיים חברתיים...

יחד עם זאת, כל דבר במידה- תחשבי על איך שתרגישי כשזה יתחיל להפוך לדבר קבוע- אני לא רוצה לדבר על תדירות מבחינת פרקי זמן כי זה תלוי בכמה גברים יוצא לך לפגוש, אבל אם רוב הגברים שיוצא לך להכיר שיש לך סוג של קליק איתם יסתיימו בסטוץ רק בגלל שהתרגלת לקחת את זה לשם, יש לך סיבה להתחיל לדאוג. קודם כל כי הסקס יכול לאבד מהקסם שלו עבורך, פחות רומנטי ויותר מכני, ואת תקחי את זה גם למערכת יחסים רצינית שתהיה לך בעתיד. שנית, נשמע שאת בכל זאת יותר מעוניית בקשר זוגי רציני, וקשר רציני איכותי בדרך כלל לא מתחיל במיטה. את יכולה לפספס, וחבל...

אני חושב שאת צריכה לעשות מה שנכון לעשות עבור בחורה מכובדת. שמכבדת את עצמה ואת גופה.

שלא מוכרת את גופה בזול ולכל אחד שבא על הדרך.

סטוץ זה סוג של תעוות בשרים. ותו לא, אין לו שום ערך אלה רק סיפוק גשמי של הגוף אבל לא של הנפש..

היי

אני לא ד"ר ולא פסיכולוג סתם בחור בן 47 שעבר קצת בחיים לכן על קצה המזלג אומר לך:

אם את בקשר רציני אין מקום לסטוצים זו בגידה לכל דבר אלה אם כן את ובן זוגך החלטתם לנהל מערכת יחסים פתוחה (גם זו אפשרות לדרך חיים)..

כפנויה אני אומר לך תהני מהחיים כראות עינייך (ולא כראות עיני הסובבים אותך) היום ממרומי גילי אני יודע להגיד לך שאהבות סופם להתמוסס,להשחק ולהגמר (והיו לי לא מעט אהבות גדולות) לכן היום אני מאמין באהבה ללילה אחד (לא סתם עוד זיון). 

אתה מדבר שטויות

את/ה מדבר/ת שטויות, הוא דיבר לנושא ולעניין בצורה אמיתית ונכונה, וכמו שצריך לאמר.

זה שזה לו מוצא חן בעניך, כי זה פוגע באינטרסים שלך,

לא צריך לעניין אותנו,

שמור/י את זה לעצמך.

כל עוד את דואגת שהבחור ישתמש בקונדום את בסדר גמור.

לי אישית לא הפריע לצאת עם בחורה שעברה היו כמה סטוצים העיקר שלא תעשה את זה כשהיא בקשר רציני איתי כי אז אין לה מה לעשות איתי.

העבר שלך לא צריך לעניין אף אחד רק ההווה והעתיד.

מאוד מעניין אותי ,

אייך קורה לו הדבר הזה -

שנקרא סטוץ ?

מה יש בדבר הזה ?

לעולם! לא הייתי יכולה ליהיות עם אדם שאייני מכירה ,

שאייני יודעת אם יש בראשו משהו או שמא הוא חלול ,

שאייני יודעת דבר אחד עליו או שניים !

ולתת לו את עצמי ?

את כל כולי ? גופי ונישמתי ?

כי איני יכולה לעשות הפרדה בין השניים !

לא מצליחה להבין את זה !

לא מצליחה לראות בשום צורה ואופן -

אייך משהו ממני רוצה אליו ביכלל !

זהו עוד אחד מהנגעים הרעים והחולים של העולם הזה !

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

מאוד מעניין אותי ,

אייך קורה לו הדבר הזה -

שנקרא סטוץ ?

מה יש בדבר הזה ?

לעולם! לא הייתי יכולה ליהיות עם אדם שאייני מכירה ,

שאייני יודעת אם יש בראשו משהו או שמא הוא חלול ,

שאייני יודעת דבר אחד עליו או שניים !

ולתת לו את עצמי ?

את כל כולי ? גופי ונישמתי ?

כי איני יכולה לעשות הפרדה בין השניים !

לא מצליחה להבין את זה !

לא מצליחה לראות בשום צורה ואופן -

אייך משהו ממני רוצה אליו ביכלל !

זהו עוד אחד מהנגעים הרעים והחולים של העולם הזה !

דברים כדורבנות..

רחוק מאוד מהעולם הזה....

ובכל זאת מגיב רק כדי לשבח את מיכאלה על דברים אמיצים...ולפי המדד המסתמן לא הכי הכי פופלריים כאן..

משום מה....

תודה, יקירי.

תודה שאתה מוקיר ומעריך

ערכים שנדמה כי כבר חלפו להם 

מזה זמן.

ליבי מתרחב בראותי

כי יש מי שעדיין

איינו ריק מתוכן !

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

היי לכולם, אני בדילמה רצינית כל החיים שלי הייתי עם חבר אחד ולאחרונה גיליתי את עולם הסטוצים, חברות מבקרות אותי וזה גורם לי להרגשה לא נעימה, בגלל שאני לא בחורה ששמה על מה שאומרים, סתם רציתי לשאול ולהתייעץ, אם אתם חושבים שבחורה שעושה סטוצים היא שווה להמשך קשר ארוך או לא? מעניין אותי לשמוע במיוחד מהגברים.

אם לא מעניין אותך מה אומרים, אל תשאלי.

סטוצים בהגדרה הם חד פעמיים לכן כך הצד השני מקבל זאת.

קשר ארוך נעשה בין שניי אנשים שמכבדים אחד את השני. בסטוצים היות והם קצרים לא נבנה אמון, כבוד והערכה.

אני לא הייתי מכבדת או רוצה קשר ארוך עם מישהו שהוא רק "זיון" בשבילי.

אני באמת חושב שרוב בני האדם ישרים טובים והגונים.....

מצד שני לכולם יש יצרים פיתויים וניסיונות לא קלים...

זה מה שעושה את העולם כל כך מורכב מסובך ומלא בעיות...

אבל זה כל הכיף להתמודד לנסות וגם להכיל את הכשלונות..

ומי שהבין - מקסים.

חח

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר