סקס מזדמן עם זר

היי לכולם, אני בדילמה רצינית כל החיים שלי הייתי עם חבר אחד ולאחרונה גיליתי את עולם הסטוצים, חברות מבקרות אותי וזה גורם לי להרגשה לא נעימה, בגלל שאני לא בחורה ששמה על מה שאומרים, סתם רציתי לשאול ולהתייעץ, אם אתם חושבים שבחורה שעושה סטוצים היא שווה להמשך קשר ארוך או לא? מעניין אותי לשמוע במיוחד מהגברים.

לא רואה קשר בין הדברים.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

היי

זה מאוד תלוי בהרגשה שלך .אם את שלמה עם זה ורואה שזה עושה לך טוב אז למה שלא תמשיכי.כמובן עם זהירות....

לגבי החברות אני בטוח שהם קצת מקנאות בחלקך למרות שזה לא כ"כ מקובל מבחינה חברתית.אבל כל עוד את נהנת ועושה את זה עם לב שלם אז למה לא ?!

ולגבי קשר ארוך, זה לא אמור להפריע כנראה עדיין לא מצאת את הגיבור בפורשה לבנה.......

עדיף לזרום מאשר להיתקע !!!

תפסקי עם הסטוצים זה לא בריא תתעסקי בדברים יותר חיוביים את בסופו של דבר תרגישי ם זה רע.

תעשי נטו כרצונך,לא עניינו של אף אחד חוץ ממך וזהו דבר מבורך.

אז תמשיכי לעשות חיים ,ואישית לא הייתי ממליץ להפיץ את זה ברבים, תשמרי את הסטוצים בינך לבין הסטוץ זה חלק מהעניין

מצוין! למה לא? כמובן שעם זהירות....:)

אין קשר אם היו לך סטוצים בעבר לבין אם את "שווה קשר ארוך"

הסטוצים עושים לך טוב...תזרמי איתם.בסופו של דבר את אמורה להנות מחייך,בכל דרך בה תבחרי (כל עוד את מכבדת את הפרטנר שמולך).ביקורות של "חברות",אסור שיפריעו לך.הטוב שאת מייחלת לו...רק את אמונה להחליט בגינו. 

סתם שרמוטה

השאלה היא לא אם לעשות סטוצים, אלא למה את צריכה אותם כשאת בקשר עם מישהו אחר, אם סה קטע של ריגוש אז סבבה אבל תדעי שבמוקדם טו במאוחר יהיה לזה מחיר, והשאלה אם תוכלי לשלם אותו, ישמשפט שאומר אם את לא יכולה לשאת את העונש אל תעשי את הפשע, תעשי את החשבון שלך ותהיי אמיצה לחיות איתו.   

האישיות של האדם והתנהגותו והשקפת עולמו בנויים מחלקי פאזל של חוויות שעברנו בחיים,אם זה במודע או בתת המודע.

לצערי עלי לאכזב אותך שחוויות מהסוג הזה משפיעות באופן שלילי על האישיות וההתנהגות שלך בעתיד ובפרט בחיי הזוגיות שיהיו לך,

זה ישפיע בעתיד על התקשורת הזוגית ותהי ברמת סיכון יותר גבוה להכשל במערכת זוגית עתידית.

אינני יכול לפרט כאן בהרחבה את התמורות הקליניות והפסיכולוגיות ממעשים שכאלו (כי תקצר היריעה מלהכיל)

כתבתי בראשי פרקים.

מאחל לך בהצלחה!!!

(נ.ב. אני בעל תואר בפסיכולוגיה חברתית ועוסק ביעוץ זוגי אישי)

אם את אוהבת להזדיין הרבה אז מה הבעיה לא הבנתי ?

אל תשמעי לאף אחד אלא לתשובה של האדון or7701 בלבד היי חכמה 

היי לכולם, אני בדילמה רצינית כל החיים שלי הייתי עם חבר אחד ולאחרונה גיליתי את עולם הסטוצים, חברות מבקרות אותי וזה גורם לי להרגשה לא נעימה, בגלל שאני לא בחורה ששמה על מה שאומרים, סתם רציתי לשאול ולהתייעץ, אם אתם חושבים שבחורה שעושה סטוצים היא שווה להמשך קשר ארוך או לא? מעניין אותי לשמוע במיוחד מהגברים.

עשי את מה שהכי טוב, ובא לך לעשות, בלי לפגוע בעצמך ואחרים.

לעולם אל תעשי סטוצים כאשר את נמצאת בקשר רציני . משום שזה יכול לפגוע ולהרוס לך את הקשר ,אם זה מצפונית ואו אם יתגלה הדבר .אין ביטחון אז שנצליח לשמור על מערכת היחסים הקיימת ואין ביטחון שנמצא בן זוג טוב יותר או לכל הפחות באותה רמה . 

בתור גבר אני חושב שמישהי שרוצה משהו ועוצרת את עצמה מזה בגלל מה שאחרים חושבים זה פשוט גועל נפש. אני נגעל מהבנות שלא עושות סקס רק כי הן מפחדות מה אחרים יחשבו. כאילו ראבק.. זה החיים שלך ואת צריכה לעשות מה שטוב לך אז למה שבכלל אכפת לך מה אנשים בפורום הזה אומרים? אם את רוצה לעשות סקס עם גבר זר - זה דבר טוב ומבורך! בתור גבר אם אני שומע על אשה שבזמן שהייתה רווקה לא נהנתה מהחיים ולא עשתה סקס אני ישר אומר לה ביי ביי כי זה פשוט גועל נפש לדעתי למנוע מעצמך מלעשות מה שאת באמת רוצה. אני מקווה שתמשיכי עם הסטוצים ושתביני שבחורים כמו rn2000 הם סתם אנשים דפוקים ותאכלס את היית רוצה לסנן אנשים כאלה וסטוצים זאת אחלה דרך וגם כיפית.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר