הצילו!

הצילו!

היי! אני בת 31, נשואה טרייה.. פחות משנה, בעלי באותו הגיל שלי ואנחנו מכירים מספר שנים כבר. בעלי ואני בקושי שוכבים ביחד, אנחנו עסוקים בלנסות לשרוד את כל החשבונות שלנו ולא מוצאים זמן אחד לשני.. כשיש לו חשק ולי אין, הוא לא יודע או לא מצליח לגרום לי לרצות.. כשלי יש חשק- הוא עושה דוקא כי זה בזמן שלי. עכשיו אנחנו כבר מעל שבועיים לא שוכבים.. וכשכן שכבנו זה היה די בנאלי לטעמי.. אי אפשר להסביר לו כי הוא לא אוהב שמעירים לו.. אני מרגישה שהתחתנתי עם ילד בן 6 שעושה לי דווקא ולא רוצה לשחק איתי ואם כן- אז הוא לא מעוניין שזה יהיה כשאני רוצה ולא הכי מעוניין שיהיה לי כיף לשחק. זה גם עובר את חיי הסקס שלנו אבל זה כבר בטח לפורום אחר.. אני מתוסכלת ולא יודעת מה לעשות אם אני כן מעוניינת להמשיך את מערכת היחסים הזאת וגם הוא.

את מתארת משחקיי כוחנות ותקשורת לקויה. כמו כן את מאוד ביקורתית כלפיי בעלך וזה לא יפתיע אותי אם המצב הזה הדדי אצלכם.

כתבת: "הוא לא יודע או לא מצליח לגרום לי לרצות". למה הוא צריך לגרום לך ולא את לעצמך??

את גם לא צריכה להעיר לו אלא לומר לו ללא ביקורת ולא כהערה את מה שאת אוהבת. במקום למשל לאמר אתה לא יודע להדליק אותי, לאמר לו מאוד נעים לי כשאתה עושה X. וכו'

את לא התחתנת עם ילד בן 6 אך שווה שתבחני עם עצמך האם אינך מתייחסת אליו ככזה.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
היי, כנשואה ותיקה, טיפ קטן ברשותך... גם אם לא בא לך שתפי איתו פעולה,כך שבפעם הבאה שלך יבוא הוא בטוח ישמח להיעתר. בכלל זה נראה כאילו אתם במלחמה אני מאמינה שבתקשורת פתוחה משיגים יותר ...

וואו...וזה רק בשנה הראשונה.

שניכם צריכים לפנות זמן כי אף אחד לא יפנה בשבילכם. בסופו של יום יש לכם רק אחד את השניה.

סקס זה כיף ולא עבודה......

היי! אני בת 31, נשואה טרייה.. פחות משנה, בעלי באותו הגיל שלי ואנחנו מכירים מספר שנים כבר. בעלי ואני בקושי שוכבים ביחד, אנחנו עסוקים בלנסות לשרוד את כל החשבונות שלנו ולא מוצאים זמן אחד לשני.. כשיש לו חשק ולי אין, הוא לא יודע או לא מצליח לגרום לי לרצות.. כשלי יש חשק- הוא עושה דוקא כי זה בזמן שלי. עכשיו אנחנו כבר מעל שבועיים לא שוכבים.. וכשכן שכבנו זה היה די בנאלי לטעמי.. אי אפשר להסביר לו כי הוא לא אוהב שמעירים לו.. אני מרגישה שהתחתנתי עם ילד בן 6 שעושה לי דווקא ולא רוצה לשחק איתי ואם כן- אז הוא לא מעוניין שזה יהיה כשאני רוצה ולא הכי מעוניין שיהיה לי כיף לשחק. זה גם עובר את חיי הסקס שלנו אבל זה כבר בטח לפורום אחר.. אני מתוסכלת ולא יודעת מה לעשות אם אני כן מעוניינת להמשיך את מערכת היחסים הזאת וגם הוא.

נשמע כאילו יש בינכם הרבה משחקי כוחות ואגו !

השנה הראשונה לנשואין צריכה להיות לפחות מתוקה אם לא יותר, עול החיים הפרנסה,תשלומי חשבונות ועוד במצב הכלכלי של היום לצערי לא פוסחים על אף זוג קל וחומר זוגות צעירים בתחילת דרכם ! אל תתביישי לקחת יוזמה כשצריך ואפילו ללטף קצת את האגו של בן זוגך, אם ישנה אהבה בינכם ואתם בהחלט בתחילת דרככם שווה להילחם על הזוגיות לפני שמקבלים החלטות מרחיקות לכת כמו גירושין.

נסי ליזום מהלך כמו סופ"ש רק לשניכם באווירה רגועה, שתפי את בן זוגך כפי ששיתפת בפוסט על כל היושב על ליבך, ללא ביקורת או התנשאות אלא בפשטות,כנות נטו תחושות ללא האשמות ! בין כל תשלומי החשבונות והעבודה נסו למצא זמן איכות לשניכם על בסיס קבוע כמו ימי חמישי יציאה לבית קפה או סתם טיול בחוף ים וכ"ו , תתפלאי אבל זה מהנה מחזק והכי חשוב משחרר לחצים!

זוגות צעירים רבים מתגרשים בימינו בשנה הראשונה כאשר הסיבה העיקרית היא מתיחות וחוסר פירגון וויתור, את התירוצים רבים משליכים על מצב כלכלי או ילדותיות אבל האמת היא שלפרק הרבה יותר קל מאשר לשמר ולבנות, אל תחששי ואל תתבישי לבקש עזרה מבעלי מקצוע בתחום- להזיק זה לא יכול רק להועיל !

שיהיה לכם בהצלחה ושתדעו רק אושר בריאות וזוגיות משגשגת ופורייה

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

משחקי כוחות - זה בדיוק התיאור המתאים למצב הזה וזה יכול להיות הרסני לטווח הארוך.

לדעתי אתם צריכים לשבת ולשוחח בשיא הפתיחות, להוציא הכל, כל מה שמפריע לכ"א מכם ולהגיע לפיתרון

וכמובן לעשות זאת כשמניחים את האגו בצד.

במידה וזה לא יעזור, לדעתי כדאי לפנות לייעוץ זוגי.

וכן, דווקא בגלל שזה בשלב מוקדם יחסית יהיה קל יותר לפתור זאת בדרך זו.

הרבה יותר קל ממשקעים של שנים

ולכן, עדיף מוקדם מאשר מאוחר מדי..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

זה עצוב לשמוע שזוג צעיר מתנהג ככה ,

מה היה בזמן החברות שם היה לכם זמן לסקס? מה קורה עם שישי שבת ? אולי איזה צימר נחמד ולא יקר ? תחשבו על זה שעדיין אין לכם ילדים ואז מה יקרה? ומה עם שעות הבוקר?

תעשו סדר בשעות שאתם נפגשים בבית  תקבעו לכם אפילו שעה ביומן כאילו זה דייט ותתחילו לבלות אחרת  פער הזמן יגדל ויהיו מתחים מצידך ומצידו ויווצר ריב וחבל תמיד אפשר לתקן

זה עצוב לשמוע שזוג צעיר מתנהג ככה ,

מה היה בזמן החברות שם היה לכם זמן לסקס? מה קורה עם שישי שבת ? אולי איזה צימר נחמד ולא יקר ? תחשבו על זה שעדיין אין לכם ילדים ואז מה יקרה? ומה עם שעות הבוקר?

תעשו סדר בשעות שאתם נפגשים בבית  תקבעו לכם אפילו שעה ביומן כאילו זה דייט ותתחילו לבלות אחרת  פער הזמן יגדל ויהיו מתחים מצידך ומצידו ויווצר ריב וחבל תמיד אפשר לתקן

את צודקת בהחלט ! זה מאוד עצוב לשמוע שזוג צעיר מתנהג ככה! 
בקצב שכזה הדרך לגירושין מאוד קצרה לצערי ! 

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

ל- reli350 היקרה.

ממרום גילי (63) אני יכול לתת לך עצות מועילות ליישום .

1 . לעולם, אבל לעולם לא להכניס את הצרות שלכם למיטה !!! .

לפני שאתם מתכוונים ללכת לישון, קחו פסק זמן מכל עיסוקיכם . שבו יחד , הרגעו ועשו דברים שאתם נהנים לעשות. כגון:

לצפות בסרט בטלביזיה, לשחק , לשתות כוסית יין או כוס קפה. והתרפקו אחת על השני ולהיפך.

הסירו את כל דאגותיכם מליבכם לפחות עד הבוקר שלמחרת.

בהכנסכם למיטה (רצוי לעשות זאת כשעה מוקדם מהרגיל), הניחו יד מלטפת על היד או החזה של בן/בת הזוג והנעימו את זמנכם

במיטה כשראשיכם עסוק בתחושות החולפות בכם.

2 . לעולם לא להכניס את הצרות מהעבודה הבייתה, ולעולם לא לקחת את צרות הבית לעבודה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר