אני היתי נזהרת מדבר אחד ! ברגע שאישתך תהיה עם גבר זר זה אולי יכול למצא חן בעיניה הרעיון ואז הסוף לזוגיות שלכם !

אני לא שופטת אבל כדאי שתיקח זאת היטב כחומר למחשבה

אני היתי נזהרת מדבר אחד ! ברגע שאישתך תהיה עם גבר זר זה אולי יכול למצא חן בעיניה הרעיון ואז הסוף לזוגיות שלכם !

זאת נקודה למחשבה !! שאפו דורית !

זאת תופעה מאוד מוכרת אצל כל אלו שמחפשים חילופי זוגות וכ"ו , פוקחים את העיניים לבן זוג אבל אחר כך הבית מתפרק

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

לא הייתי מציע לך לעשות את זה בכלל.

אני לא הייתי מסוגל לגעת באישתי אם הייתי יודע שהיא שכבה עם גבר אחר גם אם זה בהסכמתי.

זה תחום אפור שלא כדי לך להגיע אליו כי לא תוכל לחזור חזרה.

תשאיר את זה בגדר פנטזיה אבל אל תעיז לנסות לממש את זה כי אתה תצטער כל כך.

מה קרה לכל הגברים שפעם פינטזו על סקס עם 2 בחורות? נראה שהחליפו את הבחורות בגברים.

אנשים, אם הקשר הוא טוב והבסיס טוב והפנטזיה מדברת לשני הצדדים אז לכו על זה- זה יכול רק לעזור ולשפר.

למה אתם לא מדברים על הסיכון הקיים בקשר סטנדרטי ??? על השחיקה ועל ההעדר היכולת לייצר תשוקה אחרי שהיא גוועת במרוצת השנים ואחרי שבאים הילדים. ואז בדיוק מגיעות הפנטזיות של כל אחד מבני הזוג להיות עם אחרים ואז מגיעות הבגידות.. והיום נשים בוגדות לא פחות מגברים, זה ברור לכולם נכון??

להצהיר שאתם מונוגמיים ולהמנע בכח מלנסות אפילו לממש את הפנטזיות לא יספק לכם בטחון שהקשר לא יתפרק, מה אתם לא מבינים את זה ?? 

לא.. העיקר אתם אומרים על תנסו כי זה בטוח יהרוס לכם.. תשארו סטנדרטים ולכו על בטוח ואל תכניסו סיכונים לנישואין.

אז יש לי חדשות בשבילכם: להדחיק יצרים ולא לבוא לידי ביטוי מבחינה מינית ולהשתעמם בנישואין זה ה ס י כ ו ן הכי גדול.

תנהלו חיי מין שבלוניים גם אם האיכות יורדת וכבר אין לכם תשוקה. תפטרו את הבעיה בזה שתבגדו בבן הזוג שלכם..רק תזהרו לא להתפס..כן ?  אבל יחסים פתוחים??? חס וחלילה מה פתאום "שאני אתן לאשתי לשכב עם גברים אחרים.."

גבר, אשתך גבר שוכבת עם אחרים אתה רק לא יודע את זה. שהיא תרצה להתגרש ממך אתה לא תדע בכלל שהיא בגדה בך.

לכולכם יש פנטזיות להיות עם נשים אחרות ולכולכן יש פנטזיה להיות עם גברים אחרים אז אל תחרטטו לי פה- פיות טובות וצדיקים גמורים שכמותכם.

הצביעות והפוריטניות שלכם גרועה יותר מכל ההתבטאויות האומללות של חלק מהמגיבים פה (כמו למשל adiayalon100 האומלל) שמעידות על פחד גדול מהלא נודע והיצמדות לסטנדרט "הבטוח" לכאורה, ברמה הגובלת בפאניקה.

הפנטזיה צריכה להישאר במקומה..לבד...אצלך בראש..

עד שתצליח איכשהוא להעיף אותה.

אישתך צריכה להישאר במקומה שהוא - לצידך..במיטה..גם לבד - שניכם.

אתה  ?  אתה זה הבעיה...ותקווה שאישתך לא תעיף אותך.

איש1 ואישה1 - הבסיס לחיים טובים.

אלמנטרי.

אלמנטרי ??

מי קבע ? אתה ? על סמך מה ? חוק פיזיקלי ?

איש אחד - אישה אחת זה בסיס לחיים טובים , עבור מי ?

עבורך ועבור אנשים שחושבים כמוך (הרוב המוחלט ).. סבבה בהצלחה עם זה.

איך אתה יכול לתת עצות למישהו אחר עפ"י השקפת העולם שלך, אתה לא חושב שיש יותר מאמת אחת ויש יותר מדבר אחד שאותו נכון לעשות ?

אז אולי תנסה הכל בחיים  ?

תעביר את זמנך בחיפוש אחר ריגושים מיניים ואחרים כל היום השבוע החודש והשנה  ?

מה אתה ...ארנבת..?   ארנבון, סליחה  ?

אולי תעבור באדום מול אוטובוס...למה לא...אולי זה לך מתאים...האוטובוס יפגע...ואתה......

או תאכל סברס עם הקליפה...למה לא...אולי זה מתאים.

אחי...יש דברים שלא צריכים הוכחה..

וחכם לומד מניסיון של אחרים...

בטח לא לעודד מהפורום פה....

זה לא נקרא לעזור..

זה נראה לי יותר לדחוף אל הבור...

מדובר בזוג נשוי..

אם לרגע שכחת מה הסיפור...

לא רווק הולל

שאוכל וזולל...

זאת נקודה למחשבה !! שאפו דורית !

זאת תופעה מאוד מוכרת אצל כל אלו שמחפשים חילופי זוגות וכ"ו , פוקחים את העיניים לבן זוג אבל אחר כך הבית מתפרק

O.K, את צדיקה, על אמת.

אז אולי תנסה הכל בחיים  ?

תעביר את זמנך בחיפוש אחר ריגושים מיניים ואחרים כל היום השבוע החודש והשנה  ?

מה אתה ...ארנבת..?   ארנבון, סליחה  ?

אולי תעבור באדום מול אוטובוס...למה לא...אולי זה לך מתאים...האוטובוס יפגע...ואתה......

או תאכל סברס עם הקליפה...למה לא...אולי זה מתאים.

אחי...יש דברים שלא צריכים הוכחה..

וחכם לומד מניסיון של אחרים...

בטח לא לעודד מהפורום פה....

זה לא נקרא לעזור..

זה נראה לי יותר לדחוף אל הבור...

גיבור,

קודם כל, כמו שכתבתי לכל אחד יש את השקפת העולם שלו והאמת שלו.

אם מתאים לך לחיות חיים מונוגמיים עם אישה אחת כל החיים, מי אני שאגיד לך שזה לא נכון.

מעבר לזה, אני אנסה כל מה שיעשה לי טוב ואני אשקיע מזמני כדי לנסות ולעשות דברים שיעשו לי טוב בחיים..לא רק בנושא המדובר פה אלא בכל תחום שהוא.

וכן אני סוג של ארנבון עם הרבה יצר ואנרגיות מיניות, כך אני בנוי וככה נעים לי.

אם אתה רוצה לשים אותי מול אוטובוס כדי שידרוס אותי, תן לי לחיות חיים מונוגמיים כמו שאתה מציע.

לחיות ככה עבורי זה באמת כמו להדרס ע"י אוטובוס או לאכול סברס עם הקליפה רק שזה תהליך יותר איטי והסבל שלי יהיה יותר גדול..חחח.

ותאמין לי שאני לומד מנסיון של אחרים - לומד מאנשים שחיו חיים מונוגמיים במשך שנים ושחקו את עצמם לדעת. הלכו ובגדו כי לא יכלו יותר בשעמום הנורא הזה או שתפסו את האישה שלהם בוגדת ואז התגרשו...

אני לא ניסיתי לעזור לאף אחד, רק הבעתי את דעתי ונתתי חומר למחשבה בידיעה שאני לא מדבר אל הרוב הסטנדרטי ואל תשכח באיזה פורום אנחנו נמצאים, כן ?

לקחת את התגובה שלי מאד קשה כי אתה מפחד ממה שאני מדבר עליו. אני מכיר את זה.

שאני מדבר עם אנשים על זה ומנסה להעביר להם את המסר שלי זה יותר טוב ואני עושה את זה בחוכמה באחריות תוך שאני רואה בזה משהו שמתבל ומשפר את היחסים שלי עם בת הזוג שלי, הם ישר כמוך נכנסים לפאניקה - זורקים אותי מצוק גבוה אל התהום, ואומרים לי שעדיף לי ללכת להתאבד כאן ועכשיו...חחח.

אחי, יש לנו השקפות עולם שונות ולא נוכל להגיע להסכמה לעולם וזה בסדר.

שיהיה לשנינו בהצלחה בדרך שבחרנו ושתהיה לנו שנה טובה מלאת ריגושים ושמחה.

הלוואי שהיית בעלי

הייתי אומרת ללא היסוס.... מסכימה.

sisili02 את חמודה !

תודה על הפרגון !

היי

אהלן

שלום לכולם,אני ואשתי ביחד כבר שנתיים,התחתנו לפני חצי שנה בערך ורציתי לדעת מה לעשות במקרה הזה שאני מעלה

אשתי אמנם יודעת על זה אבל לא יודעת כל כך מה לעשות,אמרתי לה שיש לי פנטזיה לראות אותה עם גברים אחרים ושהייתי רוצה לרדת לה בזמן שגבר אחר משגל אותה בלי קונדום - אני רק יודע שקוראים לתופעה הזאת קוקוהלד,אבל מעבר לזה אין לי כל כך את הידע מה אני אמור לעשות? היא לא כל כך בעד זה וגם לא פוסלת את זה בעתיד לטענתה

אני לא יודע אם זה תופעה נורמלית שאני כל הזמן מפנטז עליה שוכבת עם גברים אחרים בזמן שאני בבית איתה

האם יש דרך לטפל בזה ולמנוע את הפנטזיות ואולי אפילו להשכיח את הנושא הזה?

סה"כ יש לנו סקס די טוב ביחד ומערכת זוגית מעולה, שנינו בני 28 והיינו שמחים לקבל עזרה בנושא

חשוב לי לציין שהנושא לא מצליח לעזוב אותי וזה קורע אותי לשני חלקים,מצד אחד רוצה לממש את הפנטזיות,מצד שני מפחד שאם נממש את זה זה יפגע בנישואים שלנו

אשמח לעצות שלכם

האלמוני האבוד

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר