בניגוד לרוב המתוסבכים כאן בפורום, אלו שאומרים לך שזה נורמאלי לחלוטין או אלו שאומרים לך שאתה הומו (?), אני מציע משהו אחר לגמרי.

הייתה תקופה ארוכה שהיו לי פנטזיות מיניות הנחשבות (מבחינת חשיבה שמרנית) סטייה (ואני לא מדבר על נטיה מינית שאני מאמין שהיא דבר קבוע).

הלכתי למטפל אלטרנטיבי במגע, אחד שבאמת מבין מה הוא עושה - לא מתקשר עם ישויות או מציג את עצמו כיודע כל, אלא מישהו שבאמת יודע להקשיב ולהכיל את מי שנמצא מולו. תוך זמן יחסית קצר מצב ה"סטייה" נורא השתפר, ובדיעבד אני ממש מאמין שרוב הסטיות הללו של אנשים שהם בתחום סטיית התקן הנורמלית של המיניות, מקורם בסוגים של חוסר איזון אנרגטי, היכן שיש חסימה, במיוחד באזור הבטן התחתונה, יש ניתוק מסוים מצדדים מסוימים המכילים את המיניות.

אתה יכול לחפש רפואה במגע / דיקור אלטרנטיבים בתפוז או מי שנראה לך מחיפוש כאדם באמת רציני, ולא רק מעיד על עצמו שהוא תותח.

אז חבל להזדהות עם תופעה פשוטה של חוסר איזון, ולפתח ספקות עצמיים וכל מיני דברים כאלה, בתוך שבועות ספורים אני חושב שאתה יכול לפתור את הבעיה.

ולמי שחושב שאני רוצה לשנות אותו איכשהו, ממש לא, אם אין שום חסימה, ואתה באמת מרגיש שאין לך בעיה אנרגטית אז מבחינתי תעשה מה שאתה מוצא לנכון, כל עוד זה לא פוגע באחרים.

emo_45.png איזו תגובה עם הרבה טעם ! אהבתי ! אתי שאפו, בעיקר הסיום שלך - מילים כדורבנות בהחלט שאפו !!

אם בא לך לשתף קצת יותר ..... נשמח emo_01.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

חברים חברים חברים,

אינני ותיק בפורומים כמו המכשפה, OK ואחרים רבים וטובים שאין מספיק מקום להזכירם emo_01.png

אבל אחד הדברים שלמדתי זה לא לשפוט אף אחד, כן, גם את הבחור שפרסם את המודעה (ואגב אני מניח שחלקכם אכן בדק את "התופעה" שהוא מדבר עליה) אפילו אם זה על גבול הסטייה (מה שנראה בעיניכם כסטייה בכל אופן).

ולכל השאר שירדו מתחת לתת רמה שאפשר, אני מבין שכאן בפורום זה מקום לפורקן אבל בואו נשמור לפחות על שפה...

ושיהיה בכיף לכולם.

נ.ב.

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אני היתי נזהרת מדבר אחד ! ברגע שאישתך תהיה עם גבר זר זה אולי יכול למצא חן בעיניה הרעיון ואז הסוף לזוגיות שלכם !

אני לא שופטת אבל כדאי שתיקח זאת היטב כחומר למחשבה

אני היתי נזהרת מדבר אחד ! ברגע שאישתך תהיה עם גבר זר זה אולי יכול למצא חן בעיניה הרעיון ואז הסוף לזוגיות שלכם !

זאת נקודה למחשבה !! שאפו דורית !

זאת תופעה מאוד מוכרת אצל כל אלו שמחפשים חילופי זוגות וכ"ו , פוקחים את העיניים לבן זוג אבל אחר כך הבית מתפרק

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

לא הייתי מציע לך לעשות את זה בכלל.

אני לא הייתי מסוגל לגעת באישתי אם הייתי יודע שהיא שכבה עם גבר אחר גם אם זה בהסכמתי.

זה תחום אפור שלא כדי לך להגיע אליו כי לא תוכל לחזור חזרה.

תשאיר את זה בגדר פנטזיה אבל אל תעיז לנסות לממש את זה כי אתה תצטער כל כך.

מה קרה לכל הגברים שפעם פינטזו על סקס עם 2 בחורות? נראה שהחליפו את הבחורות בגברים.

אנשים, אם הקשר הוא טוב והבסיס טוב והפנטזיה מדברת לשני הצדדים אז לכו על זה- זה יכול רק לעזור ולשפר.

למה אתם לא מדברים על הסיכון הקיים בקשר סטנדרטי ??? על השחיקה ועל ההעדר היכולת לייצר תשוקה אחרי שהיא גוועת במרוצת השנים ואחרי שבאים הילדים. ואז בדיוק מגיעות הפנטזיות של כל אחד מבני הזוג להיות עם אחרים ואז מגיעות הבגידות.. והיום נשים בוגדות לא פחות מגברים, זה ברור לכולם נכון??

להצהיר שאתם מונוגמיים ולהמנע בכח מלנסות אפילו לממש את הפנטזיות לא יספק לכם בטחון שהקשר לא יתפרק, מה אתם לא מבינים את זה ?? 

לא.. העיקר אתם אומרים על תנסו כי זה בטוח יהרוס לכם.. תשארו סטנדרטים ולכו על בטוח ואל תכניסו סיכונים לנישואין.

אז יש לי חדשות בשבילכם: להדחיק יצרים ולא לבוא לידי ביטוי מבחינה מינית ולהשתעמם בנישואין זה ה ס י כ ו ן הכי גדול.

תנהלו חיי מין שבלוניים גם אם האיכות יורדת וכבר אין לכם תשוקה. תפטרו את הבעיה בזה שתבגדו בבן הזוג שלכם..רק תזהרו לא להתפס..כן ?  אבל יחסים פתוחים??? חס וחלילה מה פתאום "שאני אתן לאשתי לשכב עם גברים אחרים.."

גבר, אשתך גבר שוכבת עם אחרים אתה רק לא יודע את זה. שהיא תרצה להתגרש ממך אתה לא תדע בכלל שהיא בגדה בך.

לכולכם יש פנטזיות להיות עם נשים אחרות ולכולכן יש פנטזיה להיות עם גברים אחרים אז אל תחרטטו לי פה- פיות טובות וצדיקים גמורים שכמותכם.

הצביעות והפוריטניות שלכם גרועה יותר מכל ההתבטאויות האומללות של חלק מהמגיבים פה (כמו למשל adiayalon100 האומלל) שמעידות על פחד גדול מהלא נודע והיצמדות לסטנדרט "הבטוח" לכאורה, ברמה הגובלת בפאניקה.

הפנטזיה צריכה להישאר במקומה..לבד...אצלך בראש..

עד שתצליח איכשהוא להעיף אותה.

אישתך צריכה להישאר במקומה שהוא - לצידך..במיטה..גם לבד - שניכם.

אתה  ?  אתה זה הבעיה...ותקווה שאישתך לא תעיף אותך.

איש1 ואישה1 - הבסיס לחיים טובים.

אלמנטרי.

אלמנטרי ??

מי קבע ? אתה ? על סמך מה ? חוק פיזיקלי ?

איש אחד - אישה אחת זה בסיס לחיים טובים , עבור מי ?

עבורך ועבור אנשים שחושבים כמוך (הרוב המוחלט ).. סבבה בהצלחה עם זה.

איך אתה יכול לתת עצות למישהו אחר עפ"י השקפת העולם שלך, אתה לא חושב שיש יותר מאמת אחת ויש יותר מדבר אחד שאותו נכון לעשות ?

אז אולי תנסה הכל בחיים  ?

תעביר את זמנך בחיפוש אחר ריגושים מיניים ואחרים כל היום השבוע החודש והשנה  ?

מה אתה ...ארנבת..?   ארנבון, סליחה  ?

אולי תעבור באדום מול אוטובוס...למה לא...אולי זה לך מתאים...האוטובוס יפגע...ואתה......

או תאכל סברס עם הקליפה...למה לא...אולי זה מתאים.

אחי...יש דברים שלא צריכים הוכחה..

וחכם לומד מניסיון של אחרים...

בטח לא לעודד מהפורום פה....

זה לא נקרא לעזור..

זה נראה לי יותר לדחוף אל הבור...

מדובר בזוג נשוי..

אם לרגע שכחת מה הסיפור...

לא רווק הולל

שאוכל וזולל...

זאת נקודה למחשבה !! שאפו דורית !

זאת תופעה מאוד מוכרת אצל כל אלו שמחפשים חילופי זוגות וכ"ו , פוקחים את העיניים לבן זוג אבל אחר כך הבית מתפרק

O.K, את צדיקה, על אמת.

אז אולי תנסה הכל בחיים  ?

תעביר את זמנך בחיפוש אחר ריגושים מיניים ואחרים כל היום השבוע החודש והשנה  ?

מה אתה ...ארנבת..?   ארנבון, סליחה  ?

אולי תעבור באדום מול אוטובוס...למה לא...אולי זה לך מתאים...האוטובוס יפגע...ואתה......

או תאכל סברס עם הקליפה...למה לא...אולי זה מתאים.

אחי...יש דברים שלא צריכים הוכחה..

וחכם לומד מניסיון של אחרים...

בטח לא לעודד מהפורום פה....

זה לא נקרא לעזור..

זה נראה לי יותר לדחוף אל הבור...

גיבור,

קודם כל, כמו שכתבתי לכל אחד יש את השקפת העולם שלו והאמת שלו.

אם מתאים לך לחיות חיים מונוגמיים עם אישה אחת כל החיים, מי אני שאגיד לך שזה לא נכון.

מעבר לזה, אני אנסה כל מה שיעשה לי טוב ואני אשקיע מזמני כדי לנסות ולעשות דברים שיעשו לי טוב בחיים..לא רק בנושא המדובר פה אלא בכל תחום שהוא.

וכן אני סוג של ארנבון עם הרבה יצר ואנרגיות מיניות, כך אני בנוי וככה נעים לי.

אם אתה רוצה לשים אותי מול אוטובוס כדי שידרוס אותי, תן לי לחיות חיים מונוגמיים כמו שאתה מציע.

לחיות ככה עבורי זה באמת כמו להדרס ע"י אוטובוס או לאכול סברס עם הקליפה רק שזה תהליך יותר איטי והסבל שלי יהיה יותר גדול..חחח.

ותאמין לי שאני לומד מנסיון של אחרים - לומד מאנשים שחיו חיים מונוגמיים במשך שנים ושחקו את עצמם לדעת. הלכו ובגדו כי לא יכלו יותר בשעמום הנורא הזה או שתפסו את האישה שלהם בוגדת ואז התגרשו...

אני לא ניסיתי לעזור לאף אחד, רק הבעתי את דעתי ונתתי חומר למחשבה בידיעה שאני לא מדבר אל הרוב הסטנדרטי ואל תשכח באיזה פורום אנחנו נמצאים, כן ?

לקחת את התגובה שלי מאד קשה כי אתה מפחד ממה שאני מדבר עליו. אני מכיר את זה.

שאני מדבר עם אנשים על זה ומנסה להעביר להם את המסר שלי זה יותר טוב ואני עושה את זה בחוכמה באחריות תוך שאני רואה בזה משהו שמתבל ומשפר את היחסים שלי עם בת הזוג שלי, הם ישר כמוך נכנסים לפאניקה - זורקים אותי מצוק גבוה אל התהום, ואומרים לי שעדיף לי ללכת להתאבד כאן ועכשיו...חחח.

אחי, יש לנו השקפות עולם שונות ולא נוכל להגיע להסכמה לעולם וזה בסדר.

שיהיה לשנינו בהצלחה בדרך שבחרנו ושתהיה לנו שנה טובה מלאת ריגושים ושמחה.

הלוואי שהיית בעלי

הייתי אומרת ללא היסוס.... מסכימה.

sisili02 את חמודה !

תודה על הפרגון !

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר