02.04.13 | 10:59

בניגוד לרוב המתוסבכים כאן בפורום, אלו שאומרים לך שזה נורמאלי לחלוטין או אלו שאומרים לך שאתה הומו (?), אני מציע משהו אחר לגמרי.

הייתה תקופה ארוכה שהיו לי פנטזיות מיניות הנחשבות (מבחינת חשיבה שמרנית) סטייה (ואני לא מדבר על נטיה מינית שאני מאמין שהיא דבר קבוע).

הלכתי למטפל אלטרנטיבי במגע, אחד שבאמת מבין מה הוא עושה - לא מתקשר עם ישויות או מציג את עצמו כיודע כל, אלא מישהו שבאמת יודע להקשיב ולהכיל את מי שנמצא מולו. תוך זמן יחסית קצר מצב ה"סטייה" נורא השתפר, ובדיעבד אני ממש מאמין שרוב הסטיות הללו של אנשים שהם בתחום סטיית התקן הנורמלית של המיניות, מקורם בסוגים של חוסר איזון אנרגטי, היכן שיש חסימה, במיוחד באזור הבטן התחתונה, יש ניתוק מסוים מצדדים מסוימים המכילים את המיניות.

אתה יכול לחפש רפואה במגע / דיקור אלטרנטיבים בתפוז או מי שנראה לך מחיפוש כאדם באמת רציני, ולא רק מעיד על עצמו שהוא תותח.

אז חבל להזדהות עם תופעה פשוטה של חוסר איזון, ולפתח ספקות עצמיים וכל מיני דברים כאלה, בתוך שבועות ספורים אני חושב שאתה יכול לפתור את הבעיה.

ולמי שחושב שאני רוצה לשנות אותו איכשהו, ממש לא, אם אין שום חסימה, ואתה באמת מרגיש שאין לך בעיה אנרגטית אז מבחינתי תעשה מה שאתה מוצא לנכון, כל עוד זה לא פוגע באחרים.

02.04.13 | 11:54

והיה ותממש את המחשבה שלך... התחל מיד בספירה 1 2 3 עד לפירוק הזוגיות לגמרי!!!!

ממש לא להפך

02.04.13 | 13:30

הבעיה פשוטה את בעל זיין קטן ותמיד אתה חש שאתה לא מספק את האישה ,בפנטזיה תמיד זה שמזין את האישה הוא בעל זין גדול

02.04.13 | 17:11
יש מצב שאתה רוצה למצוץ את הזין של הגבר? ולא ללקק לאישתך?...והתירוץ לראות את אישתך עם גבר אחר זה רק תירוץ בתכלס להיות עם גבר!!

אני מסכים איתך לחלוטין . . . . 

על מה יש להסכים או לא ? מה אתה אחראי על הפנטזיות של הבחור ? אם בא לו למצוץ זין או לא שיבושם לו, מי אתה שתחליט מה הוא רוצה או האם זה בסדר?, אני בטוח שאתה הומופוב ויתרה מכך שגם לך עברה המחשבה ללקק לעצמך את הזין !! לבחור יש פנטזיות ולפחות הוא היה מאוד אמיץ להעלות זאת בכתב !! לך יש פנטזיות אחרות ואני עדיין חושב שגם אתה לא פעם חשבת על זיין בפה, אחרת מהיכן המסקנה שאתה יודע על מה הוא חושב ?? כך או כך אתה יכול לפנטז על גברים זה בסדר אנחנו לא שופטים emo_02.png ,בעידן האינטרנט אם היינו יכולים לבדוק את המחשב של כל "צדיק", ולגלות על מה הפנטזיות שלו,היינו מגלים שממזמן "תמו צדיקים ", כך או כך אדון מסכים לחלוטין! הייתי ממליץ לך להתנסות עם זיין בפה, אף אחד לא יגלה אז אל חשש .

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

02.04.13 | 22:11

סליחה שאני אומר אבל השתגעתם לפגוע במוסד הנישואין ככה בצורה כזאת היצר הרע שולט בכם והשטן גם כן ומשבש לך את הדעת אלללללללללה יסטור השם אותך מכל דבר רע חיות רעות emo_34.png

03.04.13 | 01:01

סליחה שאני אומר אבל השתגעתם לפגוע במוסד הנישואין ככה בצורה כזאת היצר הרע שולט בכם והשטן גם כן ומשבש לך את הדעת אלללללללללה יסטור השם אותך מכל דבר רע חיות רעות emo_34.png

סלחנו לך ! אבל השאלה היא האם אתה סולח לעצמך על מה שאתה אומר ? אתה שם עצמך שופט,פוסק או דובר של אלוהים ?

אם כך אז אולי עדיף שלא תיכנס לפורום ששמו "סקסולוגיה " כי שאלות על לגו או פאזל בטוח לא תמצא כאן

03.04.13 | 07:11
הפנטזיה שלך היא שלך. שמישהו ישכב עם אשתך בלי קונדום זאת אומרת - לא מספיק שאתה משדל אותה לעשות משהו שהיא לא רוצה אתה גם מעמיד אותה בסיכון לחלות במחלות מין למינייהן כי אתה רוצה "שהוא ישכב איתה בלי קונדום" . אתה ילדותי ואגואיסט. אני במקומה מפנטזת על בן זוג נורמלי.
03.04.13 | 14:14

חמוד שלי... תעשה סיבוב בחדר יולדות.. תוכל לראות שם איך כל שתי דקות נולד עוד אידיוט דגנביל מטומטם כמוך ! תחזיק את הזין שלך ביד כמה שבא לך ותפנטז על מה שבא לך.. אבל ביום שזין אחר יכנס לכוס של אשתך רק אז תבין שיש גבול לחכמה אבל אין גבול לטימטום... קאפיששששששששששששששששששששששששששששששש ???!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.04.13 | 15:17

חמוד שלי... תעשה סיבוב בחדר יולדות.. תוכל לראות שם איך כל שתי דקות נולד עוד אידיוט דגנביל מטומטם כמוך ! תחזיק את הזין שלך ביד כמה שבא לך ותפנטז על מה שבא לך.. אבל ביום שזין אחר יכנס לכוס של אשתך רק אז תבין שיש גבול לחכמה אבל אין גבול לטימטום... קאפיששששששששששששששששששששששששששששששש ???!!!!!!!!!!!!!!!!!

לפי הפיניש בתגובתך, נדמה כי הפנטזיה של הבחור ממש מוציאה אותך מדעתך ! קח אוויר זו הפנטזיה שלו ולאף אחד אין את הזכות לשלוט על התאוות או הפנטזיות של האחר !!אם אותך באופן אישי זה דוחה, אז אל תפנטז על כך אבל בטח ובטח שאין מקום למילים ולהתנסחיות חסרות רגישות על סה"כ פנטזיה של אדם אחר שלא עשה לך עוול !.קצת פורפורציות emo_89.png

המילים חודרות עמוק עמוק- (קצת חומר למחשבה מצידך) ואין לי שמץ של ספק שאותו בחור נחמד קורא תגובה כמו שלך המזכירה טוב טוב משטרים אפלים וכתוצאה מכך מצב רוחו ירוד ! כך או כך אם תשים לב הוא אזר דיי אומץ לשתף בהיסוס ובחוסר ביטחון את העובר בראשו,

קצת סימפתיה,פתיחות ראש, וקבלת האחר כפי שהוא מעולם לא הזיקו, אני דיי בטוח ומשוכנע שגם לך יש איזו שהי פנטזיה כמוסה אשר אתה נוצר בסוד מכל משמר- לכולנו יש ! אז נסה רק לדמיין שאתה חוטף גידופים וביקורת נוקבת על כך איך הייתה חש ?

04.04.13 | 11:41

לפי הפיניש בתגובתך, נדמה כי הפנטזיה של הבחור ממש מוציאה אותך מדעתך ! קח אוויר זו הפנטזיה שלו ולאף אחד אין את הזכות לשלוט על התאוות או הפנטזיות של האחר !!אם אותך באופן אישי זה דוחה, אז אל תפנטז על כך אבל בטח ובטח שאין מקום למילים ולהתנסחיות חסרות רגישות על סה"כ פנטזיה של אדם אחר שלא עשה לך עוול !.קצת פורפורציות emo_89.png

המילים חודרות עמוק עמוק- (קצת חומר למחשבה מצידך) ואין לי שמץ של ספק שאותו בחור נחמד קורא תגובה כמו שלך המזכירה טוב טוב משטרים אפלים וכתוצאה מכך מצב רוחו ירוד ! כך או כך אם תשים לב הוא אזר דיי אומץ לשתף בהיסוס ובחוסר ביטחון את העובר בראשו,

קצת סימפתיה,פתיחות ראש, וקבלת האחר כפי שהוא מעולם לא הזיקו, אני דיי בטוח ומשוכנע שגם לך יש איזו שהי פנטזיה כמוסה אשר אתה נוצר בסוד מכל משמר- לכולנו יש ! אז נסה רק לדמיין שאתה חוטף גידופים וביקורת נוקבת על כך איך הייתה חש ?

מרוב שאתה מאיים על גורי חתולים עם אקדח אין לך זמן להבין את הנקרא (-: ... פנטזיות... חופשי על הבר.. כמה שבא לך.. אבל לממש החדרת זין של גבר אחר לכוס של אשתך.. ממממ הופך אותך מיד ל- אידיוט דגנביל מטומטם וזאת בלשון המעטה. ואם אתה לא מבין את זה כמו המפנטז שהציב את הפוסט הזה אז בטח אתה והוא רוקדים באותה המסיבה.... 

04.04.13 | 23:16

אם מפיך אנחנו נחשבים אידיוטים , אז אני מקבל זאת כמחמאה עצומה, שלא חלילה ייצא מפיך רק שאנחנו נורמליים אחרת זאת באמת העלבה !! לגבי החתולים שלי תשאיר אותם מחוץ לתמונה- כי אם תדע איזה פנטזיות יש להם אתה עלול בכלל לחטוף שבץ emo_35.png

ואגב אני מעדיף לרקוד איתו ולא איתך זה בטוח- כי הוא הרבה יותר זורם emo_01.png אתה נראה לי אוהב לדחוף את האף או להעביר שעורי הטפה

אז במקום לטייל בפורום של סקס בתקווה למצא סקס - יש פורום של ש"ס או ארגון שופר שם וודאי תמצא את השפויים שאתה מדבר עליהם, ולהם בטוח אין פנטזיות בכלל, קיצור אם לא הבנת "סע ללפלנד " !

05.04.13 | 17:04

אם מפיך אנחנו נחשבים אידיוטים , אז אני מקבל זאת כמחמאה עצומה, שלא חלילה ייצא מפיך רק שאנחנו נורמליים אחרת זאת באמת העלבה !! לגבי החתולים שלי תשאיר אותם מחוץ לתמונה- כי אם תדע איזה פנטזיות יש להם אתה עלול בכלל לחטוף שבץ emo_35.png

ואגב אני מעדיף לרקוד איתו ולא איתך זה בטוח- כי הוא הרבה יותר זורם emo_01.png אתה נראה לי אוהב לדחוף את האף או להעביר שעורי הטפה

אז במקום לטייל בפורום של סקס בתקווה למצא סקס - יש פורום של ש"ס או ארגון שופר שם וודאי תמצא את השפויים שאתה מדבר עליהם, ולהם בטוח אין פנטזיות בכלל, קיצור אם לא הבנת "סע ללפלנד " !

אכן הוכחת שאתה באמת אידיוט מושלם. סידרת ההנחות שלך אשר מהן היסקת מסקנות... חמוד.. חייבת איחולי בריאות אבל הבעיה היא שלאידיוטיזם וטימטום חסר גבולות כמו שלך אין.... פשוט אין תרופה. והבעיה של האנושות היא שכל שתי דקות נולד עוד מטומטם מושלם כמוך שחושב שהוא מזההההה חכם... פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בקיצור לי נראה שאתה כולך סה"כ מוצץ זרגים חסר בינה.

06.04.13 | 05:14

adiayalon אתה פשוט אדם הזקוק לטיפול דחוףףףףף אני בשוקקקק

אתה כל כך לא שפוי ואני לא רואה מקום בכלל לתת לך במה כאן לתגובה כלשהי

אם הייתה טורח לקרא את התגובות של OK אולי היית מבין ממזמן את מה שאתה לא מבין עכשיו

לדעתי אתה בכלל לא ראוי לתגובה וחבל שאנשים כמוך הורסים דווקא את הפורום הזה

אוקי, עזוב אל תתיחס לאידיוט הזה,לא מכבודך לענות לחולה נפש הזה

ותדע שאתה פשוט מדהים  emo_50.png
ותגיב לפרטי emo_01.png

06.04.13 | 18:02

adiayalon לידיעתך התגיב לפרטי היה מכוון ל OK , לא אליך בשום פנים אז אני מבקשת שתפסיק לכתוב לי כי אני לא אגיב לך

אידיוט

07.04.13 | 14:29

שלום לכולם,אני ואשתי ביחד כבר שנתיים,התחתנו לפני חצי שנה בערך ורציתי לדעת מה לעשות במקרה הזה שאני מעלה

אשתי אמנם יודעת על זה אבל לא יודעת כל כך מה לעשות,אמרתי לה שיש לי פנטזיה לראות אותה עם גברים אחרים ושהייתי רוצה לרדת לה בזמן שגבר אחר משגל אותה בלי קונדום - אני רק יודע שקוראים לתופעה הזאת קוקוהלד,אבל מעבר לזה אין לי כל כך את הידע מה אני אמור לעשות? היא לא כל כך בעד זה וגם לא פוסלת את זה בעתיד לטענתה

אני לא יודע אם זה תופעה נורמלית שאני כל הזמן מפנטז עליה שוכבת עם גברים אחרים בזמן שאני בבית איתה

האם יש דרך לטפל בזה ולמנוע את הפנטזיות ואולי אפילו להשכיח את הנושא הזה?

סה"כ יש לנו סקס די טוב ביחד ומערכת זוגית מעולה, שנינו בני 28 והיינו שמחים לקבל עזרה בנושא

חשוב לי לציין שהנושא לא מצליח לעזוב אותי וזה קורע אותי לשני חלקים,מצד אחד רוצה לממש את הפנטזיות,מצד שני מפחד שאם נממש את זה זה יפגע בנישואים שלנו

אשמח לעצות שלכם

האלמוני האבוד

ואתה... מר דביל.. חשבתי עליך קצת... בדרך כלל אני לוקח 300 ש"ח לייעוץ אבל אתה כזה דביל שאני אעשה עימך חסד ותקבל ממני כאן ייעוץ בחינם. חד פעמי .. לכבוד יום העצמאות ....

אז ככה.. אם אתה מתלהב לראות את אישתך אוכלת בכוס שלה זרגים של גברים אחרים אז אני מציע לך פשוט לקנות לה כל חודש או חודשיים תלוי בקצב השיעמום שלכם)  דילדו אחר. אתה יכול לקנות לה למשל דילדו ענק ושחור ולפנטז יחד איתה שהגבר שחור העור שהיא רוצה "לאכול" מכניס לה את כל הזין עד העצם כמו שהיא אוהבת ואתה לא מסוגל לתת... (ולא רק אתה) או אולי היא אוהבת דילדו קטן וצהוב כמו של היפני האהוב עליה .. זה שמכין את הסושי במסעדה .. .. או אולי דילדו כמו זין תימני או פולני עם זוית כלפי מעלה או מטה... אולי איזה דילדו שיתאים גם לחור של התחת שלה אם היא אוהבת לפנטז שהיא מקבלת יותר מזין אחד באותו זמן.... לא חסר... ואז כשהיא מכניסה את הדילדו האהוב עליה לכוס שלה אתה פשוט תסתכל ותחזיק את הזין שלך שלא יפול... כמו שאתה אוהב ... קאפישששששששששששששששששששש ??!!

בשום אופן אל תתן לזין אמיתי של גבר אמיתי אחר להיכנס לכוס של אשתך אם אתה מעוניין להישאר איתה בקשר נישואין.... ואל תקשיב לכל הטמבלים והאידיוטים כאן שמנפחים לך את המוח בלי להבין מהחיים שלהם כלום ומייעצים לך להפקיר את אשתך !!!

זהו.. בשביל העיצה הבאה תצטרך למסור פרטי כרטיס אשראי ... emo_31.png

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5, 6
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר