אחי אתה רואה יותר מידי סרטים צא מזה זו לא תגובה טבעית בחברה שלנו לכן כל הפנטזיות אמורות להשאר כך אני אישית לא הייתי מסוגל שמישהו יגע באישתי או חברה שלי בזמנו. זה אוכל אותך מבלי שתרצה ויש השלכות לרגש גם לך לבת הזוג שלך ,

אז אל תקח סיכון אם אתה רוצה ואוהב את אשתך ואולי היא כדי לרצות אותך תסכים התוצאות לא יאחרו להגיע !

שישאר בגדר רצון ופנטזיה ובזמן הסקס תדמיין לך אין סוף רצונות וזה נשאר רק אצלך . !

קוקהולד זה "תופעה"/פנטזיה שקיימת כבר המון שנים בעיקר בחו"ל לארץ זה נכנס רק בעשור האחרון וכפי שנאמר היום יש מגוון רחב של אתרים לחילופי זוגות שנועדו להפגיש בין הזוגות.

מהכרותי מקרוב עם זוגות שהבעל הוא קוקהולד זאת סגולה מיוחדת שבהחלט תורמת לזוגיות כל עוד יש הסכמה והבנה הדדית בין בני זוג. יש כיום בארץ אלפי זוגות שחיים בשלום ובשלווה עם המיניות שלהם ומגשימים את הפנטזיות שלהם מכל צבעי הקשת.

זה עולם שלם בפני עצמו שחי ומשגשג מתחת למציאות היום יומית. כן גם במדינה מטורפת כמו שלנו אנשים מוצאים זמן להפגש ולהגשים פנטזיות.

לאף אחד אין זכות ולשפוט את הזוגות שבוחרים לחיות באורח חיים כזה כל עוד הם לא פוגעים באף אחד מסביבתם. אני חושב שעל כל אותו בעל שמתפוצץ ומקנא על אשתו עד כדי כך שיכול להרוג אותה הלוואי שיהיו 10 זוגות קוקהולדים על אחד כזה ואולי זה ימגר את התופעה של אלימות בין בני זוג.

והיה ותממש את המחשבה שלך... התחל מיד בספירה 1 2 3 עד לפירוק הזוגיות לגמרי!!!!

יכול להיות שאתה חושב שאתה לא מספק אותה עד כדי מצב שאתה חושב שהיא בוגדת בך 

יכול להיות שאתה חושב שאתה לא מספק אותה עד כדי מצב שאתה חושב שהיא בוגדת בך 

כל עוד יש הסכמה, ואתה לוקח בחשבון גם את הצד השני לפנטזיה, שהוא עלול להיות הרסני לנישואין שלך, אז הכול בסדר. באמת שבסופו של דבר דברים מסוג זה הם אינדיבידואליים לכול זוג, ישנם זוגות שזה יתן להם ערך מוסף, וישנים זוגות שזה יחריב אותם, מבחינתי זה פשוט תלוי מהיכן זה מגיע. כי אם זה מגיע אצלך ממקום של רגשי נחיתות (הצורך לראות את אישתך עם אחרים, יכול לנבוע מהתחושה שאתה אינך מספיק בשבילה) או ממקום רגשי לא בריא אחר, אז זה לא יעשה לך טוב, ואם זה מגיע אצלך ממקום של פתיחות מינית, ותפיסת עולם מהסוג הזה זה בסדר. במשוואה הזו אתה חייב גם לקחת בחשבון את התגובה של אישתך, מינית אין ספק שהיא תיהנה מזה, אך נפשית היא עלולה לאבד אותך, מכיוון שהיא בעצמה אינה מוכנה לסוג כזה של פתיחות מינית. סוג כזה של פתיחות מינית הוא משהו תרבותי, חינוכי. טוב יהיה אם תכניס למשוואה את אותם דברים שאתה מכיר אצלה, את הבית שהיא גדלה בו, את החינוך שהיא קיבלה מהוריה, וכיוב'. בכלל טוב יהיה אם אתה תלך לאיש מקצוע, ואולי אחר כך שניכם, וממקום של הבנה עצמית עמוקה יותר, יהיה נכון יותר להגיע להחלטה.

כל עוד יש הסכמה, ואתה לוקח בחשבון גם את הצד השני לפנטזיה, שהוא עלול להיות הרסני לנישואין שלך, אז הכול בסדר. באמת שבסופו של דבר דברים מסוג זה הם אינדיבידואליים לכול זוג, ישנם זוגות שזה יתן להם ערך מוסף, וישנים זוגות שזה יחריב אותם, מבחינתי זה פשוט תלוי מהיכן זה מגיע. כי אם זה מגיע אצלך ממקום של רגשי נחיתות (הצורך לראות את אישתך עם אחרים, יכול לנבוע מהתחושה שאתה אינך מספיק בשבילה) או ממקום רגשי לא בריא אחר, אז זה לא יעשה לך טוב, ואם זה מגיע אצלך ממקום של פתיחות מינית, ותפיסת עולם מהסוג הזה זה בסדר. במשוואה הזו אתה חייב גם לקחת בחשבון את התגובה של אישתך, מינית אין ספק שהיא תיהנה מזה, אך נפשית היא עלולה לאבד אותך, מכיוון שהיא בעצמה אינה מוכנה לסוג כזה של פתיחות מינית. סוג כזה של פתיחות מינית הוא משהו תרבותי, חינוכי. טוב יהיה אם תכניס למשוואה את אותם דברים שאתה מכיר אצלה, את הבית שהיא גדלה בו, את החינוך שהיא קיבלה מהוריה, וכיוב'. בכלל טוב יהיה אם אתה תלך לאיש מקצוע, ואולי אחר כך שניכם, וממקום של הבנה עצמית עמוקה יותר, יהיה נכון יותר להגיע להחלטה.

דברים נחוחים עם הסתיגות קלה מצידי, את כל הקטע של לגשת לבעל מקצוע בהקשר של פנטזיה!! רבים מנסים לשלוט ולהחליט מהי סטייה מהי נורמליות בכלל!!כל אחד אדון לתאוותיו ולרצונותיו, הסטייה מתחילה כשאנו מנסים לקבוע ולהחליט לאחר כיצד לנהוג בצייפייה שיילך בדרכנו, ידידי !! אתה לא סוטה ובטח שאתה נורמלי לחלוטין !! רק תקח בחשבון ותהרהר על ההשלכות של מה שאתה מבקש! ישנם פנטזיות שלעיתים רצוי וכדאי שיישארו כפנטזיות אלא אם כן אתה מוכן להשלכות שבדבר כולל אולי איבוד בת זוג!!

כך או כך אתה לחלוטין נורמלי ושום פתק מרופא לא יפריך או יאשש על סמך הפנטזיה שלך !!emo_01.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

דברים נחוחים עם הסתיגות קלה מצידי, את כל הקטע של לגשת לבעל מקצוע בהקשר של פנטזיה!! רבים מנסים לשלוט ולהחליט מהי סטייה מהי נורמליות בכלל!!כל אחד אדון לתאוותיו ולרצונותיו, הסטייה מתחילה כשאנו מנסים לקבוע ולהחליט לאחר כיצד לנהוג בצייפייה שיילך בדרכנו, ידידי !! אתה לא סוטה ובטח שאתה נורמלי לחלוטין !! רק תקח בחשבון ותהרהר על ההשלכות של מה שאתה מבקש! ישנם פנטזיות שלעיתים רצוי וכדאי שיישארו כפנטזיות אלא אם כן אתה מוכן להשלכות שבדבר כולל אולי איבוד בת זוג!!

כך או כך אתה לחלוטין נורמלי ושום פתק מרופא לא יפריך או יאשש על סמך הפנטזיה שלך !!emo_01.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

יש מצב שאתה רוצה למצוץ את הזין של הגבר? ולא ללקק לאישתך?...והתירוץ לראות את אישתך עם גבר אחר זה רק תירוץ בתכלס להיות עם גבר!!

אני מסכים איתך לחלוטין . . . . 

יש מצב שאתה רוצה למצוץ את הזין של הגבר? ולא ללקק לאישתך?...והתירוץ לראות את אישתך עם גבר אחר זה רק תירוץ בתכלס להיות עם גבר!!

תגיד , נפלת על הראש או מה ? 

ויכול להיות שאתה הומו ולא מספק את אישתך ? וגם אתה רוצה למצוץ זין של גבר ?? 

אתה לא נורמאלי ואתה צריך צריך טיפול דחוף , יש כאלה שאמרו לך שהזוגיות שלכם לא תחזיק מעמד , ואני אומר לך שיש מצב שאישתך תגיד לך ביי ביי עוד לפני שאתה תנסה אפילו לממש את זה . . . . . 

היא שלך ורק שלך , הגוף שלה נמצא באחריות שלך . 

ועוד משהו , לא עלינו - חס ושלום - נגיד שאתם מממשים את הפנטזיה המגעילה שלך ואישתך תיכנס להיריון - איך באמת תסתכל על הילד שיבוא לעולם אחרי זה ??

אם אתה רוצה למצוץ זין של גבר - אתה יכול לעשות את זה חופשי - אבל למה אתה צריך להפוך את אשתך לזונה ? 

בניגוד לרוב המתוסבכים כאן בפורום, אלו שאומרים לך שזה נורמאלי לחלוטין או אלו שאומרים לך שאתה הומו (?), אני מציע משהו אחר לגמרי.

הייתה תקופה ארוכה שהיו לי פנטזיות מיניות הנחשבות (מבחינת חשיבה שמרנית) סטייה (ואני לא מדבר על נטיה מינית שאני מאמין שהיא דבר קבוע).

הלכתי למטפל אלטרנטיבי במגע, אחד שבאמת מבין מה הוא עושה - לא מתקשר עם ישויות או מציג את עצמו כיודע כל, אלא מישהו שבאמת יודע להקשיב ולהכיל את מי שנמצא מולו. תוך זמן יחסית קצר מצב ה"סטייה" נורא השתפר, ובדיעבד אני ממש מאמין שרוב הסטיות הללו של אנשים שהם בתחום סטיית התקן הנורמלית של המיניות, מקורם בסוגים של חוסר איזון אנרגטי, היכן שיש חסימה, במיוחד באזור הבטן התחתונה, יש ניתוק מסוים מצדדים מסוימים המכילים את המיניות.

אתה יכול לחפש רפואה במגע / דיקור אלטרנטיבים בתפוז או מי שנראה לך מחיפוש כאדם באמת רציני, ולא רק מעיד על עצמו שהוא תותח.

אז חבל להזדהות עם תופעה פשוטה של חוסר איזון, ולפתח ספקות עצמיים וכל מיני דברים כאלה, בתוך שבועות ספורים אני חושב שאתה יכול לפתור את הבעיה.

ולמי שחושב שאני רוצה לשנות אותו איכשהו, ממש לא, אם אין שום חסימה, ואתה באמת מרגיש שאין לך בעיה אנרגטית אז מבחינתי תעשה מה שאתה מוצא לנכון, כל עוד זה לא פוגע באחרים.

והיה ותממש את המחשבה שלך... התחל מיד בספירה 1 2 3 עד לפירוק הזוגיות לגמרי!!!!

ממש לא להפך

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר