כל העניין הזה של נישואין לא תואם לאופיו האמיתי של האדם שהוא פוליגמי. כך שמצחיק לשמוע שחריגה 

מהמוסכמות בנישואין הם סטיה. זה הפוך על הפוך.

אין חולים יש רק שונים

הגיע הזמן שאנשים יפנימו שבעולם החדשני והפתוח בעזרתו האדיבה של האינטרנט, אנשים נחשפים לכל סוגי הגירויים המיניים מה שפעם לא ממש היה נגיש בקלות,[לעיתים לחיוב ועיתים לשלילה] וזה העיר אצל אנשים מסויימים פנטזיות מסויימות, ובתור אחד שנחשף להן כבר ליפני המון שנים אני יכול לומר שדעתי היא שכל פנטזיה וגם הגשמה שלהן אין בזה שום פסול, כמובן אם שני בני הזוג חיים בזוגיות יציבה ואוהבת ויודעים לאן הם ניכנסים, "הכל בריא -והכל חולה"הכל מעיני המביט, לא צריך תראפיה ולא שום דבר צריך להביט נכוחה אל המציאות ולחיות איתה בהרמוניה  וללא תסביכים יתרים, סתם נקודה למחשבה ולכותב בן 28 אל תרגיש חולה או משהו לא בסדר איתך אתה 100% בסדר ומשפט ידוע וחכם פעם אמר "הפוסל במומו פוסל"!!!

יש מצב שאתה רוצה למצוץ את הזין של הגבר? ולא ללקק לאישתך?...והתירוץ לראות את אישתך עם גבר אחר זה רק תירוץ בתכלס להיות עם גבר!!

בזמני אף גבר לא היה מסכים להיתחתן אם אישה שאיננה בתולה.זוגות נורמליים נחשבו רק אלו ששמרו נאמנות זה לזו,וגם הגירושין כמעט ולא היו אין ספק שהתקדמנו בצעדי ענק לתוך סדום ועמורה, אבל מה שאתה מתאר מראה על מוח מעוות ומזוכיזים חולני. 

זה אולי לא נעים להגיד. אבל אם לא אכפת לך לאחר אקט כזה אשתך תחשב ...לזונה..בכל קנה מידה עולמי. אז אם לא אכפת לך שרעייתך תחשב לזונה. ואם ילדך תחשב לזונה..אז זה בסדר!!

לאלמוני האבוד !

תכלס ! אתם אמנם בתחילת הקשר הזוגי (שנתיים נשואים) אבל במידה ושניכם בטוחים באהבה ובפתיחות של הקשר

אז לכו על זה ותיהנו, התגובות מהחברה לא תמיד קשורות לרצונות שלכם, אני יכול לומר לך שבסיבבתינו גילאי 37+ מה שאתה מפנטז

זו פנטזיה מאוד מאוד מקובלת והרבה מאוד גברים ובנות הזוג כמובן בעניין כך שאתה לא לבד !! חלק הגיבו פה בהרמת גבה וכ"ו

אם אתה שלם עם עצמך ולא מושפע מסרטי פורנו נטולי רגש ומציאות- לך על זה ללא גבולות, אחרי הכל אנו יצורים מיניים מאוד

אז בהצלחה............

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

כולם פה מתים לזיין את אשתו, חבורה של חרמנים , ואתה באמת צריך טיפול דחוף , אשתך היא שלך אם לא הבנת, הכוס שלה זה לא ציבורי! ועוד דבר איך היית מתייחס לזה אם אמא שלך הייתה כזאת? ואיך הילדים שלך בעתיד יחשבו על אמא כזאת,

ובכלל איך אתה היית מרגיש ומתייחס לאשתך אחרי סיטואציה כזאת, האם אפשר שהקשר שלך יהיה מוצלח?

אם אתה רוצה להחריב את הבית לך על זה, אבל אני אומר לך זה לא פשוט , תשאל גברים גרושים שמשלמים כל חייהם מזונות לאשה, ועוד שחלקו את כל רכושם בחצי, ובאלגן שלם ,

אל תיכנס לפינה הזאת,אתה לא תדע איך לצאת ממנה! 

חחח...

החצי הראשון של השורה הראשונה נכון מאוד. זה גם שקוף מאוד.

לגבי השאר, זה יכול להיגמר רע, וזה יכול גם להגיע לשיאים חדשים בתחום הזוגיות ולאחר מס' שנים רבות ביחד השחיקה חוגגת והזוגיות מבקשת אתגר חדש, ופה תחום הפנטזיות מרים את ראשו.

אפשר גם לכתוב לאתר ''פורום קוקהולד'' בגוגל, ישנם שם מומחים גדולים לענין הספציפי...

אני חושב שזה  קצת מוקדם  זה אפשרי  אחרי 15 ואו 20 שנות חיים משוטפים

זה יכול להיות חוויה לבני הזוג

שלום לך,

יפה שאתה מעז להעלות על הכתב דבר שמעסיק זוגות רבים אבל בדרך כלל לא יוצא מחדר המיטות שלהם.

כל זמן שהפנטזיה נישארת בגדר פנטזיה - יש למה לשאוף. אין זה אומר שחיים לממש אבל אפשר לפנטז יחד ולספר לבת זוגתך מה יקרה במידה ותממשו את הפנטזיה. זהו ורם ממריץ ומחרמן מאוד. בדיבורים מותר לעשות הכל!!!

אם אתה בכל זאת מרגיש שאתה חייב לממש את הפנטזיה הזו, חשוב שתבדוק היטב מה טיב היחסים והאמון שיש בינכם. אתה מספר שאתם יחד שנתיים, זהו קשר שעדיין בראשיתו והרבה אתם עדיין לא יודעים על בן זוגכם ולכן הייתי נזהרת מאוד בשלב זה מלערער את הקשר הזוגי. כי נאמר ותממשו באופן חד פעמי ובהסכמה את הפנטזיה שלך, מה יקרה הלאה? תאהב את מה שקרה? תרצה להמשיך בכך? בת זוגתך תרצה או לא תרצה להמשיך? תוכלו לבטוח האחד בשני שלא תתחילו לחפש ריגושים בחוץ?

בקשר מבוסס של שנים רבות ושבו האמון הוא מקסימלי וגם מכירים היטב את בן הזוג, אז אפשר לחשוב על גיוונים מסוגים שונים וגם על פשרות בין בני הזוג , אפשר אפילו להעשיר ולשבח את הזוגיות שלכם.

בהצלחה!

זה בסדר גם לי יש פנטזיות לקול זוג יש פנטזיות אתה יכול לממש אים בת הזוג זורמת

שלום לכולם,אני ואשתי ביחד כבר שנתיים,התחתנו לפני חצי שנה בערך ורציתי לדעת מה לעשות במקרה הזה שאני מעלה

אשתי אמנם יודעת על זה אבל לא יודעת כל כך מה לעשות,אמרתי לה שיש לי פנטזיה לראות אותה עם גברים אחרים ושהייתי רוצה לרדת לה בזמן שגבר אחר משגל אותה בלי קונדום - אני רק יודע שקוראים לתופעה הזאת קוקוהלד,אבל מעבר לזה אין לי כל כך את הידע מה אני אמור לעשות? היא לא כל כך בעד זה וגם לא פוסלת את זה בעתיד לטענתה

אני לא יודע אם זה תופעה נורמלית שאני כל הזמן מפנטז עליה שוכבת עם גברים אחרים בזמן שאני בבית איתה

האם יש דרך לטפל בזה ולמנוע את הפנטזיות ואולי אפילו להשכיח את הנושא הזה?

סה"כ יש לנו סקס די טוב ביחד ומערכת זוגית מעולה, שנינו בני 28 והיינו שמחים לקבל עזרה בנושא

חשוב לי לציין שהנושא לא מצליח לעזוב אותי וזה קורע אותי לשני חלקים,מצד אחד רוצה לממש את הפנטזיות,מצד שני מפחד שאם נממש את זה זה יפגע בנישואים שלנו

אשמח לעצות שלכם

האלמוני האבוד

עד כמה שאני יודע- אין דבר כזה פנטזיה נורמלית או לא נורמלית, בחייך מי צריך לפנטז על דברים נורמלים אחרת היינו מכנים זאת מציאות ולא פנטזיה, אז קח בחשבון שנורמלי את כן !!! זה שישם אנשים שירימו גבה זה עניין שלהם כמו כל דבר בחיים.

ובכל זאת רציתי לומר לך שכדאי שתזכור שאתה תמיד יודע איך להתחיל משהו אבל קח בחשבון שאין לך שמץ של מושג כיצד זה ייסתיים,

יכול להיות שהכל יהיה בסדר אחרי הכל אתה ממש לא היחידי בעניין אבל ישנם השלכות לכל מעשה או החלטה שאנו לוקחים

אז שאל את עצמך האם אתה מוכן וערוך לכל תרחיש כולל אפשרות שהזוגיות תתפרק ?  בכל אופן חשוב היטב ובינתיים תמשיך להינות מפינטוזים מענינים כי זה בסדר ! ואם זה מנחם אז הפנטזיה שלך מטריפה ומדליקה הרבה גברים emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

סטיית מין, אבל בהחלט לא מחלה, אם אישתך לא מקבלת אותך אם סטיית המין הזאת, בכל מיקרה לא תוכל להגשים אותה, כי היא תלוייה בה, וברצון שלה.

לי נראה כי הפנוסיה הבאה שלך היא כי גבר ישגל אותך בזמן שאישתך צופה ובעתיד לאחר מכן,  תכיר בניוטך המיניות תצא ותתגרש כשאתה הופך להית הומוסקסואל.  אולי תחסוף את כל זה מאישתך.

כל אלה שמוסרים את המיל שלהם מפנטזים על אשתך...
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר