07.03.13 | 15:40
להיות קוקהולד - האם זה נורמלי?

שלום לכולם,אני ואשתי ביחד כבר שנתיים,התחתנו לפני חצי שנה בערך ורציתי לדעת מה לעשות במקרה הזה שאני מעלה

אשתי אמנם יודעת על זה אבל לא יודעת כל כך מה לעשות,אמרתי לה שיש לי פנטזיה לראות אותה עם גברים אחרים ושהייתי רוצה לרדת לה בזמן שגבר אחר משגל אותה בלי קונדום - אני רק יודע שקוראים לתופעה הזאת קוקוהלד,אבל מעבר לזה אין לי כל כך את הידע מה אני אמור לעשות? היא לא כל כך בעד זה וגם לא פוסלת את זה בעתיד לטענתה

אני לא יודע אם זה תופעה נורמלית שאני כל הזמן מפנטז עליה שוכבת עם גברים אחרים בזמן שאני בבית איתה

האם יש דרך לטפל בזה ולמנוע את הפנטזיות ואולי אפילו להשכיח את הנושא הזה?

סה"כ יש לנו סקס די טוב ביחד ומערכת זוגית מעולה, שנינו בני 28 והיינו שמחים לקבל עזרה בנושא

חשוב לי לציין שהנושא לא מצליח לעזוב אותי וזה קורע אותי לשני חלקים,מצד אחד רוצה לממש את הפנטזיות,מצד שני מפחד שאם נממש את זה זה יפגע בנישואים שלנו

אשמח לעצות שלכם

האלמוני האבוד

07.03.13 | 16:36

סליחה על השאלה אבל.... אתה בטוח שאתה אוהב אותה?

אני לא רואה עצמי ולא מצליחה לדמיין את עצמי רואה את בן הזוג שלי מתעסק מול העניים שלי עם אחרת

יש תופעה כזו הבנתי אבל ....

09.03.13 | 13:20

נורמאלי זה ביטוי סטטיסטי.

האם הפנטזיה שלך היא נורמאלית? כנראה שלא. כלומר רוב הגברים לא משתוקקים שבת הזוג שלהם תשכב עם אחרים ושאר הפרטים שכתבת.

כל עוד זה ברמת הפנטזיה אין בעיה. כל עוד גם לחברתך יש את אותה פנטזיה שלך אז אתם יכולים לנסות אך יש סכנה רבה מאוד שזה יחרב את הזוגיות שלכם.

אם הנושא כה מעסיק אותך ובת זוגך לא שותפה לאותה פנטזיה ואצלך יש כזו מצוקה עקב הפנטזיה אז לך לטיפול רגשי/נפשי בו יתברר מהיכן הפנטזיה נוצרה וכיצד ניתן ליצור אצלך הקלה בדרכים אחרות.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
10.03.13 | 12:53

שלום לך.

לדעתי אין לאף אחד אפשרות לשפוט האם זה נורמלי או לא נורמלי הפנטזיה שלך.

המקסימום שאנשים יכולים להגיד לך זה שהרצון שלך הוא לא סטנדרטי ולא מייצג את הרוב הנפוץ של הזוגות. מבחינתי לא נורמלי או לא מקובל במין זה רק אם יש אונס, כפייה, ניצול מרות, ניצול קטינים, צילום אדם בזמן אקט ללא ידיעתו או הפצת חומר לגביו ללא ידיעתו  וכן הלאה- אז זה פסול! אבל לגבי שאר הדברים? יש קשת רחבה של פנטזיות ופטישים שגברים ונשים מפנטזים ואף מממשים גם בארץ וגם בעולם.

לגבי המיקרה שלך- אם יש רצון והסכמה משותפת מצידך ומצד אישתך ושניכם אנשים בוגרים, אין סיבה שלא לנסות להגשים את הפנטזיה, שניכם אנשים בוגרים, במיקרה הכי גרוע אפשר להפסיק אחרי פעם אחת אם זה לא ימצא חן בעיניכם...

אגב יש מועדונים ופורומים שלמים באינטרנט בכל הקטע של חילופי זוגות ותגלה שהקטע שלך הרבה יותר נפוץ ממה שדמיינת..אני אישית בצעירותי לפני 20 שנה בערך (כיום בן 40) השתתפתי בשני אקטים עם זוג נשוי וזו היתה חוויה מלבבת לכל הצדדים. אם תרצה להתכתב ולשמוע יותר פרטים אשמח לשוחח איתך באופן אישי במייל karish2008@walla.com בהצלחה ושבוע טוב emo_30.png

10.03.13 | 13:40

אני רוצה להגיד לך שרוב הגברים מתיחסים בקנאות לגבי הנשים שלהם.

מונגמיה זה דבר חשוב 

ואני רואה את הג'וק שנכנס בך - כיצר הרע

אין שם כלום

לא תבנה מזה שום דבר רק תהרוס בגלל תאווה שנכנסה בך 

תבדוק אם אתה נחשף לתכנים שמזיקים לחשיבה צלולה וללבך.

אני בטוח שאתה יכול גם להסתפק במה שיש 

כי תאבון מיותר הוא גם כפייתי 

המון בהצלחה 

10.03.13 | 18:33

אין כל רע בלממש פנטזיה מהסוג הזה נהפוך הוא הסקס והזוגיות לאחר אקט כזה נהיים הרבה יותר טובים וחזקים לי גם הייתה פנטזיה כזאת ובתחילה היא מאוד התנגדה אבל לאחר שיחות ארוכות שהיו לנו ממשנו את הפנטזיה וזה היה אחד מהרגעים הכי טובים שהיו לנו בחיים לאחר מכן המשנו בזה עם גברים נוספים והדבר גרם לזוגיות שלנו לפרוח עזוב את כל אלה הפרימטיבים  לדעתי כאשר אתה נותן לאישתך להיות עם גבר אחר זה הביטוי הכי עילאי שיכול להיות לאהבתך אליה , אשמח להמשיך ולהחליף דעות איתך המייל שלי הוא else101@walla.co.il

10.03.13 | 19:03

פנטזיה זה נורמלי ומימושה זה דבר ריאלי

זה לא אסון ולא הורס שום דבר בקשר הזוגי

כמובן כשהקשר בזוגיות מבוסס על שלושה דברים והן

אהבה כבוד והערכה

מניסיון

זה כייפי ואפילו מטריף

יחד עם זאת התנסנו גם בחילופים וגילינו  המון תשוקה וגירוי

ובמיוחד ריענון

10.03.13 | 19:05

אל תיכנס לזה בכלל הסוף יהיה רע וחבל....להרוס תשאיר זאת בגדר פנטזיה ולא תגמור כמוני ....ועד היום אני מצטער

10.03.13 | 19:28

נורמלי? לא נורמלי? 
אני תמיד אומר שההבדל בין סוטה לנורמלי מתבטא במילה אחת: הסכמה.
אם שניכם מפנטזים על זה - ומנסים לממש - זה נורמלי. אולי גם מגניב.... אתה יודע מה? אולי גם מסוכן.... מכיוון שטיבען של פנטזיות שברגע שמימשת אותה, זו לא פנטזיה.... והמוח המתעתע שלנו נוטה ליצור פנטזיה חדשה. רחוקה יותר. מסוכנת יותר....
מה שבטוח הוא שכל זמן שזה יישאר בגדר פנטזיה, יש מצב שבו שניכם תתהו: "איך זה? זה טוב? לא טוב?

יש לי זוג חברים שאוהבים לצרף מישהי לשלישיה. אבל - בשביל לשמור על הזוגיות שלהם (ילדים, רכוש, וכן - גם רגשות....) הם קבעו כלל ברזל: צירוף ו"חריגה מהנורמה" רק בחו"ל. בשום אופן לא בארץ. בצורה כזו שלא יהיה המשך לקשר כזה ולמפגשים. 

אולי זה מה שאתה צריך לעשות: לנצל חופשה בחו"ל בכדי לנסות את מה ששניכם מפנטזים עליו.

10.03.13 | 20:31

אח שלו, שלא תעיז

10.03.13 | 20:39

יש לי מתנדב עם אתה רוצה emo_02.png

10.03.13 | 21:53

סוף סוף תגובה נורמלית :)

10.03.13 | 23:08

פנטזיה זה סבבה אבל הרבה פעמים צריכה להשאר בגדר פנטזיה ולא להתממש.

זה אחד המקרים האלה.

11.03.13 | 00:10

כולם פה מתים לזיין את אשתו, חבורה של חרמנים , ואתה באמת צריך טיפול דחוף , אשתך היא שלך אם לא הבנת, הכוס שלה זה לא ציבורי! ועוד דבר איך היית מתייחס לזה אם אמא שלך הייתה כזאת? ואיך הילדים שלך בעתיד יחשבו על אמא כזאת,

ובכלל איך אתה היית מרגיש ומתייחס לאשתך אחרי סיטואציה כזאת, האם אפשר שהקשר שלך יהיה מוצלח?

אם אתה רוצה להחריב את הבית לך על זה, אבל אני אומר לך זה לא פשוט , תשאל גברים גרושים שמשלמים כל חייהם מזונות לאשה, ועוד שחלקו את כל רכושם בחצי, ובאלגן שלם ,

אל תיכנס לפינה הזאת,אתה לא תדע איך לצאת ממנה! 

11.03.13 | 00:56

חבר'ה

לא לפחד

לא מתים מזה

תאתגרו את הזוגיות שלכם

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5, 6
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר