האם אי קיום יחסי מין תקופה ארוכה משפיעה על התפקוד?

שלום רב,

אני בשנות ה30 לחיי. אני גרושה ולכן היו לי מס' חברים בשנים האחרונות.

עכשיו אני בקשר מאוד יציב וחזק עם גבר מקסים, בן 40.

הוא גם גרוש ואב לילדים.

אנחנו יוצאים יחד חודשיים ובשבוע האחרון התחלנו לקיים יחסי מין.

הוא לגמרי לא לחץ בענין, ואמר לי שאני אקח את הזמן בענין הסקס ביננו ושהוא אוהב אותי ומחכה...

כשדיברנו על כך שיש ביננו משיכה ותשוקה עזה, דיברנו על כך שנתחיל לקיים יחסים.

היה לילה מקסים, מלא תשוקה, אני מצידי הגעתי לסיפוקי פעמיים (ממשחק ידיי ם שלו ומגע שלו)...אך לא היתה חדירה כי לא עמד לא ולא הייתה לו זיקפה.

ואז דיברנו על כך שהוא לא היה פעיל יותר משנתיים, הוא ואשתו היו מאוד מנותקים והיא לא שיתפה איתו פעולה בכלל בענין הזה...כך שהוא לא "קיבל" ממנה סקס בכלל וגם לא רצה לבגוד בחוץ. ואז הם התגרשו...

דיברנו על כך והוא אמר לי שהוא אוהב מאוד סקס אבל "מכובה" כבר שנים ושאני שוב מחייה אותו.

שהוא בטוח שהוא יתעורר לחיים שוב, בזכות האהבה שביננו.

האם אמורה להיות לו התעוררות מינית לאחר זמן כה רב ללא סקס? אם כמובן הכל בסדר איתו מבחינה זו? והאםבזה בכלל יכול הליות או שהוא דיבר מתוך מבוכה?

אני מאוד אוהבת סקס עם בן זוג קבוע שלי, אני בכלל בחורה מינית וזה מרכיב מאוד חשוב מבחינתי בזוגיות ולהעמקת הקשר והתשוקה

והענין העלה בי תהיות.

אודה לתשובותיכם.

חגית

לפי דעתי מרוב התרגשות ותשוקה הוא נתקף בחרדת ביצוע, (גם לי קרה דבר דומה עם אקס) אין מה להכנס ללחץ בפעם הבאה כשזה יקרה טבעי הכל אמור להיות בסדר, אם לא היו לו בעיות לפני לא אמורה להיות בעיה עכשיו (זה לא צעצוע שמתקלקל), סקס זה כמו לרכב על אופניים לא שוכחים..בהתחלה זה יכול להיות צולע אבל משם זה רק הופך להכי טוב, וממה שסיפרת נראה לי שהכיוון הוא טוב

(אבל כמובן כל זה דעתי בלבד)

חגית, קיבלת מ"אני אני" תשובה מצוינת.

קורה לכל גבר שלפעמים הברבון מסרב לעמוד ולא צריך להפוך את זה לטרגדיה. קורה לכווולללםםםם.

אם הבחור חשוב לך נסי שוב. סביר שהכל יסתדר מאליו. במידה והבעיה תמשיך נניח עוד 5 פעמים ברצף אז כדאי שהבחור ילך לאבחון וטיפול לפי תוצאותיו.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלמה ו"אני אני" בוקר טוב!

תודה רבה על תשובותיכם. האמת שגם הסיבה הזאת עלתה לי לראש, גם חשבתי כך .

אמנם שכחתי לכתוב קודם אבל לפני ששכבנו בפעם הראשונה השבוע, יצא לנו "להתמזמז" וכן עמד לו......הרגשתי שהוא מת לשכב איתי.

אני בהחלט ממשיכה איתו ויש לי הרגשה טובה לגביו שה יסתדר ויהיה מין טוב ביננו ומלא תשוקה.

אנחנו יוצאים יחד לסופ"ש בקרוב, אני מאוד מקווה ששם הוא ישתחרר.

תודה לכם, חיזקתם אותי מאוד.

המשך יום מקסים,

חגית

אני אני היי,

תוכלי לכתוב לי איך המשיך אצלך אחרי שקרה לך דבר דומה?

אשמח לשמוע,

תודה!

אצלי המשיך נפלא....העיקר היא שבן זוגך לא יילחץ בפעם הבאה שכל האקט יגיע בצורה טבעית אז הכל כמו בטבע יסתדר מעצמו, אין כמו סקס עם מישהו שאוהבים ונמשכים אליו.

מאחלת לכם זוגיות נפלאה מלאת אהבה :-) (ותחזרי לספר אם דברים הישתנו)

אני היתי פועל בכבדהו וחשדהו. רציתי לשאול מה קורה לבחור שהיתנסה בפעם הראשונה בסקס בגיל מבוגר? האם גם לא אין זקפה?

מה היה בפעמים שנפגשתם? מה משמעות יש בננו משיכה? אני יודיע כאשר גבר לא מקיים יחסי מין זמן רב האקט נמשך זמן קצר. בהנחה שהיה לו חרדת ביצוע אז יש זקפה חלקית או זקפה לסירוגים. אם את בחורה מינית את צריכה לבדוק טוב לפני שיהיה מאוחר. יכול להיות שאת מקלה ראש כי הגעת לסיפוק ואת צריכה לשאול את עצמך האם זה תמיד יספק אותי?

חגית

היקרה שלום,

קחי את הזמן ככול שבן זוגך ירגיש נוח הוא יחזור להשתמש ב"כלים" אותם הזניח עד כה

באופן כללי אין מה לדאוג לאדם בגילו ולתפקודו.

הכותב הוא ד"ר לפסיכולוגיה

amield1@walla.com

אני היתי פוקח עיני היטב היטב, כי אם לא היו לו יחסים זמן ממושך הוא היה אמור להיות מאוד מגורה מינית אז חוסר זקפה במגע ראשון יכול להיות נורמלי אבל יותר מכך זה כבר בעיה ואם זה יקרה מעל שלוש פעמים אז זה אומר דרשני, כי לטנגו דרושים שניים, ולא יעזור כלום, גם לא ביצועי לשון מדהימים היכן שנחוץ אם אין תפקוד של האבר של הגבר.

וזה בתקווה והנחה שהוא לא גיי סמוי כמובן.

לא לדאוג הכל מסתדר   תירדי לו קצת ותיראי אייך זה ממריא

ישנו סיכוי לא קטן שזו הסיבה לגירושיו....

ישנו סיכוי לא קטן שזו הסיבה לגירושיו....

יש סיכוי לא קטן שאתה אידיוט ויש סיכוי ודאי שלי יש נדודי שינה כך שאני בכלל עונה לך בשלוש וחצי בלילה

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

חברה בוקר טוב לכם!

תודה לכל המשיבים, אבל קיבלתי את התשובה שלי בסופ,ש האחרון אז ככה:

יצאנו לסופ"ש, לבית מלון, התקלחנו יחד, ושכבנו כמה פעמים.

אני חייבת לומר לכם שהיה מדהים, ואכן הוא תפקד כמו שצריך, "עמד" לו ומאוד נהננו מזה. הוא הגיע לסיפוקו בכל פעם ששכבנו..

והיה מרוצה. זה קירב ביננו מאוד וחזרנו מאוד מסופקים, שנינו.

המדהים הוא שהוא יודע לגעת בי במקומות הנכונים ולעשות הכל, כולל מגע נכון ע"מ לתת לי הרגשה טובה ומחוזרת ובודאי שמספקת.

תודה לכם,

חברה בוקר טוב לכם!

תודה לכל המשיבים, אבל קיבלתי את התשובה שלי בסופ,ש האחרון אז ככה:

יצאנו לסופ"ש, לבית מלון, התקלחנו יחד, ושכבנו כמה פעמים.

אני חייבת לומר לכם שהיה מדהים, ואכן הוא תפקד כמו שצריך, "עמד" לו ומאוד נהננו מזה. הוא הגיע לסיפוקו בכל פעם ששכבנו..

והיה מרוצה. זה קירב ביננו מאוד וחזרנו מאוד מסופקים, שנינו.

המדהים הוא שהוא יודע לגעת בי במקומות הנכונים ולעשות הכל, כולל מגע נכון ע"מ לתת לי הרגשה טובה ומחוזרת ובודאי שמספקת.

תודה לכם,

נפלא. שימשיך לכם באושר

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

היי חגית, במילה אחת ומבטיחה- אוראלי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: