לא מרגישה כלום במהלך חדירה

שלום!

אני בת 22 ואני לא מרגישה כלום במהלך חדירה.

הסיפור הוא כזה:

בגיל 19 איבדתי את בתוליי ושכבתי עם בחור שנמשכתי אליו מאוד והייתי מאוהבת בו וכן הרגשתי איתו הנאה במהלך החדירה ( שכבנו רק פעם אחת).

אחריו הייתי עם גברים שלא נמשכתי אליהם בכלל ולא הרגשתי כלום במהלך חדירה.

השאלה היא- האם החוסר ההנאה נובעת מכך שאני שוכבת עם גברים שאני לא נמשכת אליהם?

תודה רבה מראש.

לפניי שאני מתייחס לחוסר ההרגשה בחדירה, למה את שוכבת אם גברים שאינך נמשכת אליהם??? 

אני לשאלתי ונמשיך משם

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום ותודה על המענה!

הרוב הגדול של הגברים ממש לא מושך בעיני ונדירים מאוד הגברים שהם הטעם שלי.

ואני אוהבת ריגושים ואני בן אדם מאוד מיני ורוצה להתנסות ולכן בלית ברירה אני מתעסקת עם כאלה שהם לא הטעם שלי

כי אני לא מוצאת כאלה שהם הטעם שלי

שלום ותודה על המענה!

הרוב הגדול של הגברים ממש לא מושך בעיני ונדירים מאוד הגברים שהם הטעם שלי.

ואני אוהבת ריגושים ואני בן אדם מאוד מיני ורוצה להתנסות ולכן בלית ברירה אני מתעסקת עם כאלה שהם לא הטעם שלי

כי אני לא מוצאת כאלה שהם הטעם שלי

מכל מה שאת מתארת הבעיה אצלך היא בכלל לא באזור המיני

בעבר כשהיית עם מישהו שכן רצית אותו היה לך נעים ביחסיי המין ובחדירה.

הקושי שאת מתארת הוא רגשי/נפשי וכדאי שתיגשי לטיפול ביחס אליו כך שתוכלי ליצור זוגיות שתהיי מאושרת בה

אני מתאר לעצמי שברור לך לפחות לוגית שמבין הכמה מיליארדיי גברים על פניי כדור הארץ יש לפחות כמה שיכולים להתאים לך. בנתיים את פועלת בצורה שהיא הרסנית לך, שוכבת עם מי שאינך נמשכת אליהם ולא מסוגלת ליצור משיכה לאחרים. זה מצריך טיפול רגשי/נפשי

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

צעירונת ......חדירה היא לא חזות הכל

תנסי עוד ויריאצוית [תנוחות ] מענגות אחרות ,תלמדי מה גופך אוהב  [אורלי ,אנאלי,גיפופים ,ליטופים

עיסוי ......יש מכל וכל

סקס זה סקס רגש זה רגש אין קשר

בהצלחה חיי מין מהנים ומענגים

חמודה.

עשי רק מה שאת אוהבת, ובא לך, ואת באמת רוצה, ושעושה לך טוב, ואל תקישבי לאף אחד, חוץ ממך.

מנסיון אישי, יש קשר מאוד גדול בין רגש לסקס. 

כלומר, אני לא יודעת אם יש רגש גם בלי אהבה, אלא סתם תשוקה רגעית.

בכל מקרה, לגבי משיכה מינית? ממליצה בחום לנסות גם נשים :)

( אל תדאגי לגבי סקס עם נשים.. ) 

חדירה מבצעים, רק לאחר שהגוף דורש אותה... רק לאחר התעלסות מוקדמת ורצון עז לחדירה, החדירה תהיה גם מהנה.

תנסי איתי, ישלי זין 18 ס"מ..

לא הכול מתחיל ונגמר בחדירה, תנסי לשלב תשוקה קצת, גברים שמושכים בעינייך , משחקים מקדימים ואולי קצת רומנטיקה או אוירה מיוחדת ולא מכניקה בלבד של חדירות ויציאות !!emo_51.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

לא הכול מתחיל ונגמר בחדירה, תנסי לשלב תשוקה קצת, גברים שמושכים בעינייך , משחקים מקדימים ואולי קצת רומנטיקה או אוירה מיוחדת ולא מכניקה בלבד של חדירות ויציאות !!emo_51.png

emo_45.png אני מסכימה איתך OK

אני חושבת שמה שמשפיע על חוסר ההנאה שלה זאת כל האוירה שמסביב, היא אומרת שהיא מקיימת יחסים עם גברים שאיננה נמשכת אליהם, מה הטעם בכך ? תנסי חמודה לשם שינוי לערב קצת רגש ותשוקה ואז תבחני את ההנאה מהחדירה

emo_45.png אני מסכימה איתך OK

אני חושבת שמה שמשפיע על חוסר ההנאה שלה זאת כל האוירה שמסביב, היא אומרת שהיא מקיימת יחסים עם גברים שאיננה נמשכת אליהם, מה הטעם בכך ? תנסי חמודה לשם שינוי לערב קצת רגש ותשוקה ואז תבחני את ההנאה מהחדירה

מסכימה עם דגש על תשוקה ומשיכה מינית ובכל זאת הייתי מוסיפה את נושא המשחק המקדים ולא להתמקד רק בחדירה עצמה. נסי להוסיף את הריגוש בלהשיג את הגבר בו את חושקת וקחי בחשבון את הניסיון המיני שלך ושל הגבר מקווה בשבילך שזאת הבעיה היחידה

נכון גם לניסיון המיני של אחד מבני הזוג יכולה להיות השפעה על עצמת ההנאה

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

קיימתי יחסים בפעם הראשונה עם בן הזוג שלי, יש לו גודל שנחשב לגדול..אני מאוד נמשכת אליו אבל לא הרגשתי כאב כמו שציפיתי . זה בסדר לא להרגיש כאב בפעם הראשונה ?

קיימתי יחסים בפעם הראשונה עם בן הזוג שלי, יש לו גודל שנחשב לגדול..אני מאוד נמשכת אליו אבל לא הרגשתי כאב כמו שציפיתי . זה בסדר לא להרגיש כאב בפעם הראשונה ?

זה מעולה לא להרגיש כאב. מקווה שחשת עונג.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר