בעיה חמורה של סרטי פורנו.

היי ... 

אני חיה מזה 3 שנים עם בן הזוג שלי וכל המערכת יחסים מעולה בלי עין הרע ,שלא נדבר על הסקס הכי מצוין שיכול להיות, אנחנו מקימיים יחסי מין יום כן יום לא לרוב, וכל תנוחה אפשרית עושים.  ואנחנו רוצים להתחתן בקרוב. 

הבעיה היא כך, שהבן זוג שלי צופה בפורנו בתדירות ממש גבוהה ...כמה פעמים ביום זאת אומרת שאני לא בסביבה נניח אני מתקלחת הוא נכנס לצפות וכאלה. ואני רואה בהיסטוריה את כל הגלישה שלו ואת השעות בהם גלש. 

אני לא מבינה למה הוא צופה בתדירות גבוהה כל כך בפורנו הרי איתי לא חסר לו כלום ותמיד הוא אומר זאת. זה קצת פוגע כי הייתי מעדיפה לצפות איתו יחד לכיף נראה לי שזה היה  יכול להיות חוויה  לסקס. כמו כן עקבתי אחרי הגלישה שלו וראיתי שרוב הסרטים שהוא רואה הם סקס של כושים זה סטיה או מה... ?  

אשמח ליעוץ... תודה ויום טוב. 

טוב שתביני זה כמו אוטו בבוקר קר,צריך להפעיל צוק,אחרת יש בעיות בהנעה או בהנאה??

נפלא שמערכת היחסים שלכם מעולה. שימשיך לכם באושר

זה שבעלך רואה פורנו זו לאו דווקא בעיה, וממה שאת מתארת בטח ובטח שלא בעיה חמורה כפי שכתבת בכותרת.

גם אין שום משמעות רבה לאיזה סוג פורנו הוא רואה, פנטזיות הן רק פנטזיות. זה בטח לא סטיה. את כן יכולה לאמר לו שתשמחי לראות יחד איתו פורנו אך קחי בחשבון שיכול להיות שהוא יאמר לך שזה משהו שהוא מעדיף לבד, (גם זה לא בעיה או סטיה.... )

בקיצור, תיהני מהזוגיות וחדלי מלחפש בעיות היכן שהן לא קיימות

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

כל עוד זה לא פוגע בזוגיות, אין בזה שום דבר רע.

כמו לבן זוגך גם לך יש נטייות או "סטיות" מיניות מסויימות, לכולם יש

ולכן אין טעם בכלל לקרוא להם סטיות, זה טבעי וזה קיים אצל כולם..;)

קמעות של "שר הטבעות" ומבחר ייחודי של אקססוריז גותים.

ל-FM15448

שלום רב,

לצפות בסרט פורנו אינו דבר רע ואינו נחשב לסטייה ואפילו אינו מוכיח כי בעלך נמשך לנשים אחרות,מה שכן תלכי אליו ותשאלי אותו מדוע אינכם צופים בזה יחד ותנסי להציע לו זאת שאתם מתחילים משחק מיני מקדים.

דניאל.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: tali_govany
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר