וידוי קטן

וידוי קטן

האמת, כשאני רואה אבר זיכרי, בעיקר זקור, אני מרגישה גועל נפש.כך היה בעלומיי, וכך זה היום, כשאני די מבוגרת בגיל. ודאי יש עוד הרבה נשים המרגישות כך. תוכלו להגיב?

דחיה מראיה של איבר המין הגברי היא די נפוצה

את מתארת תופעה די נפוצה. יכולות להיות לה סיבות רבות ולא תמיד יודעים את הסיבה. מה שחשוב זה עד כמה זה מפריע לחיים תקינים, יש נשים שאמנם יש להם את הדחיה הזו בראייה אבל כשהן לא רואות ישירות את האיבר הזקור אין להן דחיה ויש להן מיניות טובה כך שהן מצליחות לחיות עם זה בשלום ויש נשים שזה פוגע להן מאוד בחיי המין. במקרים כאלה יש טיפולים שיכולים לפתור את הדחיה הזו.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שיערתי שהתופעה נפוצה

אנחנו רואות את האיבר הזה כמכוער ביותר, בד"כ, וכמאיים. נכון כתבת: גם אני, כשאיני רואה אותו,(לא סתם הוא נמצא למטה, שלא בקו העין שלנו) אני מרוכזת בתשוקתי העצמית, ואין מקום להרגשת הדחיה. הבעיה עם גברים ונערים היא שהם מתחשפים בקלות יתרה, ובעיקר חושפים את איבר מינם לפנייך. אינני נותנת ביטוי לגועל שלי במצב כזה, אלא קופאת. לכל היותר מרגישה אדישות, כאילו אני בשיעור ביולוגיה. אני חושבת שדרוש חינוך נרחב ויסודי של רוב הגברים (החל מגיל הנערוּת), להתנהגות הנכונה. לדעתי אנשים לא מקבלים בכלל חינוך לאינטימיות. כל ה"ידיעות" שלהם באות מסרטי פורנו, מביקורי זנוּת אצל נשים העוסקות בזנות, ומשיחות גסות ביניהם.

דליה, בשם מי את מדברת?

מי זה "אנחנו" שאת מתכוונת אליהם? חבל שלא ציינת בת כמה את. כמו כן רוב רובם של הנשים לא חוות דחיה מאיבר המין הגברי

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

מנין לך מה שכתבת פה?

מה עוד, שבהודעה האחרת הודית דווקא שהדחיה מאיבר המין הזיכרי נפוצה אצל נשים. תמיד, כל חיי, כפי שכתבתי, גם בעלומיי, התגעלתי מהאיבר המכוער הזה, וכן, התחשפו לפניי, בלי בושה, בלי כל צניעות. וללא כל קשר למה שהבעתי אני. פתאום, ללא סיבה , אחד כזה היה פותח את "חנותו" ומראה את אברו. למרבה הגועל שלי.

דליה יקירתי

אני מעולם חשתי דחייה או גועל מאיבר מין זכרי. להיפך. תמיד אהבתי ואני אוהבת אותו מאוד. כמובן את של בן הזוג שלו. את הטעם שלו, את הריח שלו ובכלל.

לא מאמינה שענתה לי אשה. לדעתי

זה גבר מתחזה.

מנין לך מה שכתבת פה?

מה עוד, שבהודעה האחרת הודית דווקא שהדחיה מאיבר המין הזיכרי נפוצה אצל נשים. תמיד, כל חיי, כפי שכתבתי, גם בעלומיי, התגעלתי מהאיבר המכוער הזה, וכן, התחשפו לפניי, בלי בושה, בלי כל צניעות. וללא כל קשר למה שהבעתי אני. פתאום, ללא סיבה , אחד כזה היה פותח את "חנותו" ומראה את אברו. למרבה הגועל שלי.

מה זה נפוץ

נפוץ לא אומר שזה אצל כולם או אצל רובם נפוץ אומר שזו תופעה קיימת ומוכרת. לגביי הנושא של השרשור כאן: הרוב המוחלט של הנשים לא נגעל מאיבר המין הגברי. אם העניין מפריע לך כדאי שתיפני לטיפול רגשי/נפשי

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

לא מאמינה שענתה לי אשה. לדעתי

זה גבר מתחזה.

את כנראה בבעיה יותר קשה ממה שחשבתי

אם את לא מאמינה שאישה ענתה לך שהיא מעולם לא נגעלה מאיבר מין גברי אז בעיתך כנראה קשה משחשבתי. כנראה שיש לך לא רק גועל מאיבר המין הגברי אלא גם צדקנות קיצונית. וכי למה שלא תאמיני שאישה כתבה לך את התשובה הזו??? רוב הנשים אינן מגעלות מאיבר המין הנשי

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

דליה יקירתי

אני בהחלט אישה. את מוזמנת לקרוא את כל המיילים שכתבתי בפורומים השונים. חבל מאוד שאת מרגישה כך כלפי איבר של גבר ואיבר גופני בכלל. אני לא רואה בו שום הבדל בין האוזן או הבטן של הגבר. מבחינתי זה אותו דבר ברמה העקרונית ולאחר מכן יש להדגיש כי איבר המין של הגבר ממש יפהפה לדעתי. אותי חינכו בבית שצריך להתייחס לאיברי המין בדיוק כל איבר אחר בגוף. קצת יותר לשמור אותם בגלל הרגישות הפיזית שלהם. בכל זאת הם קצת שונים מאוזן או כף יד. חינכו אותנו לגישה בריאה. זה לא שהתהלכנו ערומים בבית. היו גבולות ברורים של צניעות אישית. דווקא הגישה הזו של הוריי הרבה יותר בריאה לדעתי מאשר להביא ילד לחוש גועל כלפי איבר מין זכרי או נשי. אם זה חשוב לך ואיני יודעת בת כמה את , לכי לטיפול. כי אם לא אין לי מושג איך תיכנסי להריון, איך תלדי ואיך תאהבי את הזוגיות שלך.

מצטרף לדבריי תמר ומוסיף

דבריי תמר נכונים וחכמים. רק הערה למשפט האחרון, יש נשים שיש להן דחיה מאיבר המין הגברי ומסוגלות לקיים יחסיי מין ולהביא ילדים לעולם ולאהוב את בן הזוג אך גם במצב כזה העניין שווה טיפול.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

נקניקיה ורודה שמנה

מחודדת ומחוררת בקצה, או אצבע קטנטנה אדומה, המגיחות מתוך גוש של שיער, בד"כ שחור.... הגועל בהתגלמותו. סילון לבן צהבהב דביק הפורץ מתוך הנקניק הזה.... גועל. פוץ, שלונג, שמוק, למה הכינויים האלה?

ואיך שכחתי: השק התפוח

לפעמים המשוער, מתחת לנקניקיה הזו..... גועל נפש.

הסיבות לכינויים לאיברי המין

יש סיבות שונות לכינויים לאיבריי המין (ויש המון כינויים גם לאיבר הנשי וגם לאיבר הגברי) חלקן קשורות לעניינים דתיים וחברתיים, לא לגועל. בכל מקרה לגבייך ספציפית. ממליץ לך לגשת לטיפול, הגישה שלך לנושא שגויה וחבל שזה ימשיך כך.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר