חוסר חשק מיני אצל חברה שלי

שלום לכם חברים, אני פונה אליכם כמפלט אחרון לבעיה שישנה ביני לבין החברה שלי . אנחנו כבר שנה + ביחד, בחצי שנה הארונה יש משהו מוזר אצל החברה שלי שכבר התחיל לפגוע בי אישית. כבר חצי שנה שאין לה שום רצון לקיים יחסי מין,היא אוהבת אותי והכל, אבל אין לה חשק בכלל. אני היוזם העיקרי,ונראה שהסקס בינינו הוא רק כדי לרצות אותי ולא מעבר, בעיקרון היא נהנהת מאוד . אני בן 23 והיא בת 20 . רציתי לדעת האם ישנה בעיה רפואית שיכולה לדכא יצא מיני אצל בחורות או בכלל בעיה פסיכולוגית או כל מה שיכול להיות. כאשר אני שואל אותה למה היא לא רוצה לקיים,היא טוענת שאין לה חשק ורצון כלל. ושזה לא קשור אליה או למשהו. בתחילת הקשר התדירות שלנו הייתה 4-5 פעמים בשבוע,ולאחר כמה זמן זה ירד לפעמיים בשבוע ואחרי זה פעם בשבוע. נכון להיום זה כבר הגיע למצב של פעם אחת בשבועיים, אני מרגיש כאילו אני כבר לא יכול לשמור אמונים לה וזה כואב לי. אשמח לעצות לגבי הנושא.

יכולות להיות המון סיבות

הסיבות יכולות להיות הורמונליות כמו למשל גלולות למניעת הריון שלא מתאימות לאישה. יכולות להיות סיבות רגשיות שקשורות למערכת היחסים בינכם. סיבות שלא קשורות למערכת היחסים בינכם, לחץ בלימודים/עבודה ועוד מיליון סיבות נוספות. אם הירידה בחשק מפריעה ואתם לא מתגברים על זה לבד אז כמה שיחות עם איש מקצוע יכולות מאוד לעזור

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

לשושו השועל..פששש איזה שם ......

ולמה אתה חושב שהבעיה אצלה? או אצלך?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר