בעיה-קונדום

בעיה-קונדום

היי, אני בת 17 ויש לי חבר כבר שנה והתחלנו לקיים יחסי מין לא מזמןואני נוטלת גלולות. הבעיה היא שהוא לא מוכן שנקיים יחסי מין בלי קונדום ויותר מזה- הוא לא מסכים אפילו שאברי המיןרק יגעו אחד בשני בלי קונדום והוא ישר דוחף אותי כשאני מנסה ואני מאוד נפגעת. אני לא מצליחה להבין מה מונע ממנו! אני אישה בריאה (הוא הראשון שלי) ואמרתי לו שאני גם מוכנה לעשות בדיקות שיוכיחו זאת אם הוא מעוניין אבל הוא אומר שהוא מאמין לי שאני בריאה, ואני מאוד נקיה ואסתטית. מיותר לציין גם שאני מאוד מקפידה לקחת את הגלולות באותה שעה ומעולם לא שכחתי. הבהרתי לו שזה מאוד מפריע לי והורס לנו את הספונטניות ואת כל הכיף ושרק בשביל זה אני לוקחת גלולות ושאלתי אותו מה הבעיה והוא בתגובה אומר שאין שום בעיה איתי ושאני צריכה פשוט לכבד אותו וזה יקרה מתישהו.אמרתי לו שבקצב הזה אני פשוט אפסיק לקחת והוא אומר לי שאם אני אפסיק אז גם נפסיק לעשות את זה. אני פשוט כבר מיואשת מהעניין ואני לא מפסיקה לחשוב על זה כי אין לי באמת תשובה הגיונית:( מה מונע ממנו כל כך?

אולי הוא חושש מאוד מהריון?

למרות שאת לוקחת גלולות יכול להיות שהוא מאוד חושש מהריון ורוצה ביטחון נוסף לעניין זה. כשאת שואלת אותו מה הוא עונה?

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

תודה על התשובה המהירה(:

ואמרתי לו שאין סיכוי להיכנס להריון ואני מוכנה גם לעשות בדיקת הריון אם הוא עדיין חושש והוא אומר שזה לא קשור לזה :(

למה הוא אומר שזה כן קשור?

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

כמו שאמרתי

הוא פשוט אומר שאני יכבד אותו וזהו, בלי הסבר נוסף וזה מה שכל כך משגע אותי בעצם

חוסר הפתיחות שלו מטריד בעיניי יותר מהעניין עצמו

זה שהוא מסרב לאמר מדוע הוא מעדיף כך מטריד בעיניי יותר מהעניין עצמו. אפשר לכבד אותו ועדיין לדעת מדוע הוא מעדיף כך.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

אז מדוע הוא מעדיף כך לדעתך?

לצערי כדור הבדולח שלי מקולקל

אין לי מושג מדוע הוא מתנהג כך.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

בעיה-קונדום

היי, אני בת 17 ויש לי חבר כבר שנה והתחלנו לקיים יחסי מין לא מזמןואני נוטלת גלולות. הבעיה היא שהוא לא מוכן שנקיים יחסי מין בלי קונדום ויותר מזה- הוא לא מסכים אפילו שאברי המיןרק יגעו אחד בשני בלי קונדום והוא ישר דוחף אותי כשאני מנסה ואני מאוד נפגעת. אני לא מצליחה להבין מה מונע ממנו! אני אישה בריאה (הוא הראשון שלי) ואמרתי לו שאני גם מוכנה לעשות בדיקות שיוכיחו זאת אם הוא מעוניין אבל הוא אומר שהוא מאמין לי שאני בריאה, ואני מאוד נקיה ואסתטית. מיותר לציין גם שאני מאוד מקפידה לקחת את הגלולות באותה שעה ומעולם לא שכחתי. הבהרתי לו שזה מאוד מפריע לי והורס לנו את הספונטניות ואת כל הכיף ושרק בשביל זה אני לוקחת גלולות ושאלתי אותו מה הבעיה והוא בתגובה אומר שאין שום בעיה איתי ושאני צריכה פשוט לכבד אותו וזה יקרה מתישהו.אמרתי לו שבקצב הזה אני פשוט אפסיק לקחת והוא אומר לי שאם אני אפסיק אז גם נפסיק לעשות את זה. אני פשוט כבר מיואשת מהעניין ואני לא מפסיקה לחשוב על זה כי אין לי באמת תשובה הגיונית:( מה מונע ממנו כל כך?

אולי לו יש מחלת מין כלשהי או טראומה בנושא והוא לא מספר לך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר