שאלה חשובה - איך מספקים בחורה?

אני וחברה שלי מקיימים יחסים כבר חמישה חודשים והיא עדיין לא הגיעה לאוגזמה. שנינו היינו בתולים לפני זה והיא בחיים לא אוננה כך שאין לי/לה מושג איך עושים את זה. מבחינתי האחריות היא שלי לספק אותה. הסקס שלנו הולך ככה - מתחילים להתנשק בלהט, מתפשטים לאט לאט תוך כדי נשיקות בכל הגוף, מגיעים לאיבר מין אני גורם לה להרטיב והיא מעמידה לי ואז פשוט חדירה עד שאני גומר שזה בממוצע 5-7 דקות. ניסיתי לרדת/ לאונן לה במקום הסקס אבל היא לא גונחת מזה כמו מהחדירה ואחרי איזה 5 דקות היא מתייאשת כי זה לא הולך לשום מקום. לאחרונה קראתי קצת דברים ואנשים אומרים שזה בסדר לגמור מהר ולאישה לוקח 20 דק`, אמרו שאם לא בפעם הראשונה אז בשנייה ובשלישית איך זה הגיוני? ברגע שמפסיקים אחרי הפעם הראשונה לא יורד לה החשק? ה עושים עד האיבר שלי מתאושש ומוכן לפעם נוספת? יש כאלה שאמרו לאחרי שהם גומרים מהר הם מוננים עד שהיא גומרת. זה הגיוני? זה לא ירידת מדרגה כזאת? מאיבר גדול לאצבע קטנה? אני מבקש מכם - תנו לי רעיונות! תפרטו כמה שיותר בלי חארטות האוויר אני רוצה דוגמאות כול כמה זמן לעשות כל דבר ואיך לעשות כל דבר, לא רוצה לשמוע ``כל בחורה זה שונה`` תנו דוגמה ואני אנסה אולי זה יעבוד זה יותר טוב מכלום. תעזו לי לצאת מהקופסא שלי הבחורה באמת חשובה לי ולא אכפת לי אפילו לא להנות כמה פעמים העיקר שהיא תהנה תודה מראש וסליחה על חפירה :)

תשובה

אם היא מתייאשת אחרי 5 דקות שאתה יורד לה אז תגיד לה שתתן לך עוד 2 דקות,תנסה לגוון עם הלשון תדחוף אצבעות תוך כדי,תגיד לה שתכוון אותך,אם לרגע היא נהנת שאתה עושה משהו מסויים תתמיד. בקשר לסקס פעם ראשונה הגבר גומר מהר ולאחר 20 דקות יש אפשרות לסבב שני,תבקש ממנה שהיא תשב עלייך זו אחת הדרכים שכמעט כל אישה גומרת,תסביר לה שהיא צריכה להתרכז בהנאה ולא לחשוב על משהו אחר,שתעצום עיניים משהו. ויש אפשרות לא לקיים יחסים מעל שבועיים שהגעגוע והרצון לזה יכפיל את זה ואז תהנו.

ראשית האחריות לגמירה של האישה היא לא עליך

האחריות עליה ואתה כמובן יכול או צריך לעזור לה.אחרי שלב הסקס המקדים ולפני החדירה תתרכז בה יותר תרד לה לאזור הדגדגן גם אוננות על הדגדגן בעדינות תעשה את העבודה ורק בשלב האחרון תבצע חדירה.מלבד זאת תשאל אותה מה הכי מענג אותה ותתרכז שם.ובנוסף יש אחוז לא מבוטל של נשים שלא גומרות אבל אתם עדיין בשלב מוקדם וחסרי נסיון.

תשובה

אם היא מתייאשת אחרי 5 דקות שאתה יורד לה אז תגיד לה שתתן לך עוד 2 דקות,תנסה לגוון עם הלשון תדחוף אצבעות תוך כדי,תגיד לה שתכוון אותך,אם לרגע היא נהנת שאתה עושה משהו מסויים תתמיד. בקשר לסקס פעם ראשונה הגבר גומר מהר ולאחר 20 דקות יש אפשרות לסבב שני,תבקש ממנה שהיא תשב עלייך זו אחת הדרכים שכמעט כל אישה גומרת,תסביר לה שהיא צריכה להתרכז בהנאה ולא לחשוב על משהו אחר,שתעצום עיניים משהו. ויש אפשרות לא לקיים יחסים מעל שבועיים שהגעגוע והרצון לזה יכפיל את זה ואז תהנו.

מצטרף לדברים של קודמיי ומוסיף

נקודת התחלה שיכולה להיות יותר פשוטה זה שתדע האם חברתך חווה אורגזמה באוננות ואם כן כיצד. דבר נוסף וחשוב: לא להפוך את העניין למשימה אלא פשוט למשחק מהנה.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אני וחברה שלי מקיימים יחסים כבר חמישה חודשים והיא עדיין לא הגיעה לאוגזמה. שנינו היינו בתולים לפני זה והיא בחיים לא אוננה כך שאין לי/לה מושג איך עושים את זה. מבחינתי האחריות היא שלי לספק אותה. הסקס שלנו הולך ככה - מתחילים להתנשק בלהט, מתפשטים לאט לאט תוך כדי נשיקות בכל הגוף, מגיעים לאיבר מין אני גורם לה להרטיב והיא מעמידה לי ואז פשוט חדירה עד שאני גומר שזה בממוצע 5-7 דקות. ניסיתי לרדת/ לאונן לה במקום הסקס אבל היא לא גונחת מזה כמו מהחדירה ואחרי איזה 5 דקות היא מתייאשת כי זה לא הולך לשום מקום. לאחרונה קראתי קצת דברים ואנשים אומרים שזה בסדר לגמור מהר ולאישה לוקח 20 דק`, אמרו שאם לא בפעם הראשונה אז בשנייה ובשלישית איך זה הגיוני? ברגע שמפסיקים אחרי הפעם הראשונה לא יורד לה החשק? ה עושים עד האיבר שלי מתאושש ומוכן לפעם נוספת? יש כאלה שאמרו לאחרי שהם גומרים מהר הם מוננים עד שהיא גומרת. זה הגיוני? זה לא ירידת מדרגה כזאת? מאיבר גדול לאצבע קטנה? אני מבקש מכם - תנו לי רעיונות! תפרטו כמה שיותר בלי חארטות האוויר אני רוצה דוגמאות כול כמה זמן לעשות כל דבר ואיך לעשות כל דבר, לא רוצה לשמוע ``כל בחורה זה שונה`` תנו דוגמה ואני אנסה אולי זה יעבוד זה יותר טוב מכלום. תעזו לי לצאת מהקופסא שלי הבחורה באמת חשובה לי ולא אכפת לי אפילו לא להנות כמה פעמים העיקר שהיא תהנה תודה מראש וסליחה על חפירה :)

דעתי ועצתי

הרבה פעמים העצות נוגעות לפרטים טכניים ספציפיים כמו "תעשה לה ככה 5 דקות" "תנסה לעשו תאת זה עם חפץ כזה: וכו'. אני מציע שתנסה משהו אחר. לא בענין של כמה אלא בענין של איך. כשאתה מבצע את החדירה, בכל תנועה שלך פנימה, אל תכנס סתם ותצא כאילו אתם שני חלקים תואמים ואתה רק מטייל פנימה והחוצה כמו מקל שעובר דרך חור. אלא בכל תנועה פנימה, תמשיך את התנועה כאילו אתה לוחץ שם, כמו עם האצבע\יד שאפשר סתם להכניס ולטייל ואפשר ממש ללחוץ וליצור שם לחץ. את זה תעשה. ותוך כדי זה תיצור לחץ וקשיחות באיבר שלך, בשריר. כמו תיצור התנגדות כזו, ככל שאתה נוגע עוד יותר אתה לוחץ ואם היא תשתף איתך פעולה בלחץ מצדה אז בכלל יהיה טוב. ליומיום אני מציע גם לעשות תרגילים לחיזור השרירים שם, גם לך וגם לה. כשאתה בשירותים יש שריר שאתה יכול אתו לעצור את השתן, עם אותו שריר תעשה פעולה של כווץ והרפיה במהלך היום, זה ישפר את התפקוד הכללי וגם את החשק. אצלה אותו הדבר, בהקשר לשריר הזה שעוצר את השתן. בזמן נוח, לכווץ ולהרפות, ללמוד להרגיש ולהשתמש. תנסה ותספר איך היה.

מהניסיון האישי

שמע אחי, קודם כל רציתי להגיד לך שההתנסחות שלך קצת לחוצה חח זה לא מדע טילים ואין נוסחא, זה לא עובד 5 דקות כאן או לחיצות בסנטימטר הזה...אז ככה,כן אצל כל אחת זה באמת שונה,אומנם בגדול הכל באותו מיקום והכל עובד באותה שיטה אבל כמו שיש אדם אחד שהרווח בין העיניים שלו גדול משל אחר אז יש אישה אחת שהדגדגן שלה בולט יותר,הפטמה שלה גדולה יותר והנקודת ג'י שלה קצת שמאלה יותר. ועכשיו לנושא הראשי, אני לדוגמא,אצל החברה הראשונה ששכבתי איתה אפעם לא ראיתי סימנים מוחשיים יותר מידי לגמירה או משהו כזה אבל כן היא הייתה שורטת את הגב שלי או מחזיקה אותי חזק בלי שליטה וקצת גונחת,לעומת זאת לקראת סוף הקשר היא גילתה לי שחלק היא היתה מזייפת.החברה הנוכחית שלי,הצלחנו להגיע לשפיכה נשית מה שנקרא,ולא טיפה או שניים אם אתה מבין.לאן אני חותר,אצל שתיהן עשיתי דברים בגדול אותו דבר אבל כל אחת מגיבה שונה. השנייה ולמען האמת גם זאת שהסקס איתה הרבב יותר טוב גם מעולם לא אוננה וגם לא מוכנה ממש לעשות את זה וגם לא לשתף יותר מידי מה עושה לא יותר או פחות טוב. בקיצור, תאט,תשקיע,תתאמץ, אני בטוח שקראת בכל מיני כתבות באינטרט שאומרות איך כמה ולמה,פשוט תקשיב להן. תעשו משחק מקדים ארוך,אפילו אם אתה קשה כמו בזנט תמשיכו,זה כיף מאוד אחרי הכל. ואם אתה גומר והיא צריכה עוד זמן, תאונן לה כמה שצריך,לפעמים זה הרבה יותר זמן מה שאתה חושב. אבל הסיפוק בסוף כמובן שווה הכל. מקווה שהצלחת להבין מה אני מנסה להגיד, בכל מקרה טיפ אחרון, זה די מתיש אבל אני מאוד אוהב לעשות את זה וזה מניב תוצאות: תרד לה,תלקק את כל הפות. ותתמקד על הדגדגן בפעולות ליקוק ושאיבה. תוך כדי תשתמש באצבע שניים או כמה שצריך ותלטף בעדינות/בחוזקה את נקודת הג'י. ביד השנייה תעסה/תלטף את השדיים והפטמות כמו שחברה שלך אוהבת. וכשאתה רואה שהיא מגיעה לקראת סיפוק, תכנס ותהנה,וכמובן שתגרום גם לה הנאה. אם עדיין לא גמרה תמשיך לאונן...תהנה אחי וזאת לא משימה זה כיף וזה מהנה וזה הדבר הכי כיף שיש לעשות בחיים אז אל תתיאש,גם אם לא תמיד מצליח

צודק בכל מילה במליון אחוז

סקס

שלום לך אני ממליץ לך לכנס לגוגל .לירשם עבר מין נשי ואתה תקבל כול מה שאתה צריך לדעת .איפוא הדגדגן הספתיים של הפוט .תלקק לה את הפוט תוך כדי חדירת עצבה כלפי הדופן .בהצבא אתה תרגיש את נקודת ה- g זה כמו נייר לטש "זכוכית"אתה לא תיצתאר בהצלחה מרדכי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר