גמירה מוקדמת מדי, בן 25

היי, אני עם חבר שלי כבר תקופה ואני מאוד אוהבת אותו, יש רק בעיה אחת- הוא גומר מהר, מאוד מהר. בהתחלה השתמשנו בקונדומים אז לא שמתי לכך לב כל כך אבל בשבועיים האחרונים הפסקנו עם הקונדומים והוא גומר מ-מ-ש מהר, במיוחד אחרי כמה בירות.... זה מאוד מתסכל כי אני מאוד אוהבת לשכב איתו ואני חושבת שסקס טוב הוא חלק משמעותי במערכת יחסים תקינה, מה גם שאני לא מספיקה לגמור בעצמי. גם כשהוא מחזיק יותר זמן זה דיי קצר. יש למישהו רעיונות, עצות, משהו איך לטפל בזה? כרגע חשבנו על לחזור לקונדומים...

הכל בראש...

אני עם חבר שלי כבר תקופה ואני מאוד אוהבת אותו, יש רק בעיה אחת- הוא גומר מהר, מאוד מהר. בהתחלה השתמשנו בקונדומים אז לא שמתי לכך לב כל כך אבל בשבועיים האחרונים הפסקנו עם הקונדומים והוא גומר מ-מ-ש מהר, במיוחד אחרי כמה בירות.... זה מאוד מתסכל כי אני מאוד אוהבת לשכב איתו ואני חושבת שסקס טוב הוא חלק משמעותי במערכת יחסים תקינה, מה גם שאני לא מספיקה לגמור בעצמי. גם כשהוא מחזיק יותר זמן זה דיי קצר. יש למישהו רעיונות, עצות, משהו איך לטפל בזה? כרגע חשבנו על לחזור לקונדומים... טוב אז מעבר לכך שזה הכל (בד"כ) בראש ישנם מספר אופציות 1.הוא יכול לגמור פעם אחת ואם הוא מסוגל אחרי כמה זמן לעשות אחד נוסף אז תדחו את אקט החדירה לפעם השניה בה גומרים יותר לאט. 2.הוא יכול לאונן לפני שאתם שוכבים וכך יעכב את שפיכתו בפעם השניה. 3.יש אימונים שאפשר לנסות (תחפשו באינטרנט על העניין) והם לרוב המכריע עוזרים (מניסיון) גם אני "סבלתי" משפיכה מוקדמת והיום ממש לא. אם לא תמצאו תחזרי אליי שוב ואומר לכם מה לעשות זה ממש פשוט. 4.אני מניח שאת יכולה לגמור גם בצורות אחרות אוראלי ויברטורים וכו' אז אפשר לשלב תוך כדי עד שהבחור יתרגל הזמן גם עושה את שלו. ובת'כלס זה ממש אבל ממש הכל בראש צריך פשוט להחליט שלא גומרים ולא להילחץ מזה מכיוון שלחץ גורם את ההפך בהצלחה...

יש טיפולים לשפיכה מוקדמת

ונהפוך הוא לאחר כמה בירות אם הוא קצת בראש הוא אמור להחזיק יותר זמן.לא כדאי להזניח את זה כי זה פוגע בזוגיות כמו שאמרת שהסקס חלק חשוב מאוד בזוגיות. שיפנה לרופא יש מרפאות לטיפול מיני.

שאלה

אני גמר מהר ואשתי מתבאסת ורואה סרטים של סקס וגומרת לבד מה אפשר לעשות? היא כל הזמן באתרי פורנו בזמן האחרון

גמירה מוקדמת מדי, בן 25

היי, אני עם חבר שלי כבר תקופה ואני מאוד אוהבת אותו, יש רק בעיה אחת- הוא גומר מהר, מאוד מהר. בהתחלה השתמשנו בקונדומים אז לא שמתי לכך לב כל כך אבל בשבועיים האחרונים הפסקנו עם הקונדומים והוא גומר מ-מ-ש מהר, במיוחד אחרי כמה בירות.... זה מאוד מתסכל כי אני מאוד אוהבת לשכב איתו ואני חושבת שסקס טוב הוא חלק משמעותי במערכת יחסים תקינה, מה גם שאני לא מספיקה לגמור בעצמי. גם כשהוא מחזיק יותר זמן זה דיי קצר. יש למישהו רעיונות, עצות, משהו איך לטפל בזה? כרגע חשבנו על לחזור לקונדומים...

תגמרי קודם את

הוא חייב קודם לטפל בך. לגרום לך לגמור בטירוף ורק אחר כך לגמור בעצמו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר