היא לא גומרת

היא לא גומרת

אני יוצא עם בחורה כבר חודש, במהלכו עשינו סקס המון. ואני לא מצליח לגרום לה לגמור, ואני ניסיתי כל מה שאני יודע. אני לא יודע אם אני לא טוב מספיק, או שהיא "קשה". אבל השאלה שלי, היא האם קשר כזה יכול להחזיק או להתפתח למשהו רציני ? זה לא נראה לי הגיוני שמישהי תרצה להשאר עם מישהו שלא מצליח לגרום לה לגמור, ואני רוצה לדעת עד כמה שווה לי להשקיע בקשר.

מי אחראי לאורגזמה

טעות לחשוב שאם בת הזוג מגיעה לאורגזמה זה בזכות בן הזוג שנותן את הגרוי. היכולת להגיע או לא להגיע לאורגזמה נמצאת בידי כל אחד מאיתנו בנפרד. אנחנו יכולים כמובן ונהנים לשתף את בני זוגנו אולם כל האחריות היא עלינו. ולשאלתך, זה שהיא לא גומרת לאו דווקא קשור אליך. האם להיפרד בגלל זה? ממש לא. אם כבר לעבור תהליך בו היא תלמד לגמור ואתה יכול להיות חלק מהתהליך הזה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אוראלי תמיד עוזר

השאלה היא

האם בעבר לפניך היא גמרה בכלל? יש אחוז לא מבוטל של נשים שלא חווים אורגזמה,אם להשאר איתה בקשר או לא רק אתה יכול להחליט ,אם היא יכולה לחיות עם זה אין לך הרבה מה לעשות הרי אתה מצדך משתדל לעשות הכל.

היא לא גומרת

אני יוצא עם בחורה כבר חודש, במהלכו עשינו סקס המון. ואני לא מצליח לגרום לה לגמור, ואני ניסיתי כל מה שאני יודע. אני לא יודע אם אני לא טוב מספיק, או שהיא "קשה". אבל השאלה שלי, היא האם קשר כזה יכול להחזיק או להתפתח למשהו רציני ? זה לא נראה לי הגיוני שמישהי תרצה להשאר עם מישהו שלא מצליח לגרום לה לגמור, ואני רוצה לדעת עד כמה שווה לי להשקיע בקשר.

אמנם אין נוסחאות בחיים אבל

נראה לי מאוד מוזר שאתה יוצא עם בחורה חודש, מקיים איתה יחסים וכבר מצפה שהיא תגמור. אז, או שאתה אטום ומכני. אם אתה יוצא איתה חודש, מקיים איתה יחסים ומצפה שהיא תגמור , מה תעשה איתה בעוד שנה? וזה בכלל לא קשור לשמרנות. זה רק קשור למערכת היחסים שאתה בונה עם אישה. בקיצור - לך ללמוד כמה דברים על מערכות יחסים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר