שלום לכולם, שאלה די מביכה:ואשמח אם תחוו את דעתכם:

הכרתי בחור, זרמנו , לפעמים התווכחנו על ההתחלה אבל החיבור ההתחלתי היה מדהים, שיחות נפש של שעות, משיכה עצומה, אני חשבתי שהוא נראה סוף הדרך, הוא חשב שאני מדהימה ולא היה ספק שיש משיכה ענקית. הוא נתן לי את הזמן להיכנס איתו למיטה ולא ללחץ, היה חמוד, אחרי חודש החלטתי שאני שוכבת איתו, הלכנו אליו לפני מס' שבועות, התארגנתי בהתאם לערב רומנטי איתו כי עבור שנינו זה היה מיוחד. התחלנו במיזמוזים, והלכנו למיטה, בפעם הראשונה באותו זמן הוא לא ממש סידר את החדר וגרם לאוירה רומנטית, החלטתי להתעלם ולזרום איתו ואכן זרמנו אבל עם כל המשיכה הזאת, לא הצלחנו לקיים יחסים אמיתיים, הייתה גם תשוקה עצומה אבל פשוט לא עמד לו....ניסינו בדרכים רבות....אך כלום לא עזר.. לדעתכם לאור כל מה שכתבתי יש לובעיה או שאני לא מספיק הדלקתי אותו? האפשרות השניה קצת מוזרה לי כי היה מתח מיני שקרע את האויר בחדר. מניסיוני, גברים שנמשכו אלי, והרגשנו זאת מהר מאוד ביננו - היה סקס טוב בכל מה שכלול בו ודי מהר התחממו העניינים... מה דעתכם? תודה, שילגייה

לא לקחת ללב

לפעמים מרוב הכנות והתרגשות, כשמגיעים למנה העיקרית אז יש נפילה..... לא עומד. זה קורה להרבה גברים בכל מיני סיטואציות. תני צ'אנס לפעם הבאה.

תשובה

להפך, הוא מאוד מאוד נמשך אלייך וזה כנראה קרה לו עקב ההתרגשות מהפעם הראשונה איתך. אם זה נראה לך קשר שיכול להיות רציני עבורך אז סבלנות עם הבחור תעזור מאוד

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שרוני מה שלומך חשבתי שאתה בתרדמת חורף

לא שמענו ממך שלושה שבועות.

הכרתי בחור, זרמנו , לפעמים התווכחנו על ההתחלה אבל החיבור ההתחלתי היה מדהים, שיחות נפש של שעות, משיכה עצומה, אני חשבתי שהוא נראה סוף הדרך, הוא חשב שאני מדהימה ולא היה ספק שיש משיכה ענקית. הוא נתן לי את הזמן להיכנס איתו למיטה ולא ללחץ, היה חמוד, אחרי חודש החלטתי שאני שוכבת איתו, הלכנו אליו לפני מס' שבועות, התארגנתי בהתאם לערב רומנטי איתו כי עבור שנינו זה היה מיוחד. התחלנו במיזמוזים, והלכנו למיטה, בפעם הראשונה באותו זמן הוא לא ממש סידר את החדר וגרם לאוירה רומנטית, החלטתי להתעלם ולזרום איתו ואכן זרמנו אבל עם כל המשיכה הזאת, לא הצלחנו לקיים יחסים אמיתיים, הייתה גם תשוקה עצומה אבל פשוט לא עמד לו....ניסינו בדרכים רבות....אך כלום לא עזר.. לדעתכם לאור כל מה שכתבתי יש לובעיה או שאני לא מספיק הדלקתי אותו? האפשרות השניה קצת מוזרה לי כי היה מתח מיני שקרע את האויר בחדר. מניסיוני, גברים שנמשכו אלי, והרגשנו זאת מהר מאוד ביננו - היה סקס טוב בכל מה שכלול בו ודי מהר התחממו העניינים... מה דעתכם? תודה, שילגייה

תודה רבה לכם:

קצת נשמע לי מוזר מה שכתבתם שמרוב "התרגשות" ומשיכה אלי הוא לא פעיל באופן נורמאלי איתי, בזמן שהוא מספר לי על בחורות אחרות ומפגין ניסיון במיטה..... אבל אני לא בקיאה בעניין ואני נוטה לשמוע את דעתכם. אבל כשהתייעצתי עם חברה היא אמרה לי שיכול להיות שהוא לוקח כדורים לדיכאון / מצב נפשי כזה או אחר וזו גם יכולה להיות סיבה לכך... שמעתי על כך בעבר, מה דעתכם???? ואולי הסיפורים שלו לא כמו שהוא מספר או שהוא מספר אותם ע"מ לזרוק את הכדור אלי ולא להתפדח בתור גבר??? לדעתי זה מאוד משפיל את הגבר .... תודה לתשובותיכם... אני

למה ליצור ספקולציות מיותרות?

תרופות נוגדות דיכאון לא גורמות לתופעה שתארת בשאלתך ומעבר לזה למה חברה שלך אומרת רק שאולי הוא לוקח תרופות פסיכיאטריות? רוצה עוד ספקולציות בבקשה: אולי הוא עובר כימותרפיה???? אולי הוא קיבל קרינה גרעינית בצרנוביל???? אולי חייזרים שולטים בגופו באמצעות אלקטרודות שהושתלו במוחו?????

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

במקום לשאול כל כך הרבה

ובאמת להעלות השערות כנסי איתו למיטה עוד מספר פעמים ותבדקי בעצמך. אם את באמת מעונינת בו.

תבדקי טוב טוב!!!

קיבלת עצה מצויינת מהחברה'. כנסי איתו למיטה שוב ותבדקי מה מתפתח. עומד לו או לא? מסוגל לזיין או לא? תזהרי עם כל מיני ספקולציות ואל תיקני את מה שהוא אומר. תיזהרי מזוגיות כשהסקס כפי שאת מתארת. תאמיני לי זה הורס הכל, חלק בלתי נפרד מזוגיות זה סקס אחרת יש המון בעיות שנוצרות בעקבות הסקס. אם הסקס לא ישתפר בקרוב פשוט תזרקי אותו!!!

שונית לא יפה לומר

תיזרקי אותו מה זה זבל? עדיף לומר תיפרדי לשלום. גם אנו הגברים שלא מתאים לנו קטע הסקס איתכן שאתן עצורות מידי,אנו לא זורקים אתכן אלא נפרדים. עברית יפה שפה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר