בעל קר ולא אוהב סקס

היי, אני מאוד מאוד אוהבת סקס! הבעיה היא שבעלי לא אוהב! זה כמעט ולא מעניין אותו. אולי רק אחרי מריבה איתו על חוסר בסקס או שאני יוזמת. הבעיה היא שנמאס לי ליזום וגם כשזה קורה הוא עושה לי "טובה" והסקס נמשך 20 שניות חסר טעם ללא שום משחק מקדים... בקיצור גם כשזה קורה אני מצטערת על כך. ומכאן אני לא צריכה לספר יש הרבה בעיות. האמת שאני כבר לא יכולה לסבול אותו. מה לעשות?

חסרים פרטים

כמו, כמה זמן אתם נשואים?, מהי מערכת היחסים הכללית בינכם?, האם זו בעייה של התקופה האחרונה, או שמתמשכת לאורך שנים?

הסקס חשוב מאוד במערכת יחסים

אם בעלך קר ולא אוהב סקס ולא חשוב מה הסיבה,יכול להיות שלמישהיא אחרת הוא חם זה תמיד יחסר לך ויוביל אותך לסקס בחוץ. לכן חשוב שתדברי איתו ותסבירי לו כמה זה חשוב לך לפני שתפזלי החוצה. לא נראה לי שזה יעזור תצטרכי לחשוב האם להישאר איתו .

כנשואה מותר לך לחזר ולהרגיש מחוזרת

כנשואה מותר לך לחזר ולהרגיש מחוזרת ,לאהוב ולהרגיש נאהבת ,אך אל לך לאבד את הראש ושייצר הנקם יתגבר על השכל הטוב

לי יש אותה בעיה שהיא שקועה בקריירה שלה יותר מאשר לתחזוק היחסים ,ואני בהתלבטות מאד גדולה בנושא , דיברנו על זה פעם.. והיה שיפור לזמן קצר בלבד ,אנחנו בבעיה....

כנשואה מותר לך לחזר ולהרגיש מחוזרת ,לאהוב ולהרגיש נאהבת ,אך אל לך לאבד את הראש ושייצר הנקם יתגבר על השכל הטוב

אז מה למעשה

אתה מציע לה לעשות? איך עליה לפעול?

בעל קר ולא אוהב סקס

היי, אני מאוד מאוד אוהבת סקס! הבעיה היא שבעלי לא אוהב! זה כמעט ולא מעניין אותו. אולי רק אחרי מריבה איתו על חוסר בסקס או שאני יוזמת. הבעיה היא שנמאס לי ליזום וגם כשזה קורה הוא עושה לי "טובה" והסקס נמשך 20 שניות חסר טעם ללא שום משחק מקדים... בקיצור גם כשזה קורה אני מצטערת על כך. ומכאן אני לא צריכה לספר יש הרבה בעיות. האמת שאני כבר לא יכולה לסבול אותו. מה לעשות?

תשובה נעימה וחמימה

שונית בתקשורת טובה בין בני זוג מגיעים גם לסקס כאשר אין בעיה פזיולוגית אצל אחד מבני הזוג.

ככה זה..שואלים שאלה,ונעלמים

תגידו חברים,זה לא מכעיס אתכם ?

לא ממש מכעיס

אולי קצת מסקרן איך דברים נגמרים והאם חוות הדעת עזרו.וזה עושה גם טוב למגיבים שבסופו של דבר הם יודעים שעזרו למישהוא.

אז מה אתה חושב?

עליי לחפש מהצד? או פשוט לחיות את המצב כמו שהוא?

מאז שמצאתי לעצמי תחליף לאישה אני רגוע יותר

החלטתי שאני לא חי בתיסכול ולכן לקחתי לעצמי מאהבת ,המתח המיני ששרר בבית נעלם ,הגברת שהיתה קרירה ולא מבינה המהפך שחל בי. ומבחינתי הכל על מיי מנוחות. מגיע בזמן לבית מהעבודה עורך קניות כרגיל,עוזר במתלות הבית בכביסה ובבישול.ואני חדור אמונה שמי שמתבשל זו האישה ולא אני.עצוב וחבל אך עדיף מלפרק החבילה .לשיקולך ובהצלחה.

אז למעשה אתם חיים באידיליה וזה מזכיר לי

בדיחה על שני מבוגרים שנפגשים שואל האחד תגיד איך יחסי המין אצלכם? השני עונה ממש אידיליה היא לא רוצה ואני לא יכול.

שימי כשיש משקעים בזוגיות

כשיש משקעים בזוגיות יתכן ויש עדיין ניצוץ ,אבל כלכלית ההפסד יותר מהרווח ,והחיים אינם כבדיחה שהיא לא רלוונטית לעינין ,וטוב שאתה לא מספר סיפורים .

הסקס חשוב מאוד במערכת יחסים

אם בעלך קר ולא אוהב סקס ולא חשוב מה הסיבה,יכול להיות שלמישהיא אחרת הוא חם זה תמיד יחסר לך ויוביל אותך לסקס בחוץ. לכן חשוב שתדברי איתו ותסבירי לו כמה זה חשוב לך לפני שתפזלי החוצה. לא נראה לי שזה יעזור תצטרכי לחשוב האם להישאר איתו .

צודק

זה באמת לא עוזר! אני כבר כמה שנים מנסה לגרום לו להשתנות ללא הצלחה. האמת שהפיתרונות שלך הם שעומדים בפניי כרגע.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר