תראי

בתור אחד שעבר את זה בנישואים בריאים (יחסית)

צריך להבין קודם כל שהפיתוי הזה נמצא במרחק של קליק (כלומר כלום) צריך הרבה אמונה וריסון עצמי לא להתפתות

אדם סה"כ מרגיע את המצפון בזה שזה בסדר ומה כבר קרה סה"כ אני נהנה ולא מזיק לאף אחד

הדחף המיני אצל גבר חזק פי כמה מאישה,אישה נמשכת מהרגש הגבר מדחף ורצון לסיפוק

לא סתם אמרו חז"ל איזהו גיבור הכובש את יצרו - ליצר הזה בדיוק הם התכוונו

ברגע כשגבר לוקח אותך כמובן מאליו - כלומר שתהיה שם זמינה כל הזמן ללא קשר למעשיו הוא מנסה להרחיב גבולות ולבדוק מתי הוא נוגע בקצה,ממש כמו ילד שלא מציבים לו גבולות

עוד משהו חכם שחז"ל אמרו -  אדם ללא אישה שרוי בלא ברכה ללא שמחה וללא חומה - החומה היא בדיוק הגדר המדוברת

כשהוא מרגיש בטוח מספיק להיות חופשי הוא מבין מכך שתקבלי אותו בכל מצב ומרשה לעצמו לאבד את זהותו כיד הדימיון הטובה לכאורה בתחושה שזה חופשי כיף ומשחרר,רק אחרי כמה זמן שהאופוריה תתפוגג הוא ילקק את הפצעים בצער ויבין למה וכמה הוא שקע

בתור בחור שחי מסטוץ לשני ודי מיצה את הרדידות שבזה ובכלל בחומריות חזרתי לפני מספר שנים בתשובה כשמאסתי באין תכלית

לשקר אני לא יכול וגם לא לסבר את האוזן על מנת שישמע נחמד,ככה אני :)

חיים ללא מסגרת נישואים זה לא ממש ואפילו לא קרוב למיסגרת עם מחוייבות שתגרום לו לחשוב על משהו מעבר לתועלתו האישית בגדול,זה שנוח לו איתך זה נכון אבל זה גם לא מחייב אותו,ברגע שהוא יחשוב שמיצה או שנגמר הוא לא יילחם על זה

ובטח לא נגד היצר שלו שנותן לו סיפוק,לא במסגרת כזו חופשית לא מחייבת וכשיש אחרות

מקווה באמת שעזרתי לך,אפילו במעט

תוכלי לקרוא עוד קצת כאן לדוגמא

http://www.yeshiva.org.il/midrash/shiur.asp?id=1928

אלעד

לyaron ול myname.

אני חושב שהאמת נמצאת באמצע בכל דבר בחיים. myname- אתה צריך לכבד את ירון בפרט ובכלל אנשים שהדעה שלהם שונה משלך וזה הסוד למצב של שלום והידברות בין אנשים שונים מתוך הבנה שכל אחד שונה בדרכו ובדעותיו.

yaron- אתה אמנם צודק בזה שיכולים להיות אלמנטים משחיתים באינטרנט ודרכו יכולים לקרות דברים רעים בין בני זוג אבל..אתה חייב לזכור שאינטרנט הוא רק כלי שתלוי איך משתמשים בו- לטוב או לרע..אמנם המון זוגות הגיעו לבלגנים וגירושין בעזרת האינטרנט או הפייסבוק אבל גם מאות אלפים הכירו באתרי הכרויות ובפייסבוק בארץ וברחבי העולם וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה..

למה הדבר דומה? מכונית- זה טוב או רע? אם נוהגים נכון ובזהירות מגיעים ומתניידים ממקום למקום בקלות והחיים נהיים יותר קלים ונעימים אך אם נוהגים במכונית ברשלנות, בפראות או בחוסר ריכוז אז אפשר למות, להפצע או להרוג ולפצוע אחרים..

מקווה שעזרתי להאיר את עיניכם וגם את עיניי. שבוע טוב emo_30.png

אני חושב שכל דבר צריך לעשות במידה , פורנו יכול להיות בריא ויכול להיות מחליא , כמובן שמקרה של חבר שלך מדובר בהתמכרות.  הוא כבר איבד עיניין במגע פיזי  אנושי ובורח לעולם הווירטואלי.  לפי דעתי כרגע צריכה לתת לו את הזמן ולנסות בעדינות להתקרב אליו ברמה הנפשית והאישית.

להיות חברה שלו , חוץ מזה הוא צריך להבין לבד שפורנו לא יפתור לו שום בעיה של שיעמום במערכת יחסים . את כן יכולה לפתור לו בעיה של שיעמום, אם זה דרך הפתעות , משחקים מיטה : כיסויי עניים , משחקי תפקדים, שלישיה (שאני בטוח שהוא ישמח מאוד לקבל) . תבשלי לו בעירום , אבל לא הכל בבת אחת. :) 

תרחיקי את הכעס ממכם כי זה לא יעזור

בעלי אוהב לראות פורנו. זה מגרה אותו. הוא משתף אותי. קונה לנו כל מיני צעצועי מין מענגים. אני משתפת איתו פעולה. זה תורם רבות לזוגיות שלנו והמתח המיני שרוי בין שנינו בחיבה תדיר. אנחנו משתדלים כמה שפחות לגמור וכמה שיותר להיות מגורים. מנסים ליישם כמה שיותר את מה שאנחנו רואים בסירטונים הפורנוגרפיים. חיי מין מגוונים ללא דעות קדומות תורמים לחיי אהבה פוריים וליחסי חברות בין בני זוג. הוא קורא לי משתפי"ת ומעריף עלי ים חיבוקים ומישמושים. 

איזה מנאייק- ככה הורדם את הפוסט שלי....

זו גם היית עצה נפלאה!

בס"ד

שכרו של שומר הברית מהזוהר הקדוש

כל העולם קיים בזכותו

כאילו קיים את כל התורה כולה

בורא עולם שומרו ואין שום דבר יכול להזיקו 

מושגח בהשגחה פרטית יותר מכל העולם 

בורא עולם מתפאר בו בכל יום 

בורא עולם מסתיר אותו משונאיו 

אין שום מקטרגיכול לגעת בנשמתו 

נקרא צדיק וזוכה לבנים צדיקים 

ניצול מהגהנום ומהעונשים שיש בקבר 

עיקר הגאולה תלוי בזה 

זוכה לפרנסה טובה נפתחים לו מעיינות של חכמה 

זוכה להרגיש תענוג בעבודת השם 

זוכה לאמונה שלמה בהשם 

זוכה להיות בשמחה תמיד 

זוכה ליראת שמים 

זוכה להיות אהוב על הבריות 

זוכה לגן עדן במחיצת הצדיקים

---------------------------------------------------------------

עונשו של פוגם הברית לקוח מספר הזוהר הקדוש

כל חייו כעס ומכואבים 

מביא את האדם לעצבות 

גורם לקשיי פרנסה 

מרחיק את זווגו של האדם 

אינו זוכה לשלום בית אמיתי 

באים עליו יסורים וחולאים רעים 

כאילו שופך דמים וחייב מיתה 

מכעיס את השם יותר מכל העברות שבתורה 

מטמאים אותו בכל מיני טומאות 

אין לו חלק באלקי ישראל 

אין לו חלק לעולם הבא 

יורש גהנום

הרב יעקב בן חנן - שעת הברית

לברוח מפגם הברית כמו מאש!!!

הרב דניאל זר על חומרת השחתת זרע לבטלה (עוון שז"ל)

הרב דניאל זר - צניעות מרגש ואמיתי

הרב יוסף מוגרבי שליט"א - שמירת הברית

הרב יוסף מוגרבי שליט"א - צניעות חובה לשמוע!!!

הרב יוסף מוגרבי - צניעות בת ישראל

שיעור מרתק - תיקון הברית בימי השובבים ומתי יבוא משיח

מעלת לימוד וגריסת הזוהר הקדוש

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר