עצה, דעה, משהו. על פורנו ושטויות

אני ובן זוגי שנה יחד, עברנו לגור יחד מהר מאוד. בזמן האחרון היו לנו הרבה ריבים ואי נעימויות, אין לנו הרבה זמן אחת לשני בגלל עבודה, הוא בשלב מסוים הגיע למצב שהתחשק לו להיות לבד, אמר משהו בסגנון "אני לא מסוגל להיות בקשר יותר מדי זמן". מאוד נפגעתי בגלל שהוא שתק הרבה זמן לגבי זה ופשוט משך ומשך את זה ונתן לזה להתדרדר, לא אמר שום דבר. התנהג כצבוע. אספתי את הדברים שלי ורציתי ללכת. נמאס לי להרגיש שאני מעיקה עליו, שאני כביכול מפריעה לו להיות "לבד". הוא עשה ממש סצינה לגבי זה, אמר שהוא מתחרט על הכל ויעשה הכל כדי שאני אשאר. שהוא לא רוצה להיות לבד, שהוא רוצה אותי. נתתי לזה עוד צ'אנס, עד שזה התחיל להדרדר שוב. אני לא יכולה לשים את האצבע על הסיבות בפעם הזו, בגלל שקרו כל כך הרבה דברים. הוא רוצה להשאר איתי, הוא בונה איתי תוכניות ומדבר כאילו נהיה יחד עד אינסוף. ומצד שני הוא אדיש, ולמרות שהוא אומר שהוא התגבר על הקטע של להיות לבד עדיין אני מרגישה שאני מפריעה לו. ועכשיו אני מגיעה לקטע היותר ילדותי. בתחילת הקשר הוא יצא בהכרזה של "מאז שאני איתך אני בכלל לא רואה פורנו", טוב, סבבה. אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו. בכל הקשרים שהיו לי עד כה הייתי מאוד פתוחה לגבי זה, בעיקר בגלל שלא גרתי עם אותם חברים מהעבר, וראיתי את זה כדבר לגיטימי, הפורקן הזה. הוא היה אומר שפורנו פשוט עוזר לו להתפרק, שזה לא מעניין אותו בגדול. בשלב מסוים הגענו גם לזה באחת השיחות שלנו, והוא אמר אז, לגבי הרצון להיות לבד, שהפורנו גורם לו לחזור להרגשה שיש לו זמן לעצמו ובא לו לפעמים להתפרק ככה ולאו דווקא איתי. בסדר, קיבלתי. עד שבמקרה גיליתי שהוא עושה את זה בכל רגע אפשרי. וזה לא בהכרח אוננות, אלא סתם צפייה. כשאני לא בבית, בבוקר לפני העבודה כשאני ישנה, כשאני בחדר שינה והוא בסלון במחשב. בכל הזדמנות. וזה משגע אותי אני בחדר לידך! אי אפשר להשאיר את זה לרגעים בהם אני לא נמצאת? אני יודעת שזה נשמע אידיוטי ומשהו שאין טעם להתייחס אליו, אבל זה הגיע למצב שאני פשוט לא רוצה יותר. לא רוצה לשכב איתו, לא רוצה לענג אותו. אני בחורה מאוד מינית, ולא חסר לי גוף. אני לא נראית פחות טוב מהבחורות שהוא צופה בהן, אם לא יותר טוב מהן. אני מרגישה שאני משעממת אותו, שאני לא יפה מספיק פתאום. שהוא מיצה אותי. הוא אומר שהוא אוהב את הגוף שלי פשוט מדי פעם בא לו להסתכל על גוף אחר. זה עדיין לא עוזר. ובנוסף לכך לאחרונה הוא הפסיק לשוטט ברחבי האינטרנט ולחפש, הוא פשוט נתקע על סשן תמונות של שתי בחורות במקלחת, וזה כל מה שהוא צופה בו. גם כשאני בחדר ליד והוא חושב שאני לא מודעת לזה. הוא מסתיר את זה. זה פשוט פוגע. אני מאוד אוהבת אותו, ואני יודעת שהוא אוהב אותי, אבל אני לא יודעת איך לאכול את זה. עצות?

איך לאכול את זה ....

קודם כל, אין קשר (ישיר) בין הפורנו, ומצב החברות שלכם (הקשר היחדי הוא, שהאישיות שלו היא זו שקובעת מה יקרה לכם מקשר, והיא זו שקובעת איך הוא רוצה את הפורנו שלו, במידה מסוימת, אפשר להשליך מאחד לשני, אבל זה לא קשר ישיר). תדמיני שהוא לא רואה פורנו, אלא (נגיד) משחק במחשב (אני מניח שהוא עושה גם את זה, לא?), או אפילו, נגיד שהוא לא במחשב בכלל, אלא קורא ספר, או עושה תשבץ, או כל דבר אחד שנותן לו זמן עם עצמו. האם לדעתך הוא לוקח יותר מידי זמן לעצמו? אמרת שני דברים סותרים. מצד אחד את אומרת שלא איכפת לך שהוא מסתכל בפורנו, מצד שני את נפגעת כשאת מגלה שהוא מסתיר ממך (האם חשבת שאולי הסיבה שהוא מסתיר, זה בגלל שהוא מתביש? אחרי הכל, כשאת בשרותים, את סוגרת את הדלת, למה?). נישמה שהבחור שלך סובל מ"תסמונת הדלת הסגורה", והיא מתומצתת לסיפור כזה: אחד אומר לחברה שלו "מאז שאנחנו ביחד, כבר אין לי זמן ללכת לחדר כושר" והיא עונה לו "אבל אתה אף פעם לא הייתה הולך לחדר כושר" והוא אומר "כן, אבל עכשיו כשאני איתך, גם אם אני ארצה, אין לי זמן לזה". זה לא שהוא רוצה להיות לבד, הוא פשוט מרגיש שהוא איבד משהוא שהיה לו כשהוא היה לבד (משהוא שהוא אף פעם לא באמת ניצל, אבל עכשיו הוא גם לא יכול לנצל את זה, גם אם ירצה). כן זה ילדותי במידה מסוימת, אבל עד שהוא לא יקלוט את זה, אין לך ממש מה לעשות (חוץ מלהגיד "אני לא רוצה חבר ילדותי, ביי"). בהצלחה.

אני כול כך מבינה אותך באמת שזה הורג הדבר הזה  ומוריד תביטחון העצמי של האישה וגברים לא מבינים את זה  .זה הורס  את הקשר אחת ולתמיד  תבינו את זה  שזה סתם משהו שולי שלא בהכרך חייב להיות בקשר רציני אם הסקס בסדר והכול בסדר בבית  זה שטות  ולא רק שטותי אלה מסוכן כאחד  לא בריא  לראות את זה בכמיות כאלה  ואני לא מבינה למה  נשים  אומרות אה הוא גבר אז זה לגיטימי לא  !  ממש לא לגיטימי ולא נורמאלי  .זה לא  משהו רגיל   שמותר להסכים איתו אם אתה רווק  זה לא חשוב הפורקן הזה אבל אם יש קשר רציני ממושך למה לפגוע ולהיפגע 

הוא סוטה מין . תמצאי לך אחד שיעריך ויכבד אותך !!! 

כנראה אין יותר תשוקה, את צריכה לשבת לדבר ולגוון, בנוסף תדאגי שיתחיל לקנה , הקינאה עוזרת את בחורה חכמה ודעי אך

ומה לששות לגרום לו לקנאות.

משחק מחשב ופורנו זה לא אותו הדבר .

אם יש לו זוגיות הוא צריך לוותר על פורנו .

ולא להגיד בגללך אני לא נהנה .

פורנו יכול הרבה פעמים להיות תחליף למציאות, בריחה מהמציאות עקב משהו שקורה לבן אדם, את לא פסיכולוג, אבל אולי כדאי שתנסי לדבר איתו

לא הפורנו הוא האשם, אלא האינטרנט שמשחית כל חלקה טובה ברוב תחומי החיים. כשניתן להשיג כמעט כל דבר באמצעות האינטרנט: סטוץ ללילה, החלפת בנות זוג בתדירות גבוהה וצפייה בסרטי זימה, מה הפלא שיותר ויותר גברים מעדיפים להישאר לבד.

אין חכם כבעל ניסיון. כשהאינטרנט נכנס לחיי ולחיי זוגתי, התגרשנו באותו החודש.(ואני לא מגזים). לדעתי יש להוציא את האינטרנט אל מחוץ לחוק, היות והוא מהווה מדרון חלקלק לביצוע חטאים ולפירוק משפחות ולצערי הרב אני מדבר מתוך ניסיון אישי ומהיכרות עם זוגות אחרים. זאת מבלי להזכיר את הפייסבוק ושאר האתרים החברתיים הממכרים, שעלולים להרוס לבני אדם את החיים.

אם באמת חשוב לך ולבן זוגך להשאר ביחד, אבל באמת חשוב ולא סתם כסיסמא, עצתי היא שתנתקו את האינטרנט מהבית כי כמו שזה נראה הוא לוקח אתכם לכיוונים שליליים ויפה שעה אחת קודם.

בהצלחה

יקירתי, לדעתי זה לא מספיק שאת נראית כמו הבחורות בסרטים ההם, את גם צריכה לעשות בשבילו את הדברים שעושות הבחורות בסרטים ההם..ואז הוא יעזוב את התמונות וילך לכיוון המציאות שזו את..emo_50.png

מקווה שהצלחתי לתרום לך קו מחשבה ובהצלחה.

אני לא חושבת שיש משהו רע בפורנו כשלעצמו, לכולנו יש פנטזיות ודברים שמעוררים אותנו, ואחת הדרכים להגשים אותן בצורה מבוקרת היא על ידי סרטים. עם זאת אני חושבת שכל דבר צריך להעשות במידה. אם הוא באמת צופה בפורנו בכל רגע פנוי בחיים שלו יתכן וזה מחפה על צורך מסויים שיש לו ושלא ממולא. אולי עכשיו כשהוא במערכת יחסים הוא מרגיש את ה"כבילה" שהיא כופה עליו שעכשיו הוא לא יכול לעשות מה שהוא רוצה ועם מי שהוא רוצה וזה מעורר אצלו את הצורך בפורנו, ועוד של שתי נשים שהכי לא סביר שיקרה לפי מה שאני מתרשמת ממך.

חברה טובה שלי הייתה נשואה לגבר עם מנעד רגשי של כפית, ואני לא מגזימה, בחור אגואיסט ברמות שקשה לי להסביר במילים, הוא דרש שלא רק העולם שלו יסבוב סביבו אלא גם שלה. היא מאידך הייתה כנועה ולא אמרה מילה בנידון אבל היה לה צורך מאוד גדול ברומנטיקה ואהבה והיא התחילה לקרוא סיפורים שנכתבים על ידי גולשים באינטרנט (Fanfic למי שמכיר) והיא קראה אותם באובססיביות בכל רגע פנוי של היום והלילה: בהפסקת אוכל בעבודה, בשירותים אפילו באוטובוס חזרה הביתה (5 דקות נסיעה גג). אבל אחרי שהגיעו מים עד נפש והיא דיברה איתו ומשהו זז במוח הקטן שלו הוא התחיל להיות יותר מודעלצורך שלה ברומנטיקה וביחס בכלל. הצורך שלה ירד ואיתו גם הקריאה.

אני לא יכולה לומר לך מה לעשות פרט ללדבר איתו על זה ולהסביר מה את מרגישה, אני באמת חושבת שהוא כן מעוניין בקשר איתך אחרת הוא היה הולך מזמן.

בקשר לזמן לבד, יש אנשים שצריכים זמן לבד. גם אני כזאת, אני יכולה לאהוב את האדם שאיתי בלי גבול, אבל אני עדיין צריכה את הזמן שלי לבד כי אני אוהבת גם את עצמי, ויש דברים שאני עושה רק עבורי וזה מה שטוען לי את הבטריות. זה לא גורע מבן זוגי, להפך אם אני יכולה להעניק לעצמי אני יכולה להעניק גם לו.

אני מקווה שההסבר שלי היה מובן, ואני מקווה שהכל יסתדר.

yaron_g01 תעשה לעצמך טובה ותשתוק, זה שאתה חרדי חשוך שעבר שטיפת מוח קשה לא אומר שאנחנו צריכים לסבול את השטויות שלך, כל העולם מחובר לאינטרנט והכל בסדר, הבעיה אצלך בראש בלבד!!!

ל- myname

א. אני לא חרדי ואף אחד לא עשה לי שטיפת מוח.

ב. כל אחד ודעתו הוא ואם אתה לא מכבד את דעתו של הזולת אתה הוא ה"חשוך".

ג. כנס לקישור ותראה דוגמא אחת מיני רבות אשר הורסת לבני אדם את החיים http://tech.walla.co.il/?w=/4/2610574 

ד. לכשתגדל, תראה, תבין ותגיד לי שאני צודק.

מסכימה! יש לו בעיות רציניות הוא לא מכבר אותך נשמע לי שהוא די לא שם עלייך עושה מה שבא לו ואת סופגת את זה.

רק תחשבי אם זה שווה את זה(שלדעתי לעשות מעצמך קטנה בישביל מישהו אחר אף פעם לא שווה את זה)

בס"ד

על כל חטא תכפר אהבה. אם ישי לך צורך שהוא לא יכול להגשים או לחילופין יש לך יתרון כבת זוגו- את יכולה לדבר איתו על הכל מהכל. לגופו של עניין הפורנו הוא סוג של התמכרות לריגוש וצריך להתמודד עם זה כמו גמילה לכל דבר. גמילה דורשת משאבים. חברתיים אישיים משפחתיים כלכליים וכו. תנסי להוות משאב עבורו תוך כדי שיוריד בהדרגה מינונים עד לאפס צריכה אם אפשר תוך כדי שיחות חיזוק ותמיכה. אבל מעל הכל חייבת לעניות דעתי לרחף המון המון אהבה ביניכם. בהצלחה

שלום

אני חדש בנושא התגובות.

לדעתי כל התגובות נכונות ויכולות לענות על חלק מהבעיה של העלמה.

אם תקחי קצת מיזה וקצת מיזה אני בטוח שתאוששי את הקשר שלכם. אך בעיקר עליו להיתבגר ובאמת לרצות את הזוגיות שלכם.

למיטב ידיעתי פורנו זה רק סרטים ואם תפנימי שזו רק מציאות מדומה היא לא צריכה להפריע במציאות עצמה .נכון שכמו בכל דבר בחיים  צריך שיהיה מינון מסויים בכל  דבר ,וגם צניעות לא תזיק.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר