למנהל הפורום.....

טוב לדעת שעינו הפקוחה של "האבא" שמה לב למתרחש בפורום. לא נעים למשתתפים להיות למטרתם של המלעיזים ופוגעים למינהם, אך זהו פורום פתוח לכל דיכפין וקשה למגר את תופעת אלו שפוגעים, מעליבים ועוד... המחיקות אמנם במקומן, אך יש שיטה למחיקה. באם מוחקים הודעה חדשה, אז כל השרשור מתחת של כל המגיבים נמחק אף הוא. באם מוחקים תגובה באמצע השרשור, אז כל ההודעות והתגובות מתפזרות לכל עבר ואז נוצר בלאגן. כך, שניתן למחוק הודעה בשלמותה, אך ורק אם היא הודעה אחרונה בשרשור. אני מציעה וזה רק בגדר הצעה, למחוק בגוף התגובה רק את המילים הפוגעות ולסמן במקומן כוככבים, ולמטה בסיום התגובה לכתוב: בהודעה זו נמחקו מילים פוגעות או בלתי הולמות על-ידי מנהל הפורום. חושבני, שניתן להעזר בהדרכתם של האחראים בפורום משוב, או האחראים על מנהלי הקהילות, והם לבטח יודעים טוב יותר, איך למחוק מבלי להעיף את כל יתר ההודעות. בהצלחה.
Anonymous

דוריאן יקירתי- תאמיני לי שאני יודע למחוק

אני בעל ניסיון רב בנושא: אבל יש עכשיו מעבר לוואלה ואפשרות השינוי בתוך ההודעה ניטלה מידינו. הבטיחו שהכל יסודר תוך מספר ימים. התאזרי נא בסבלנות ודווחי לי אם אני מפספס כמו שלקח לי לעלות על ההודעה המעליבה שפספסתי בגלל השרשורים המעצבנים.
Anonymous

לא היה בכוונתי להטיל דופי באשר לידיעתך

בנושאי מחיקות. היה כאן אי-סדר בהודעות שעפו לכל עבר, דבר שסרבל את הכניסה לפורום וגרם לתהייה כלשהיא. ייתכן והמסר שלי לא הובן כהלכה. ואוסיף, ששמחה אני שעינו הפקוחה של "אב" הפורום משליטה כאן סדר. השתתפות נעימה לכולנו.
Anonymous

בשיטה החדשה - זה אמור להיפתר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר