עזרקאין

עזרקאין

היי בקשר למשחה שהמלצת לי עליה ,הבנתי שהיא מיועדת להקלה על כאבים תוך כדי הרדמה מקומית האם זה תקין והאם היא עושה את העבודה כמו שצריך? תודה רבה

לא שלומלום,אבל..............

המשחה הזו מאלחשת,ומכאן שגורמת לחוסר תחושה ומנטרלת מצב שיגרום לך לשפיכה מוקדמת.. הפעולה שלה שוככת ככל שחולף זמן מסויים,וזה ייתן לך "אורך נשימה" לקיום יחסי מין.

עזרא [קאין ] לגל

קרא עצה של אישה מבוגרת ומנוסה. כל, אבל כל מה שקשור לרפואה התיעץ עם בעל מקצוע.[רופא].ובעיקר מה שנוגע "לעולם התחתון". אינך יודע איזה נזקים , רגישות, אלרגיה אתה יכול לפתח מתרופות שאתה לוקח ביעוץ אינטרנטי. רפואה אינה מדע מדויק כמו מטמטיקה, במטמטיקה 2+2 תמיד יהיו 4 , ברפואה זה לא עובד כך. לא תמיד מה שמתאים לאחד מתאים גם לאחר, ועדין לא דברנו על נזקים.

לידיעתך שושן

בעזראקאין נוהגים בטיפול גם עם ילדים,למתן אילחוש לפני זריקות. כמו כן,אין באמור לעיל,שימוש על בסיס קבוע,ולבעייה של שפיכה מהירה,נדרש טיפול אצל סקסולוג. ממני הוא קיבל תשובה,בהמשך לדבריו של שלומלום.

לידיעתך קרן שמש!

עזרקאין אינו משמש לאלחוש לפני זריקות. אבל הוא כן משמש לאותה המטרה לפני הכנסת עירוי I.V. כמו כן משמש לאלחוש לפני הכנסת קטטר [לגברים בלבד] . ויש לו עוד שימושים בעולם הרפואה . ואף על םי כן ולמרות הכל,עצות רפואיות מקבלים מרופאים.

גם וגם

וברור שהמילה האחרונה היא של רופא. מי שמגיע להתייעץ בפורומים,אמור לקחת בחשבון שיקבל גם עצות שגויות,אבל כאן נמצא גם שלומלום בכל אופן,לא מדובר כאן בסכנת חיים חלילה,ואת המשחה הזו קונים בבתי המרקחת ללא מירשם. אקמול ואופטלגין הרבה הברה יותר מסוכנות,מה שלא כל אדם יודע זאת.

ועוד דבר שושן

תמיד,אבל תמיד,יש לעיין בעלון לצרכן

לקרן

הפעם באמת חידשת לי.

עזרקאין

היי בקשר למשחה שהמלצת לי עליה ,הבנתי שהיא מיועדת להקלה על כאבים תוך כדי הרדמה מקומית האם זה תקין והאם היא עושה את העבודה כמו שצריך? תודה רבה

ג'ל עזריקאין , ממשפחת הלידוקאין כל סוגי התרופות המדכאות שיעול כאב או הרדמה מקומית

יש ג'ל עזריקאין 3% וג'ל 5% , המשחה מיועדת לאילחוש מקומי הוא ניתן לסובלים מטחורים , המשחה מיועדת גם למריחה לפני הזרקה של לידוקאין לצורך ניתוח מקומי , מאלחש כאב מקומי . זהירות הוא לא מיועד למקומות כמו השפתיים , יש כאלה שמורחים באחוזים נמוכים לפני מריטת שיער אפילצייה .בהחדרת זונדה לאף, בדיקות גסטרוסקופיה יש ספריי לידוקאין , לידוקאין ניתן בהזרקה במצבי התקפי לב מסוג פירפורים . לבסוף יש הרבה גברים המשתמשים בג'ל הזה כדי לאלחש את האיבר המין שלהם כדי למנוע גירוי באיבר במיוחד בכיפה . ככה הגירוי לא מורגש לכן זה מעקב שפיכה אצל גברים . זהירות גברים אין למרוח את הג'ל על האיבר ומיד להחדיר , להמתין 3 דקות כדי שלא לאלחש את הוגינה של האישה ככה לא יצא מזה בסוף כלום .

לידיעתך קרן שמש!

עזרקאין אינו משמש לאלחוש לפני זריקות. אבל הוא כן משמש לאותה המטרה לפני הכנסת עירוי I.V. כמו כן משמש לאלחוש לפני הכנסת קטטר [לגברים בלבד] . ויש לו עוד שימושים בעולם הרפואה . ואף על םי כן ולמרות הכל,עצות רפואיות מקבלים מרופאים.

שושן אתה לא צודק זה כן מאלחש לפני הזרקה של כל פעולה פולשנית

עזרא [קאין ] לגל

קרא עצה של אישה מבוגרת ומנוסה. כל, אבל כל מה שקשור לרפואה התיעץ עם בעל מקצוע.[רופא].ובעיקר מה שנוגע "לעולם התחתון". אינך יודע איזה נזקים , רגישות, אלרגיה אתה יכול לפתח מתרופות שאתה לוקח ביעוץ אינטרנטי. רפואה אינה מדע מדויק כמו מטמטיקה, במטמטיקה 2+2 תמיד יהיו 4 , ברפואה זה לא עובד כך. לא תמיד מה שמתאים לאחד מתאים גם לאחר, ועדין לא דברנו על נזקים.

התרופה לא יכולה לגרום לשום דבר אם היא לא מוחדרת לתוך הגוף .

לידיעתך שושן

בעזראקאין נוהגים בטיפול גם עם ילדים,למתן אילחוש לפני זריקות. כמו כן,אין באמור לעיל,שימוש על בסיס קבוע,ולבעייה של שפיכה מהירה,נדרש טיפול אצל סקסולוג. ממני הוא קיבל תשובה,בהמשך לדבריו של שלומלום.

אם זה עושה לך טוב תמשיך זה לא הפותרון אל תשכך שאתה מאבד בדרך הנאה לשמה .

גם וגם

וברור שהמילה האחרונה היא של רופא. מי שמגיע להתייעץ בפורומים,אמור לקחת בחשבון שיקבל גם עצות שגויות,אבל כאן נמצא גם שלומלום בכל אופן,לא מדובר כאן בסכנת חיים חלילה,ואת המשחה הזו קונים בבתי המרקחת ללא מירשם. אקמול ואופטלגין הרבה הברה יותר מסוכנות,מה שלא כל אדם יודע זאת.

שלומלום עדיין לא רופא אני בתוקף המקצוע שלי משתמש בעזריקאין די הרבה ומאוד

למרוח לחכות 3 דקות ולהוריד?

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר