07.09.08 | 21:32
האם זה נכון????????
האם זה נכון שככול שיחסי המין בין "כוס צר" לבין "זין ענק וארוך מאוד" הם יותר פראיים ויותר אגרסיביים אז המחזור של האישה מקדים בכמה ימים??? כי זה קרה לי כבר כמה פעמים ואני רוצה לדעת האם באמת יש קשר? אני מקיימת יחסים עם אדם שיש לו זין גדול והופ המחזור מקדים לי בכמה ימים, כי הזין הענק מכאיב לי והכאב מציין שהזין מגיע למקומות בתוך הגוף שלי שזין קטן לא יכול להגיע אליהם, המקומות שהזין הגדול מגיע אליהם הם מקומות שרק אם תיתן כמה דחיפות בהם כך המחזור יכול להקדים. גם כשאני מקיימת יחסים עם אדם שיש לו זין קטן אבל פראי והיחסים מתקיימים בצורה אגרסיבית ופראית מאוד, אז גם במקרה הזה הזין שלו מצליח להגיע לאותן מקומות בתוך הגוף שלי שעלולות להקדים את המחזור. בקיצור אני שואלת האם זה נכון שככול שיחסי המין בין "כוס צר" לבין "זין ענק וארוך מאוד" הם יותר פראיים ויותר אגרסיביים אז המחזור של האישה מקדים בכמה ימים???
07.09.08 | 22:32

לא, אין כל קשר!!!!!

הווסת /מחזור נקראים בשם זה כי מדובר במחזוריות במשהו קבוע בתהליך עיקבי מחזורי .. מידי חודש הרחם מכין עצמו מחדש לקראת הריון רוקם רקמות ,ממש כמו אריג ,ריפוד שישמש כמצע לעובר.. ביצית מבשילה וממתינה לזרע שיפרה אותה.. להבשלה הזו קוראים "ביוץ" ובאותו יום (עד 72) יכול להתקיים הריון.. דם הווסת למעשה הוא כל אותן הרקמות כולל הביצית שנושרים החוצה.. (דימום הווסת ) כל התהליך הזה, ההכנה של הרחם , ההבשלה של הביצית, הדימום הכל יחד נקרא "מחזור" וזה חוזר על עצמו חודש בחודשו מחזוריות של 27-32 יום..כל פעם מחדש (אלא אם כן מתרחש הריון) כך שלא גודל האיבר ולא המבנה ולא הרוחב (לא שלו ולא שלך?) משפיעים על קבלת הווסת (מחזור) שמתי לב שחזרת שוב ושוב על אותן המילים בכמה וכמה הודעות.. מה את בדיוק מנסה לומר?? לא ברור לי בדיוק ואני מניחה שגם לייתר זה לא ברור... את מנסה להתפאר בציוד של בן זוגך? או שאת מעלה דילמה אמיתית.. ניכר מדברייך שאת חסרת ידע מעמיק או מפאת גילך הצעיר או בשל בורות . ואין בכוונתי חלילה להעליב או לפגוע.. אבל חשתי מדברייך נימה של "התבדחות" מה עומד מאחורי שאלותייך?? או ש.. מדובר בכלל בגבר שכותב את ההודעה ומנסה להעלות את האגו שלו??
08.09.08 | 18:13

ת'כלס אני כותבת מה אני חווה במציאות שלי

כי באמת קרו לי מקרים שלא פעם ולא פעמיים קיימתי יחסים עם גבר שהיה לו איבר גדול והוא היה פראי מאוד וכתוצאה מכך הוא כאילו נתן דחיפה גדולה ותוך מס' ימים בודדים קיבלתי מחזור. ((((( ו... כן... תתנצלי על צורת הכתיבה שלך בהודעתך הקודמת.. כי זה ממש לא מכובד.. באה לכאן נערה צעירה שרוצה אינפורמציה על סקס ואת לועגת לשאלותיי.. לא כל מי שבאה לכאן ופותחת את ליבה בשאלות מעמיקות היא באה להתבדח.. לא!! ממש לא!! צורת הכתיבה שלך ממש לא יפה.. בואי תהרגי אותי וזהו.. )))))
08.09.08 | 18:19

לסמדר

(((((נראה שעברת כמה "טראומות בדחנים" בחייך ולכן את חוששת שמא כל שאלה קצת מוזרה היא סימן לבדיחה))))) אז בואי אני אחדש לך משהו: זה פורום!!!!!!!!! זה פורום שבו כל אחד יכול לשאול שאלות ואפילו מוזרות, ולא כל מי ששואל שאלה מוזרה הוא בהכרח "מתחזה לגבר" או "מתבדח"!!!! את ה"טראומות" שלך תשאירי לעצמך בבקשההההה!!!!! נכנסים לכאן לפורום במטרה לקבל מידע, אם לא נוח לך לקבל זאת, אז פשוט אל תגיבי! תודה!
08.09.08 | 23:49

נטע היקרה.. קבלי את התנצלותי הכנה.

לא הייתה בכוונתי חלילה לפגוע בך.. ממש לא!! להפך ראי את תחילת ההודעה ,הגבתי לשאלותייך ברצינות גמורה. ובסיום ההודעה העלתי את תחושותיי לגבי הודעתך.. אז טעיתי!! לטעות זאת חולשה אנושית ולמחול מעלה אלוהית.. אני מתנצלת מעומק ליבי על ,שנפגעת מדבריי . נטע חמודה, אני מקווה ,שתקבלי את התנצלותי הכנה. לא הייתה בכוונתי כלל להתבדח או ללעוג האמיני לי ,שזה הדבר האחרון ,שהייתי עושה. מחכה לתגובתך.. שיהיה לך לילה טוב מואר קסום ורגוע. סמדר.
09.09.08 | 14:58

אוקיי.. קיבלתי את התנצלותך..

ולהבא.. תנסי להבין ש.. כן.. יש אנשים בעולם שאין להם את אותה רמת ידע בסקסולוגיה כמו שיש לך.. ו.. כן.. הם זקוקים למידע.. ולא חלילה להתבדח.. יום טוב ,נטע.
01.01.12 | 00:19

האם זה נכון????????

האם זה נכון שככול שיחסי המין בין "כוס צר" לבין "זין ענק וארוך מאוד" הם יותר פראיים ויותר אגרסיביים אז המחזור של האישה מקדים בכמה ימים??? כי זה קרה לי כבר כמה פעמים ואני רוצה לדעת האם באמת יש קשר? אני מקיימת יחסים עם אדם שיש לו זין גדול והופ המחזור מקדים לי בכמה ימים, כי הזין הענק מכאיב לי והכאב מציין שהזין מגיע למקומות בתוך הגוף שלי שזין קטן לא יכול להגיע אליהם, המקומות שהזין הגדול מגיע אליהם הם מקומות שרק אם תיתן כמה דחיפות בהם כך המחזור יכול להקדים. גם כשאני מקיימת יחסים עם אדם שיש לו זין קטן אבל פראי והיחסים מתקיימים בצורה אגרסיבית ופראית מאוד, אז גם במקרה הזה הזין שלו מצליח להגיע לאותן מקומות בתוך הגוף שלי שעלולות להקדים את המחזור. בקיצור אני שואלת האם זה נכון שככול שיחסי המין בין "כוס צר" לבין "זין ענק וארוך מאוד" הם יותר פראיים ויותר אגרסיביים אז המחזור של האישה מקדים בכמה ימים???

נטע את צריכה להתבייש.

דברים כאלה לא הייתי שואל.. אין לך טיפה תאקט!את מדברת כאילו את בת שלושים הגיע הזמן שתתחילי לשמור על עצמך ועל הגוף שלך ולא לעשות סקס פראי..קצת כבוד. בושההה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר