16.12.07 | 01:45
איך אישה גומרת?
שכבתי עם החבר שלי (ללא חדירה בינתים) הוא שיפשף לי המון זמן את הדגדגן עם האצבע שלו והגעתי להרגשה מדהימה שאף פעם לא הרגשתי, גם כשאני אוננתי לבד. היו לי התכווצויות באגן והרגשתי יוצאת משליטה והרגשת עונג מטריפה וליטפתי ונישקתי את הזין שלו בחוזקה, זו היתה הדרך שלי להוציא את העוצמה של החוויה שחוויתי והוא כמובן הרגיש את זה והמשיך לשפשף לי. הגיע שלב שפשוט הכרחתי אותו להוציא משם את היד שלו ולהפסיק, כי הרגשתי שאם ימשיך עוד דקה אני מסוגלת למות (בחיי!) לא יודעת אם זה נקרא לגמור, מה שבטוח שזו היתה אורגזמה נהדרת. באיזה שלב נשים "גומרות" ואיך זה בא לידי ביטוי?
16.12.07 | 02:29

אורגזמה = גמירה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
16.12.07 | 07:20

ומהי נקודת הסיום?

מה היה קורה אם הייתי נותנת לו להמשיך? איך מסתיים כל המצב הזה? אצל הגבר זה מסתיים בשפיכה והרגשה עילאית, ואיך אצל האישה?
16.12.07 | 09:11

מתי הגמירה נגמרת ....

בעיקרון יכול להיות שמה שהרגשת היה "מולטי אורגזמות", כלומר מספר אורגזמות, אחת אחרי השניה. מתי זה ניגמר? בדיוק בשניה שאת מרגישה ש"זהוא, זה מספיק". מה היה קורה אם היית נותנת לו להמשיך? לא יודע, אבל את יכולה לנסות את זה שוב. מעיקרון, כשהאורגזמנ נגמרת, אז כל גירוי נוסף "מעצבן". אם לא הגעת לזה, יכול להיות היית יכולה להמשיך עוד מעט. מצד שני, אולי באמת עדיף לעצור *לפני* שזה מתחיל לעצבן. בקיצור, מזל טוב.
16.12.07 | 15:40

הי

פעם הבאה, תני לו להמשיך יכול להיות שהיית ממש לפני ועצרת אותו. גברים לא יוכלו להסביר את זה כי אין להם גוף כמו של אישה והם לא חווים אותו דבר, מניסיוני האישי ושל נשים אחרות ששאלתי גיליתי שלפני שאנחנו גומרות בערך 1-2 דק' לפני מתקבלת מין הרגשה של מין נעימות כזאת, נוחות אבל יחד עם זאת כמעט התפרצות עונג כזה שאי אפשר לתאר הרגשה יותר טובה ממנו ולאחר מכן הרעידות והכיווצים- אורגזמה. גם אם כן הגעת לזה ואני טועה, לא נורא תמיד אפשר לעצור אם לא נעים :) שיהיה בכיף
16.12.07 | 17:18

איך אישה גומרת?

שכבתי עם החבר שלי (ללא חדירה בינתים) הוא שיפשף לי המון זמן את הדגדגן עם האצבע שלו והגעתי להרגשה מדהימה שאף פעם לא הרגשתי, גם כשאני אוננתי לבד. היו לי התכווצויות באגן והרגשתי יוצאת משליטה והרגשת עונג מטריפה וליטפתי ונישקתי את הזין שלו בחוזקה, זו היתה הדרך שלי להוציא את העוצמה של החוויה שחוויתי והוא כמובן הרגיש את זה והמשיך לשפשף לי. הגיע שלב שפשוט הכרחתי אותו להוציא משם את היד שלו ולהפסיק, כי הרגשתי שאם ימשיך עוד דקה אני מסוגלת למות (בחיי!) לא יודעת אם זה נקרא לגמור, מה שבטוח שזו היתה אורגזמה נהדרת. באיזה שלב נשים "גומרות" ואיך זה בא לידי ביטוי?

כשאשה גומרת יוצא ממנה נוזל לבן?

16.12.07 | 21:01

הי

פעם הבאה, תני לו להמשיך יכול להיות שהיית ממש לפני ועצרת אותו. גברים לא יוכלו להסביר את זה כי אין להם גוף כמו של אישה והם לא חווים אותו דבר, מניסיוני האישי ושל נשים אחרות ששאלתי גיליתי שלפני שאנחנו גומרות בערך 1-2 דק' לפני מתקבלת מין הרגשה של מין נעימות כזאת, נוחות אבל יחד עם זאת כמעט התפרצות עונג כזה שאי אפשר לתאר הרגשה יותר טובה ממנו ולאחר מכן הרעידות והכיווצים- אורגזמה. גם אם כן הגעת לזה ואני טועה, לא נורא תמיד אפשר לעצור אם לא נעים :) שיהיה בכיף

זה לא

שלא היה נעים, היה סופר נעים, הרגשתי שאם אני נותנת לו להמשיך אני פשוט מתפוצצת מהנאה, לא יכולתי לעמוד בזה... כאילו אי אפשר יותר "לסבול" את העונג.....
16.12.07 | 21:02

כשאשה גומרת יוצא ממנה נוזל לבן?

לפעמים

אם יש לך מזל והאשה שגומרת אתך יודעת לחוות שפיכה נשית אז כן,יש שם גם נוזל לבן.
16.12.07 | 21:42

המשך

תמיד שהאישה גומרת יוצא לה נוזל לבן והשפיכה זה רק לבודדות לא? כי ממה שאני יודע אחרי ההתכווצויות ממהנאה שהיא חשה יוצא לה נוזל לבן וזה בעצם סיום החוויה.
31.12.07 | 18:35

איך אישה גומרת?

הרגשה

וואלה אני מקנא בך
17.03.15 | 15:01
שאלה התחלתי לצאת עם בן זוג חדש אני גומרת פעמים רבות רבות הוא אמר שאני משפריצה וזה קשה לו הוא בפעם הראשונה נתקל בתופעה כזו וגמר אחר 3 דק לא רצה להמשיך הוא אמר שזה ביאס אותו וכך הוא לא יכול להמשיך האם יש לי בעיה כל המזרן רטוב כשאני מקיימת יחסי מין נא תגובתך בדחיפות בבקשה
18.03.15 | 02:13
שאלה התחלתי לצאת עם בן זוג חדש אני גומרת פעמים רבות רבות הוא אמר שאני משפריצה וזה קשה לו הוא בפעם הראשונה נתקל בתופעה כזו וגמר אחר 3 דק לא רצה להמשיך הוא אמר שזה ביאס אותו וכך הוא לא יכול להמשיך האם יש לי בעיה כל המזרן רטוב כשאני מקיימת יחסי מין נא תגובתך בדחיפות בבקשה

שפיכה נשית הינה תופעה יחסית נדירה אך היא ממש לא בעיה ויש כאלה שמתייחסים אליה כיתרון

זה שהמיניות שלך טובה ויש לך יכולת להגיע לאורגזמות רבות זה נפלא.

לעניין השפיכה עצמה, חבל שלא ציינת בת כמה את אך בנתיים כמה דברים לוגיסטיים שיכולים להקל. יש מגני מזרון איכותיים שאינם מעבירים נוזלים. כמו כן שימוש במגבת טובה (מגבת ספורט שיכולה לספוג כמות נוזל גדולה) יכול גם לעזור.

לגביי בן הזוג החדש, חבל שזו הגישה שלו. אני מקווה שהוא ילמד להנות מהמצב ומהמיניות האיכותית איתך ואם לא זה הפסד שלו.

אם תצייני בת כמה את, האם בריאה באופן כללי והאם את לוקחת תרופות כלשהן אולי אוכל לתת לך עוד המלצות מעבר ללוגיסטיות שיוכלו להקל עלייך יותר. 

בכל מקרה חשוב שתדעי שזה לא בעיה והכל בסדר אצלך.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
07.08.17 | 14:56

קודם כל..כשאישה גומרת ויוצא נוזל לבן זה נקרא באנגלית סקווירטינג SQUIRT כל אישה יכולה להגיע למצב הזה וזה

ממש לא לבודדות , זה דורש אימון וידע הרבה נשים חוות רגעים מדהימים של אורגזמה בלי השפיכה וזה עוד יותר עצום עם השפיכה.

השפיכה היא חומר לבן ויוצאת החוצה בהתפרצות ונוזלים רבים.. :-)

07.08.17 | 17:49

קודם כל..כשאישה גומרת ויוצא נוזל לבן זה נקרא באנגלית סקווירטינג SQUIRT כל אישה יכולה להגיע למצב הזה וזה

ממש לא לבודדות , זה דורש אימון וידע הרבה נשים חוות רגעים מדהימים של אורגזמה בלי השפיכה וזה עוד יותר עצום עם השפיכה.

השפיכה היא חומר לבן ויוצאת החוצה בהתפרצות ונוזלים רבים.. :-)

חארטה בארטה.

אמנם יש נשים שיכולות ללמוד להגיע למה שנקרא שפיכה נשית אך ממש לא כל אחת ולמעשה מדובר במיעוט קטן של נשים

אלה שמספרים את השטויות שכל אישה יכולה הם רובם ככולם רמאים/נוכלים/שרלטנים שיש להם אינטרס כלכלי או אחר להפיץ את הבלוף הזה.

דבר נוסף, יכולה אישה להיות עם מיניות אולטרא משובחת ולהגיע לאורגזמות מדהימות וגם מרובות ללא שפיכה נשית. כך שכל העניין כדאי שיכנס לפורפורציה.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר