לא יכול לגמור בפנים

אני וחברתי מקיימים יחסי מין כבר שנה וחצי (בני 24). הבעיה היא שהיא לא מסוגלת שאני אגמור בתוכה זה ממש שורף לה ואני נאלץ לגמו רבחוץ כל הזמן. גם אם חלק נשאר בתוכה זה שורף לה ממש. ממה זה יכול להגרם? מה אפשר לעשות?

3 סיבות

1)ייתכן ואין הכנה מספקת,ואתה חודר אליה,כשהיא לא מוכנה. 2) זמן ממושך של חדירה,יכול לגרום לשיפשוף ולכאב. 3) ייתכן ומדובר בפטרייה.

אני לא חושב שאלו הסיבות..

1. יש הכנה מספקת, בד"כ היא ממש רטובה כשאני חודר אליה. 2.זה קורה גם כשהאקט ארוך וגם כשהוא קצר. 3. היא נבדקה אצל גניקולוג- אין לה פטריה.

שאלה לי אליך..

האם הכאבים הם ממש חזקים ובלתי ניסבלים ?? יש לזה השלכות אחרות בחיי היום יום?

כאבים ממש חזקים

היא מרגישה משותקת אחרי זה, אבל אחרי זמן מה (10 דק' בערך) זה דועך ועובר. לא הבנתי כ"כ איך זה יכול להשפיע על חיי היום יום. אם השאלה היא אם זה מפריע אח"כ, אז התשובה היא לא. כל מקרה, אחרי שאנחנו עושים את זה פעם אחת, גם כשאני גומר בחוץ, בד"כ כואב לה המהלך הפעם השנייה (20 דק' אחרי הפעם הראשונה בערך).

אני מנסה להבין..

האם אותו סוג של כאב,ישנו גם לפני המחזור ?(ואני לא מתכונת לכאבים השיגרתיים שיש בדרך כלל) כי אם זה ככה,אז ישנה אפשרות,ואל תתפוס אותי במילה,שאולי היא סובלת מאנדומטריזיס..וזה אחד מהתסימינים של זה,פלוס גם כאבים חזקים בזמן יחסי מין,וכאבים בזמן הטלת שתן....ועוד.. אנדומטריום,זו רקמה שנמצאת בתוך הרחם.כשהיא מחוצה לו,זה נקרא אנדומטריוזיס.

לא יכול לגמור בפנים

אני וחברתי מקיימים יחסי מין כבר שנה וחצי (בני 24). הבעיה היא שהיא לא מסוגלת שאני אגמור בתוכה זה ממש שורף לה ואני נאלץ לגמו רבחוץ כל הזמן. גם אם חלק נשאר בתוכה זה שורף לה ממש. ממה זה יכול להגרם? מה אפשר לעשות?

יכול להיות אלרגיה

יש דבר כזה "אלרגיה לזרע", יכול להיות שזה מה שיש לחברה שלך. נסו לשאול את הרופא בקשר לזה. אם אתם רוצים לעשות "מחקר מדעי", גמור אתה לתוך כלי כלשהוא (כוס או צלחת), ואז תכניס לה את זה. אם כואב לה מזה, אז זה בודאות שולל "חיכוח מיחסים ארוכים", וזה שהכאב מתחיל ממש אחרי הפעולה הזאת מבטל גם אפשרות של פטרייה. וכניראה מאשש את זה שמדובר באלרגיה. מה לעשות עם זה? זה כבר רופא יגיד, אבל פתרון מהשרוול שאני הייתי שולף זה "דסינטיזציה", כלומר חשיפה לגורם של האלרגיה בנסיון להרגיל את הגוף. רופא יגיד לכם מה לעשות

אני מנסה להבין..

האם אותו סוג של כאב,ישנו גם לפני המחזור ?(ואני לא מתכונת לכאבים השיגרתיים שיש בדרך כלל) כי אם זה ככה,אז ישנה אפשרות,ואל תתפוס אותי במילה,שאולי היא סובלת מאנדומטריזיס..וזה אחד מהתסימינים של זה,פלוס גם כאבים חזקים בזמן יחסי מין,וכאבים בזמן הטלת שתן....ועוד.. אנדומטריום,זו רקמה שנמצאת בתוך הרחם.כשהיא מחוצה לו,זה נקרא אנדומטריוזיס.

אני לא חושב שמדובר באנדומטריזיס

ממה שאני יודע אלו ממש לא הכאבים שיש לה לפני מחזור. האמת היא שבד"כ כלל אין לה כאבים לפני מחזור, במהלך המחזור יש לה קצת כאבי בטן לא משהו רציני,וגם במהלך הטלת שתן היא לא סובלת מכאבים. מדובר על כאבים שממש קשה לה לזוז לכמה דקות, ויש לה מעין צריבה אחרי הפליטה. לעיתים בתנוחות מסויימות יש לה גם כאבים במהלך קיום יחסי מין, אבל ברגע שמשנים מעט את התנוחה הכל מסתדר, ולא מדובר על אותם כאבים. יכול להיות שזה קשור לתפריט התזונתי שלי? אני אנסה לקרוא קצת יותר על - אנדומטריזיס, למרות שלפי מה שציינת נראה לי שזה לא העניין.

אני דיי בטוח שלא מדובר באנדומטריוזיס

ממה שראיתי התסמינים של אנדומטריוזיס הם: 1. דימום וסתי רב. 2. כאבי גב קשים לפני ובמהלך המחזור החודשי. 3. התכווציות בטניות חזקות מאוד בזמן הדימום. 4. כאבים בזמן יחסי מין. 5. הפרעות במערכת העיכול כגון: עצירות, כאבים בזמן יציאה, שלשולים המופיעים בעיקר בזמן המחזור החודשי. 6. כאבים במתן שתן, או דחיפות במתן שתן בעיקר בזמן המחזור החודשי. 7. קשיים להרות. והתסמינים האלו לא קיימים אצלה.

יכול להיות אלרגיה

יש דבר כזה "אלרגיה לזרע", יכול להיות שזה מה שיש לחברה שלך. נסו לשאול את הרופא בקשר לזה. אם אתם רוצים לעשות "מחקר מדעי", גמור אתה לתוך כלי כלשהוא (כוס או צלחת), ואז תכניס לה את זה. אם כואב לה מזה, אז זה בודאות שולל "חיכוח מיחסים ארוכים", וזה שהכאב מתחיל ממש אחרי הפעולה הזאת מבטל גם אפשרות של פטרייה. וכניראה מאשש את זה שמדובר באלרגיה. מה לעשות עם זה? זה כבר רופא יגיד, אבל פתרון מהשרוול שאני הייתי שולף זה "דסינטיזציה", כלומר חשיפה לגורם של האלרגיה בנסיון להרגיל את הגוף. רופא יגיד לכם מה לעשות

אני אנסה את הצעתך

יש מאמר מעניין על הנושא ב: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2723323,00.html חלק משם נשמע לי נכון, למרות שקשה שרשום שם שזה מאד נדיר... שווה בדיקה- תודה

אני לא חושב שמדובר באנדומטריזיס

ממה שאני יודע אלו ממש לא הכאבים שיש לה לפני מחזור. האמת היא שבד"כ כלל אין לה כאבים לפני מחזור, במהלך המחזור יש לה קצת כאבי בטן לא משהו רציני,וגם במהלך הטלת שתן היא לא סובלת מכאבים. מדובר על כאבים שממש קשה לה לזוז לכמה דקות, ויש לה מעין צריבה אחרי הפליטה. לעיתים בתנוחות מסויימות יש לה גם כאבים במהלך קיום יחסי מין, אבל ברגע שמשנים מעט את התנוחה הכל מסתדר, ולא מדובר על אותם כאבים. יכול להיות שזה קשור לתפריט התזונתי שלי? אני אנסה לקרוא קצת יותר על - אנדומטריזיס, למרות שלפי מה שציינת נראה לי שזה לא העניין.

ייתכן..

וייתכן וייתכן... כן,צ'מע,זה יכול להיות הרבה דברים,הכי טוב שתבקש מהרופא,שייתן לה מספר בדיקות,ביניהם אולטרא סאונד,ואולי היסטרוסקופיה,במידה והבעייה לא תיפתר.אולי להחליף רופא יותר פשוט.(שלח אותה הביתה,בלי למצוא פיתרון לבעייה ? איזה מן רופא זה..). זה גם יכול להיות סוג של דלקת שניקראת,וסטיבוליסיס,וזה יכול להתאים יותר לפי התיאורים שנתת.

דר פוזי לאיסיקיו בבקשה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר