שלום, יש לי שאלה

לפני כמה שבועות הלכתי לגניקולוג בעקבות הפרשות שהיו לי, והייתי בטוחה שזה פטריה.. זה הפרשות כאלה בהירות, וכמו שפעם קראתי כאן- מישהי כינתה את זה "קוטג'".. אז זה באמת היה ככה.. אחרי מתן שתן בעיקר.. וזה הציק לי.. הרופא נתן לי אנטיביוטיקה ונתן לי טיפול נוסף בנרות.. עשיתי בדיוק מה שהוא אמר.. בנוסף, הוא לקח לי דגימה מצוואר הרחם כדי לבדוק האם יש לי דלקת שם.. היום חזרתי אליו לביקורת, וההפרשות נשארו, אך הבדיקה יצאה תקינה לחלוטין... האם זה הגיוני? הוא גם אמר לי שהפרשות זה דבר נורמלי... הגיוני?!?! כי לי לא נשמע הגיוני בכלל.. יש לציין כמה דברים: * לפני שנה וחצי בערך הייתה לי פטריה, והיא עברה.. * לפני כן לא היו לי הפרשות אף פעם (לפני הפטריה ז"א) * אני מקיימת יחסים עם חבר שלי, היחיד, וקבוע.. ללא קונדום אבל עם גלולות.. * החבר שלי נבדק בעבר גם כבקשתי והבדיקה אצלו יצאה תקינה.. האם כל זה הגיוני???? כי ההפרשות ממש מציקות לי..

היי אנונימית

מה שהה לפני שנה,כבר לא רלוונתי. את מקיימת יחסי מין,ולכן ההסתברות לפטריות וזיהומים,יותר גדולה. מתוך אמונה,שהחבר שלך מקיים יחסים רק איתך,את והוא,צריכים לקבל את הטיפול במקביל. אנטיביוטיקה נתנו לך? תחליפי רופא,או שתבקשי ממנו כדור בשם : פלוקנול.אלו שני כדורים (תבקשי את שנים ושלא ייתן לך אחד) אחד בתוך קופסא.לוקחים אחרי האוכל,ואת הכדור השני,לוקחים אחרי 3 ימים.כמובן זה אם באמת יש לך הפרשות כמו גבינת קוטג',שזה מעיד על קיומה של פטרייה.

אופסס רלוונתי= רלוונטי

פוזיטה,

הרופא הנוכחי, הוא הרופא הכי נחמד ונורמלי שטופלתי אצלו, והוא עושה רושם של רופא אמין מאוד.. התרופה הזו שאמרת לי : פלוקנול, חייבת מרשם? אני יכולה לקחת מרשם מופא משפחה רק? כי לקבוע תור לגניקולוג זה סיפור, וגם נאי נעדרת מהעבודה לכמה שעות בגלל זה וכבר לא נעים לי פה..

כן..

זה מחייב מרשם רופא,אבל אם כבר היית אצל הגניקולוג שלך,את יכולה לדבר איתו בטלפון,ושרק יכין לך את המירשם. בקשר לרופא משפחה,איני יודעת,תנסי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר