ההודעה שלי למעלה,היא ממקור מאוד מוסמך במשטרה ! אז זה סגור

פוזיטה נשמה..... לא מזיז לחוק המקור שלך במשטרה!

כשאין בעיות אז הכל בסדר אך אם חלילה תיווצר בעיה מה הגולשת או החבר שלה יאמרו, שהמקור של פוזיטה החליט בניגוד למה שמצוין במפורש בחוק שהכל בסדר????? לשואלת. מבחינת החוק היבש יש בעיה אם את עדיין לא בת 18 והחבר שלך מבוגר ביותר מ 3 שנים ממך. האם לעניין זה יש משמעות מעשית עבורך? לא יודע תחליטי את.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

להלן תשובה מדויקת

חמודה מעל 17,את חופשייה לקיים יחסי מין,ואל לחברך לחשוש ! אימתתי זאת בדקות אלו,עם קולגה במשטרה. (אה,עוד דבר...לא לקיים יחסי מין ללא אמצעי מניעה )

הקולגה שלך במשטרה מטומטם

החוק כתוב באופן מאוד ברור. על סמך מה הוא החליט שאין בעיה??????? ואם תיווצר בעיה מישפטית הוא יהיה שם כדי לעזור??

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

פוזיטה נשמה..... לא מזיז לחוק המקור שלך במשטרה!

כשאין בעיות אז הכל בסדר אך אם חלילה תיווצר בעיה מה הגולשת או החבר שלה יאמרו, שהמקור של פוזיטה החליט בניגוד למה שמצוין במפורש בחוק שהכל בסדר????? לשואלת. מבחינת החוק היבש יש בעיה אם את עדיין לא בת 18 והחבר שלך מבוגר ביותר מ 3 שנים ממך. האם לעניין זה יש משמעות מעשית עבורך? לא יודע תחליטי את.

שלומלום..זו היתה התגובה הראשונה שלי...

מאחר והתפתח כאן דיון,בסוגיה מאוד חשובה,דיברתי,לא רק עם קצין משטרה בכיר,אלא עם בכיר אחר,במחלקת חקירות. אפילו הדגשתי את עניין הפרש הגילאים,ותשובתם היתה חד-משמעית. כלומר,את החוק אני יודעת,אבל להתווכח עליו,עם ה...ממונים על החוק...קיצר... הכי טוב שייגשו ל..מחלקת נוער ,ויצאו משם רק עם...אסמכתא ביד

הקולגה שלך במשטרה מטומטם

החוק כתוב באופן מאוד ברור. על סמך מה הוא החליט שאין בעיה??????? ואם תיווצר בעיה מישפטית הוא יהיה שם כדי לעזור??

עניתי לך למטה

שלומלום..זו היתה התגובה הראשונה שלי...

מאחר והתפתח כאן דיון,בסוגיה מאוד חשובה,דיברתי,לא רק עם קצין משטרה בכיר,אלא עם בכיר אחר,במחלקת חקירות. אפילו הדגשתי את עניין הפרש הגילאים,ותשובתם היתה חד-משמעית. כלומר,את החוק אני יודעת,אבל להתווכח עליו,עם ה...ממונים על החוק...קיצר... הכי טוב שייגשו ל..מחלקת נוער ,ויצאו משם רק עם...אסמכתא ביד

לא קשור לאסמכתא, שיחליטו לעצמם

את יודעת כשהכל בסדר אז הכל בסדר. אבל כשמתחילים צרות אז לא עוזר שקודם היה בסדר. קחי מצב היפוטתי ואני בכוונה הולך לקיצוניות. נניח הזוג רב והבחורה מחליטה ללכת למשטרה להגיש תלונה על יחסיי מין שלא לפי החוק.... האם ברור לך מה יקרה לבחור? הוא יעצר ולא יעזור לו לאמר רגע הקולגה של פוזיטה אמר שזה בסדר. אמנם לא בטוח שהוא יועמד לדין אך חקירה מאוד לא נעימה הוא בטוח יעבור. בקיצור זה לא מתפקידך או מתפקידו של הקולגה המהולל שלך מהמשטרה להרגיע היכן שהחוק מדבר במפורש שיש בעיה. יותר נכון לספק את הנתונים המלאים ולתת לזוג להחליט מה מתאים לו לעשות.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

אתה יודע מה,שלומלום ?

נראה לי שהם יצאו מכאן,יותר מבולבלים משנכנסו ושוב אני חוזרת ואומרת,ואם תקרא את התגובות הראשונות שלי, הייתי ברורה ומובנת. מה שכן,גם אני יצאתי מבולבלת מהתשובות שקיבלתי מהקולגות. ברור שלא כדאי להמר ..מספיק שאמא שלה,מכל סיבה שהיא,תרצה לנפנף את הבחור,היא עלולה להתלונן עליו. בכל מקרה,בשורה התחתונה,ואני מקווה שהיא תראה..כדאי באמת לברר זאת במשרד המשפטים/עו"ד שעוסק בתחום.

אוקיי חח אני ממש מבולבלת..

אבל בעיקרון ממה שהבנתי יש לי עכשיו כאילו יש לי קשר לא חוקי.. אבל שלומלום אני באמת לא חושבת שאני אי פעם לך להתלונן עליו... חחחחח כאילו זה נשמע לי הכי טיפשי ומנייקי שיש בעולם! למה לי לעשות את זה? הרי אם אני איתו זה אומר שיש לי רגשות אליו.. מה שאומר שאני לא רוצה שיהיה לו רע.. וגם אם הקשר יגמר רע, לא נראה לי שאני בכלל יקח את זה בתור אפשרות! (את ללכת להתלונן במשטרה ז"א..) אז בעיקרון אסור לי להיות איתו? או שהחוק לא ממש משנה בקטע הזה.. כי הרי את הלא יכול יכול להשוות את זה לעברה על חוק של גניבה או רצח לא?

רציתי לדעת מהו הגיל החוקי לשכב עם בחורה בהסכמה?

ואם צריך להיות איזה הפרש מסוים בין הגילאים

ואואו בלבלתם אותי לגמרה!!!!

לא הבנתי אם זה חוקי מה שביני לחבר שלי אני בת 17[באוגוסט רק 18] וחבר שלי בן 20

אם ההפרש הגילאים בינכם הוא 3 שנים אז אין בעיה

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

יופי לך

ואני הייתי שם,עוד לפני שנולדת. והבירור האחרון שעשיתי עם חבריי במשטרה,היה לפני חודש. והאמירה שלך,לגבי גיל 16 ויחסים שלא מרצון= אונס,לא נכונה !! כל מצב של קיום יחסים ללא הסכמה הוא א--ו--נ--ס

קטינות ויחסי מין

זו הבעיה שלנו עם המתנדבים שאין להם מושג בכלום.

כל הכבוד שאתה מתנדב במשטרה אך זה לא עושה אותך מבין בתחום

החוק היבש אומר את הדברים הבאים: אינוס בעילת קטינה מתחת לגיל 14 לא משנה אם בהסכמתה או לא. בעילה אסורה בהסכמה - יחסיי מין עם מישהי בגיל 14-18. כאשר באישום בעבירה כזו תהיה זו הגנה לנאשם שהבדל הגילים בינו לבין הקטינה אינו עולה על שלוש שנים, בתנאי שהקטינה הסכימה למעשה והוא נעשה במהלך יחסי רעות רגילים וללא ניצול מעמדו של הנאשם כלפיה. כל מצב אחר זו עברה

מיתנדב משטרה

חוקר משטרה זה מקצוע ולא תחביב בהתנדבות.

רציתי לדעת מהו הגיל החוקי לשכב עם בחורה בהסכמה?

ואם צריך להיות איזה הפרש מסוים בין הגילאים

16+

ממה שאני יודע 16 + והפרש אין לי מושג..

היא צריכה להיות מעל גיל 16 ושההפרש יהיה פחות מ3 שנים

תשובתך שגויה לחלוטין

ראשית מבחינת החוק גיל 17 איננו רלוונטי לכלום, הגיל הזה לא מצוין בכלל בחוק. שנית היא ציינה שהיא עוד מעט בת 18. כל עוד פער הגילאים איננו עובר 3 שנים אין בעיה.

זאת אומרת ש....

אם הבת מעיל גיל 18 . אז פער הגילים לא מפריע ? אם לדוגמה אני בן 98 אז מותר לי עם כל גיל , רק שלא תיהיה פחות מ 18 ????
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר