צירוף של ויברטור..?

קודם כל שלום, אני סוג של חדשה פה. לי ולחבר שלי יש חיי מין מעולים, באמת שהוא הכי מספק אותי בעולם ולא חסר לי כלום. הוא תמיד הראה עניין בצירוף של צעצועים שונים לסקס והשתדלתי להיות פתוחה לגבי זה, אבל בעיקר בגלל שזה היה בגדר רעיון. אתמול שכבנו כמו תמיד ואז הוא סיפר שהוא קנה בשבילי ויברטור והראה לי אותו. אני לא יודעת למה אבל הדבר הזה עושה לי צמרמורת ואני גם לא מבינה למה הוא רוצה לצרף את זה, כי אני מסופקת ממנו ברמה כזאת שבאמת לא צריך שום דבר אחר. בכל מקרה, רציתי לדעת אם הרבה בני זוג משלבים צעצועים בחיי המין שלהם ועד כמה זה באמת תורם. ומעבר לזה.. איך.. כאילו.. אני לא יודעת אני לא מצליחה לדמיין בראש איך משלבים את הויברטור הפסיכי הזה בסקס באופן כזה שזה יזרום ואני לא ארגיש מטופשת במקרה שאני אחליט שזה הולך מבחינתי.

אם לא תנסי איך תדעי כי תרגישי מטופשת? אולי תהני?

צעצועים זה הוספת גוון נוסף לחיי המין כדי שלא ישעמם. אין בזה פסול, תנסי תראי איך את מרגישה אחרי הנסיון, טוב סבבה תהנו פי כמה , לא טוב הוא סתם בזבז 200+ שקל

פנטזיה או רצון לגיוון

יש זוגות שמיד בתחילת הקשר (ממש בהתחלה) מרגישים משועממים ורוצים לגוו ןאו בעלי פנטזייה הקשורה למוצרי סקס. אצלי זה קרה אחרי 8 שנות נישואין כאשר הרגשנו כי השגרה השתלטה על חיינו. לא צריך מייד להכניס את הוויברטור לחדר המיטות, יש צעצועים לא פחות טובים ומעניינים שיכולים לגוון לכם והם בעלי תחושה נעימה ורכה. כיום אני רוכשת מידי פעם אביזרי מין על מנת לחדש את מגוון הויברטורים והרוטטים. אני ממליצה (מניסיון) על מוצרים שלא מאיימים או גורמים לסלידה: 1. שימוש בביצה רוטטת או ארנבון רוטט שמתאים למשחקים או למגע ישירות על הדגדגן. 2. רוקט פוקט איכותי לא מהקשיחים שעשויים מסיליקון ולכן התחושה הרבה יותר נעימה. אני משתמשת במוצר של חברה הנקראת פאן פקטורי ואפשר לכוון אותו לפי חוזק הרטט שאת אוהבת. 3. ספוג רוטט לאמבט גם משעשע וגם נעים אני ממליצה לך להיכנס לקישורים בגוף ההודעה ולראות את המוצרים המדוברים חוץ מזה חפשי בגוגל ותראי שיש מגוון גדול שיכול להתאים לך.

זה יכול לעזור לך להשלמה

אם במקרה בן זוגך גמר ואת מישתוקקת לעוד הרבה וחזק. יש לו את הויבי כדי להשלים לך את מה שאת מישתוקקת לו הבנת ??
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר