בקשר לגלולות..

התחלתי לקחת גלולות ביום ראשון, כשהמחזור החל. יש לי שלוש שאלות: מתי אני יכולה להתחיל לקיים יחסי מין ללא קונדום? ושאלה שניה,הרי שאני לוקחת את החבילה הראשונה בתחילת המחזור, שזה כבר שבוע, ויש בחפיסה גלולות לעוד שבועיים, האם אני הולכת לקבל שוב מחזור בעוד שבועיים?( כלומר, ההפרש בין המחזור עכשיו להבא הוא רק שלושה שבועות ולא חודש). ועוד שאלה אחרונה, למשל חודש הבא, שאני הולכת לעשות הפסקה של שבוע לקבלת המחזור, שבוע אחריו אני יכולה לקיים יחסים בלי קונדום ללא חשש?

מהיום הראשון

אם את לוקחת גלולות לפי ההוראות, וכמו שצריך, את מוגנת מהריון, מהיום הראשון (כמובן, קונדום מגן גם ממחלות מין, גלולות לא עוזרת בזה). החודש הראשון יכול להיות מעט "משוגע", אבל כן, המחזור הזה יהיה קצר (או לחלופין, יכול להיות שבכלל לא תקבלי מחזור בסוף החפיסה הראשונה). בכל מיקרה, מהחפיסה השניה, המחזור יחזור/יתחיל להיות סדיר, ושל 28 יום (אבל כמו שאמרתי, את מוגנת כבר מהיום הראשון של החפיסה הראשונה). אולי הסיבה שממליצים לחכות לחפיסה השניה, היא בגלל שאת עוד לא רגילה לעיקרון של לקחת גלולות, ואת עלולה לשכוח לכחת כמה ימים (וזה פוגעה בהגנה). אבל כל עוד לוקחים את הגלולות כמו שצריך, אין חשש להיריון.

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר