פוסטינור ומחזור חודשי (שאלה חשובה)

לקחתי פוסטינור בתחילת אפריל והמחזור הקדים לי בשבועיים (הגיע באמצע אפריל). התאריך המקורי הוא בסביבות 25 באפריל ואכן קיבלתי שוב מחזור. האם יש קשר בין השניים והאם זה זה בסדר שפעמיים בחודש קיבלתי? אשמח לתשובה,

תשאלי רופא, אבל אכן יכול להיות שהקבמת והכפלת הווסת זה בגלל הפוסטינור

בכל מיקרה, לא ניראה שיש לך הריון, אז הפוסטינור עשה את העבודה (או ... שהוא היה בכלל מיותר, אי אפשר לדעת).

שאלה באותו נושא

לפני שנה וחצי בערך, המחזור איחר לי בחודש בערך, והייתי ממש מבוהלת ולא עשיתי בדיקת הריון ביום אחד הרגשתי כאבים של מחזור ומה שיצא לי בעצם לא היה נראה כמו מחזור בכלל זה היה מן דימום כזה מוזר, זה היה כמו שק כזה ממש לא בצבע של דם אלא בהיר יותר, משהו כמו חום בהיר.. וזה היה מוזר, זה היה פעם אחת, דיממתי באותו יום וזהו.. ואחרי שבוע בערך קיבלתי מחזור באמת... אני יודעת שזה שנה וחצי כבר, פשוט לפעמים אני נזכרת בזה ומסקרן אותי מה זה היה.. באותה תקופה הייתי בצבא ותור לגניקולוג היה לפחות חודש וחצי המתנה, אז כבר ויתרתי..

פוסטינור ומחזור חודשי (שאלה חשובה)

לקחתי פוסטינור בתחילת אפריל והמחזור הקדים לי בשבועיים (הגיע באמצע אפריל). התאריך המקורי הוא בסביבות 25 באפריל ואכן קיבלתי שוב מחזור. האם יש קשר בין השניים והאם זה זה בסדר שפעמיים בחודש קיבלתי? אשמח לתשובה,

תשאלי רופא, אבל אכן יכול להיות שהקבמת והכפלת הווסת זה בגלל הפוסטינור

בכל מיקרה, לא ניראה שיש לך הריון, אז הפוסטינור עשה את העבודה (או ... שהוא היה בכלל מיותר, אי אפשר לדעת).

היי , לקחתי פוסטינור ואחרי שבוע היו לי דימומים .. 

לפני יומיים קיבלתי מחזור והוא היה לי רק למשך יום וחצי .. האם זה בגלל הפוסטינור? 

סביר להניח שזה עקב הפוסטינור 

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר