לא נמשכת לבן זוגי כבר הרבה זמן אבל אוהבת אותו

אני במערכת יחסים ארוכה וכבר הרבה מאוד זמן שאני לא נמשכת לבן הזוג שלי. אין לי רצון שהוא ייגע בי, לא רוצה להתנשק איתו ויחסי-מין בכלל לא באים בחשבון.אין לי בעיה נפשית או פסיכולוגית כי אני כן רואה את עצמי בקשר מיני עם מושא גברי אחר. זו בעיה שנמשכת כבר ממש הרבה זמן, כמעט מתחילת הקשר ואני אובדת עצות כי אני אוהבת אותו ואם הוא לא היה זקוק למין הייתי חיה איתו בכיף בלי צורך בזה. הגענו למצב שהוא אומר או סקס או שנצטרך להיפרד.

מכירה את הבעיה

הבעיה היא שאהבה ומשיכה הם שני דברים נפרדים ובקשר צריך את שניהם. האם את מרגישה שלמען האהבה שלך אליו את מוכנה להתפשר על הגוף שלך ולשכב איתו? איך תרגישי אם תתפשרי בעניין הזה? אם לא ואת לא תרגישי שלמה עם מגע איתו, אולי כדאי שתשקלי אופציה של פרידה. אני ממש מבינה אותך, אני עברתי בדיוק את אותו הדבר ולצערי, הקשר נגמר, כי למרות שהבחור היה מתוק, פשוט לא נמשכתי אליו וזה לא השתנה. קשה לקבל את ההחלטה הזו אבל אי אפשר לברוח ממנו יותר מידי זמן.

חוסר משיכה מינית

מה שלא ברור לי משאלתך זה האם חוסר המשיכה המינית היא הבעיה או התוצאה של הבעיה. את כותבת שהיית מצידך חיה איתו ללא צורך במין ומצד שני כותבת שאת רואה את עצמך במיניות עם גבר אחר...... מה מצב הזוגיות בכלל? מה קורה בינכם חוץ מסקס?? אנא עני לי ונמשיך משם שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

תשובה

אנחנו חברים מאוד טובים, אין בינינו מריבו קשותת או דברים אחרים שמערערים את הזוגיות חוץ מהנושא של המין. מאוד טוב לי איתו וגם לו איתי, הבעיה שהוא רוצה מין ואני לא נמשכת אליו פיזית, כשהוא מנשק או מתחיל לגעת בי בצורה אינטימית אני רוצה לברוח, למרות שאני מאוד אוהבת להתחבק איתו ולהביע כלפיו חיבה בצורה לא מינית. קיימנו יחסי מין בעבר והההרגשה בשבילי הייתה ממש מכנית, ולא בגלל שהוא לא יודע מה לעשות. הוא דווקא מאוד מתחשב ומנסה הכל שיהיה לי נעים, אבל שום דבר לא מעורר אותי.

משיכה המשך

את מתארת מצב שהוא מעבר לחוסר משיכה מינית. כשהוא מתחיל לגעת בך את רוצה לברוח.... זה לא רק חוסר משיכה אלא דחיה. במצב של חוסר משיכה בלבד אם יגעו בך בדרך שהיא נעימה לך את תיהני מהמגע ולא תרצי לברוח. השאלה היא ממה נובעת הדחיה שאת חווה והאם את מוכנה חעבור תהליך על מנת להתגבר עליה. להמשיך ככה בזוגיות יהיה אתגר לא פשוט לשניכם. תחליטו מה יותר מתאים לכם להתמודד עם המצב ובמידת הצורך אפילו בעזרת איש מקצוע או להיפרד. שלומלום

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

שלום, רציתי להתייעץ לגבי בעיה שאני נמצאת בה הרבה זמן. אני בזוגיות כבר 4 שנים הקשר התחיל מדהים-הייה בבחור כל מה שחיפשתי מבחינת מראה ואישיות. לאחר כחצי שנה ביחד התחלתי להרגיש מחנק- בן הזוג הייה מקנא לי אפילו כשהייתי יוצאת עם חברות ובשלב מסוים התחיל לשפוט אותי על הקשרים שהיו ודרש ממני לספר לו את כל הסודות והדברים האינטימיים בחיי מה שפגע בי מאוד מבחינה מינית, מאז אני כבר לא מרגישה נשית ומינית לידו ואפילו סולדת מהמגע שלו אפילו שהוא השתנה מאוד אני לא מצליחה להשתחרר ממה שעברתי איתו וככה זה כבר במשך למעלה מ-3 שנים, האם יש סיכוי לתקן את המצב או שעדיף להיפרד?

יש סיכוי לתקן אך זה דורש רצון ומעורבות של שניי הצדדים.

קנאות היא הרבה פעמים קצה הקרחון של עניינים רגשיים בעייתים משמעותיים. כדאי שתיגשו יחד לשיחת אבחון אצל מטפל זוגי.

אם את מקווה שזה יסתדר מאליו אז זה לא יקרה.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר