27.02.06 | 20:30
סקס אחרי ניתוח כריתת רחם
לפני כארבעה חודשים עברתי ניתוח לכריתת רחם. מאז הניתוח אינני מצליחה להגיע לאורגזמה. לפני הניתוח קיימנו בעלי ואני יחסי מין כמעט בכל יום ותמיד הגעתי לאורגזמה. אחרי הניתוח לא הצלחתי בכלל להגיע לאורגזמה, דבר שדי תסכל אותי וגורם לאהוב פחות את יחסי המין. בעלי ממשיך לרצות יחסי מין באותה תדירות של לפני הניתוח וכאשר אני דוחה אותו הוא כועס כאילו אני מענישה אותו על מעשה שלא עשה. הוא לא מבין למה, אם אני לא גומרת הוא צריך להענש. אני מנסה שלא לדחות אותו יותר מידי אבל זה גורם לי הרגשה של דחיה, נמאס לי מסקס ואני רוצה רק שיגמור ויניח לי. אנא עזרו לי, איך אפשר לחזור למצב שלפני הניתוח? תודה לכל מי שיוכל לעזור
27.02.06 | 20:57

כריתת רחם

אני מדבר מנסיון (של בת זוג כמובן) נשים רבות תופסות את כריתת הרחם כחיסול הנשיות שלהן, ולא היא. יכול להיות ההפך. החשש מהריון לא רצוי נעלם ואפשר להנות מהמגע המיני ללא חשש. בכל זאת יש מספר בעיות. קודם כל לעתים קרובות, אחרי כריתת רחם יש יובש בנרתיק. זה גורם לאי נעימות בזמן החדירה ואי הנעימות מורידה את החשק לרצפה. אז כדאי להשתמש בכמות נדיבה של סיכוך על בסיס מים כגון KY-GEL או דומיו. זה משפר את ההנאה מהמגע המיני, וההנאה מגבירה את החשק. בנוסף לוקח לגוף יותר זמן להיות מוכן לאקט עצמו, אז תני לבן זוגך להבין שצריך הרבה יותר הכנה בצורה של ליטופים וכאלה מאשר מקודם. הערה נוספת, מאחר שאין יותר מחזור צריך לשמור היטב על היגינה. רצוי להתקין מקלחת ידנית זעירה על יד השירותים לשימוש אחרי המגע המיני. זאת ועוד, אם כריתת הרחם היתה מלווה כריתה (אולי חלקית) של השחלות, תשאלי את רופא הנשים על תחליפי הורמון כגון LIVIAL שלי מה שנאמר בכתבות עשוי להגביר את החשק המיני.
28.02.06 | 00:56

סקס אחרי ניתוח כריתת רחם

אין הגיון,מבחינה רפואית לכך שאינך נהנית יותר מיחסי מין. שום פרט במערכת המין לא נפגע בניתוח. נכרת איבר המשמש לרביה. יחד עם זאת הבעיה שאת מתארת מוכרת . לרוב היא נובעת מתחושה שנשיותך נפגעה. לא בדיוק תחום המומחיות שלי, אך כדי למנוע הדרדרות של הבעיה למצב חסר תקנה אני מציע לך לפתוח את הנושא מול בעלך , בשיחה גלויה ולנסות לפנות למרפאה יועצת - לסקסולוג. יש להניח קלפים על השולחן ולחשוף את החששות והמועקות. בלי צעד כזה המצב עלול להחמיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר