שאלתי

שאלתי

אני וחבר שלי ביחד חצי שנה. מקיימים יחסים וזה בסדר. בפעמים האחרונות שהיינו ביחד הוא הציע לי לצרף עוד גבר אלינו. הוא אמר לי שהוא מתכוון שהוא רוצה לראות אותי שוכבת עם גבר אחר. הזדעזעתי מהרעיון ולא הסכמתי. הוא לא מפסיק לדבר על זה. אני אוהבת אותו אבל לא מסכימה לזה. הוא ממשיך ואומר לי שאם אני לא מסכימה לו סימן שאני לא אוהבת אותו מספיק. אני לא ילדה אבל לא שמעתי על כאלה מקרים. בכל זאת זה לא נראה לי. מה אתם אומרים? בנים בנות...מישהו...

תלוי..

לי אישית זה ניראה קצת משפיל, וגם חוסר כבוד אלייך. לא יודעת. אבל זה אינדיבידואלי. ואם את לא רוצה את לא חייבת לעשות את זה רק בשביל להגשים לו ת'פנטזיות שלו... אבל- אם את אוהבת אותו מאוד והוא חשוב לך,-אז תעשי את זה. אני אישית נגד אבל אם את באה בראש פתוח אז סך הכל זו יכולה להיות חוויה אה.... מיוחדת.

הבעיה...

היא לא שאת לא אוהבת אותו מספיק - אלא שהוא לא אוהב אותך בכלל. כעת אפשר לפתח את ההתכתבות הזו עד אין קץ, אבל כאחד שנשוי עשרות שנים ומכבד את אשתו, לא הייתי רוצה לראות אותה שוכבת עם, או על יד גבר שלישי אפילו בנחלת יצחק.

מה זה נחלת יצחק?

מי אתה norapi ? אתה כותב כאן הרבה.

שאלתי

אני וחבר שלי ביחד חצי שנה. מקיימים יחסים וזה בסדר. בפעמים האחרונות שהיינו ביחד הוא הציע לי לצרף עוד גבר אלינו. הוא אמר לי שהוא מתכוון שהוא רוצה לראות אותי שוכבת עם גבר אחר. הזדעזעתי מהרעיון ולא הסכמתי. הוא לא מפסיק לדבר על זה. אני אוהבת אותו אבל לא מסכימה לזה. הוא ממשיך ואומר לי שאם אני לא מסכימה לו סימן שאני לא אוהבת אותו מספיק. אני לא ילדה אבל לא שמעתי על כאלה מקרים. בכל זאת זה לא נראה לי. מה אתם אומרים? בנים בנות...מישהו...

תאמרי לו שאת לא מוכנה נקודה

ואם כל כך בא לא שיעשה את זה מחוץ למיסגרת ואולי תציאי לו להוסיף מישהי חישבי על זה

מה זה נחלת יצחק?

נחלת יצחק...,

זה לא מי אלא מה?, זהו בית הקברות הישן של שכונת בורוכוב/גבעתיים. כמו שבית הקברות ברחוב טרומפלדור הוא בית הקברות הגדול הראשון של ת"א. חבל שהרבה יהודים טובים מבקרים בבית הקברות של פראג, אבל לא מודעים לנעשה מעבר לכביש. ואני אפילו לא דתי, ההיפך.

מי אתה norapi ? אתה כותב כאן הרבה.

מי אני....

אני איש "זקן" שנהנה להביט מהצד.

ראשית שאלתי מה ולא מי.

לא התרשמתי שאתה צעיר בן 20 וגם לא בן 80 שיושב מול מסך המחשב ב"משען" אבל כן יש עליך כמה שנים טובות של שיער שיבה וכרס. נו טוב....

דליה...

אין לי כרס - משום שאני מקפיד על הליכה/ריצה יומיומית. שער שיבה יש לי רק על החזה. אצלינו במושבה לא שמעו על "משען" - ישר לאקליפטוסים. אבל הנושא הוא בכ"ז את - חפשי מישהו שלא רק אוהב אתך אלא גם מכבד אותך ושבעוד 20 שנה תביטי במראה ללא בושה. אבל, אם למרות זה את נהנית להיות אוביקט במקום אדם, אז... !

תלוי..

לי אישית זה ניראה קצת משפיל, וגם חוסר כבוד אלייך. לא יודעת. אבל זה אינדיבידואלי. ואם את לא רוצה את לא חייבת לעשות את זה רק בשביל להגשים לו ת'פנטזיות שלו... אבל- אם את אוהבת אותו מאוד והוא חשוב לך,-אז תעשי את זה. אני אישית נגד אבל אם את באה בראש פתוח אז סך הכל זו יכולה להיות חוויה אה.... מיוחדת.

פנטזיית החבר שלך

קוקי זה בסדר שיש לו פנטזיות וזה בסדר שהוא מספר לך אותם, את תשמעי ותהני, אבל זה עדיין לא מחייב אותך לממש לו אותם תמיד את יכולה להגיד שאת לא רוצה שהוא ישאר בלי חלומות.. כי עכשיו תגשימי לו פנטזיה תבוא אחרת לא? וכרגע הוא ברף מאוד גבוה אז מה יבוא אחר כך ? פנטזיית ארבעה גברים ביחד?

שאלתי

תבדקי אם הוא אוהב אותך...

את לא ילדה, נשמע שבן זוגך כן...

זה בסדר וטבעי שלכל אחד יש פנטזיות, כולל פנטזיות שלו לראות אותך עם אחר. מימוש של פנטזיה כזו יסתיים רק לעיתים מועטות ללא השלכות שפוגעות בקשר. עצם העובדה שבן זוגך מציע את זה עשויה להעיד על בעיה בפני עצמה, אחרי חצי שנה של קשר בלבד, אבל לא בהכרח ונניח שאפילו זה בסדר. מה שלא בסדר זה ההתעקשות שלו להכריח אותך לשכב עם גבר אחר !! כדי לספק את הצרכים שלו. הדרך שלו להגיד לך שאת חייבת להסכים כדי להוכיח שאת אוהבת אותו נשמעת כמו ילד בן 16 שמנסה לשכנע את החברה שלו לשכב איתו וסוחט אותה בכך שהוא אומר לה שאם לא היא לא אוהבת... הצעד הבא זה בד"כ "אם לא תסכימי אמצא אחרת שתסכים". בן זוגך נשמע לי מאוד לא בשל, לא מתחשב בך ולא חושב על מה שהוא עושה. אם הרעיון שלו לא מוצא חן בעיניך בשום פנים ואופן אל תסכימי ויתרה מזאת, אל תסכימי שימשיך ללחוץ עליך. מה דעתך להגיד לו שאם הוא לא שוכב לנגד עיניך עם גבר אחר, סימן שהוא לא אוהב אותך.... פקחי עיניים מי האיש והאם היחסים ביניכם אכן טובים.

מין בשלישיה

כאחת שהתנסתה במין בשלישיה אני יכולה לציין שזה היה מדהים.לא לכל אחד זה מתאים ובטח ובטח לא לך.כי אם את לא שלמה עם זה אסור לך ללכת על זה!!! אני ובן זוגי החלטנו ביחד ולכן המערכת יחסים שלנו היא טובה וחזקה. מקווה שעזרתי

התייחסות

מיניות בשלישיה יכולה להיות דבר נחמד ויכולה ליצור צרות צרורות. תלוי מה הסיבות שרוצים אותה? יש מקרים שזה יכול לשפר זוגיות אך רבים יותר המקרים שזה יגרום לקשיים אחר כך, סצינות קנאה וכולי וכולי.... מה שחשוב זה לברר היטב היטב את הסיבה לרצון הזה לפניי שממשים! למה כה חשוב לו לראות אותך עם גבר אחר?? שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר