מרפאות לטיפול מיני

שלום, בשל בעיות הקשורות לזקפה ואשר נגררות כבר המון שנים הייתי מעוניין לבצע טיפול בנושא. ראשית הייתי מעוניין לשלול כליל כל אלמנט גופני (וכך לדעת שזה פסיכולוגי). האורולוג של קופ"ח כללית, טען שאין שום בעיה מבלי לבדוק אותי כלל. הייתי מעוניין לגשת לרופא/מרפאה פרטית באחד מבתי החולים (עדיפות לחיפה). מה העלויות הכרוכות בכך? האם כללית מושלם עוזר (למשל מגיע עד 3 פעמים בשנה מרופא מומחה + החזר)? צריך הפניה ממישהו? אשמח לכל תשובה בנידון

יש מרפאה שמנהל ד"ר אריק שכטר בחיפה

הפנייה מסובסדת על ידי הקופה. בפורום של החברה הישראלית לרפואת מין (ראה בקישורים) תמצא הכתובת ופרטים. יש גם אורולוגים פרטיים שניתן לפנות אליהם. אם הרופא הינו מנהל יחדה או פרופ' - יש החזר על עד 3 התיעצויות בשנה.

כתובת האתר שכחתי

הכתובת: http://sexual-health.org.il/

מרפאות לטיפול מיני

שלום, בשל בעיות הקשורות לזקפה ואשר נגררות כבר המון שנים הייתי מעוניין לבצע טיפול בנושא. ראשית הייתי מעוניין לשלול כליל כל אלמנט גופני (וכך לדעת שזה פסיכולוגי). האורולוג של קופ"ח כללית, טען שאין שום בעיה מבלי לבדוק אותי כלל. הייתי מעוניין לגשת לרופא/מרפאה פרטית באחד מבתי החולים (עדיפות לחיפה). מה העלויות הכרוכות בכך? האם כללית מושלם עוזר (למשל מגיע עד 3 פעמים בשנה מרופא מומחה + החזר)? צריך הפניה ממישהו? אשמח לכל תשובה בנידון

תרופה טבעית

אני ניסיתי תרופה טבעית יותר נכון תוסף מזון הוא נתן לי און וכוח ביחסי המין תנסה את מייל פקטור של הרבלייף זה טוב גם לנשים אפשר דרך מפיצים בלעדיים בלבד של הרבלייף

לא תרופה ולא בטיח

תוספיי מזון אינם תרופה! כמו כן הודעתך מהווה פרסומת סמויה שמניעה הם מפוקפקים. אישית אינני ממליץ על תוספיי מזון בטח לא כאלה שעולים הון עתק ונמכרים בשיטות של מפיצים בלעדיים. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר